Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

1χρονος χωρις εσενα...


Recommended Posts

χαιρομαι που παρολα αυτα...εισαι τοσο δυνατο παιδι!!!!!!

ευχομαι του χρονου,τετοια μερα να ειστε ευτυχισμένοι με το μωρακι σας αγκαλια και ολα τα αλλα να μεινουν πισω σαν μια αναμνηση.;););)

φιλια πολλα.

σε ευχαριστω φιλη μου!!!και σε σας παντα τα καλυτερα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Διαφημίσεις

σαν σημερα πριν 2χρονια....σημερα ειμαι εδω κ το αγγελακι μου μου εστειλε το αδερφακι του στην κοιλιτσα!κ ναι σε 1,5μηνα περιπου θα τον εχουμε αγκαλιτσα!

σε ευχαριστουμε κοριτσακι μας,συνεχισε να μας προσεχεις!θα ζεις για παντα στις καρδιες μας...


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Αννούλα μου αγαπημένη, δεν την ήξερα την ιστορία σου...

Νόμιζα απλά ότι είχες κάποια αποβολή σε μεγάλο μήνα

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ...

Τώρα που ξέρω σε θαυμάζω ακόμα πιο πολύ για την αισιοδοξία σου,που είσαι πάντα με το χαμόγελο και τον καλό τον λόγο!

Χαίρομαι πολύ που είμαι φίλη σου!

Το μικρό σου αγγελάκι θα σας προστατεύει πάντα!

Εύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το γλυκό σου στρουμφάκι!

Link to comment
Share on other sites

με το καλό γλυκιά μου...όλες τις ευχές μου μέσα απο τη καρδιά μου ........είσαι πάρα πολύ δυνατή και μπράβο σου που γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος..ΠΑΝΤΑ να χαμογελάς καλή μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:P:pχαιρομαι παρα πολυ!!!!!!!!!!με το καλο να ερθει το μωρακι σου και ευχομαι οτι καλυτερο για ολους σας μεσα απο την καρδια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αννούλα μου αγαπημένη, δεν την ήξερα την ιστορία σου...

Νόμιζα απλά ότι είχες κάποια αποβολή σε μεγάλο μήνα

Ειλικρινά λυπάμαι πολύ...

Τώρα που ξέρω σε θαυμάζω ακόμα πιο πολύ για την αισιοδοξία σου,που είσαι πάντα με το χαμόγελο και τον καλό τον λόγο!

Χαίρομαι πολύ που είμαι φίλη σου!

Το μικρό σου αγγελάκι θα σας προστατεύει πάντα!

Εύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το γλυκό σου στρουμφάκι!

περιστερω μου σε ευχαριστω!!!

με το καλό γλυκιά μου...όλες τις ευχές μου μέσα απο τη καρδιά μου ........είσαι πάρα πολύ δυνατή και μπράβο σου που γίνεσαι καλύτερος άνθρωπος..ΠΑΝΤΑ να χαμογελάς καλή μου

κοριτσια σας ευχαριστω!να θυμαστε η ζωη ειναι κ δυσκολη,αλλα με ενα χαμογελο μπορουμε να την κανουμε καλυτερη!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου γλυκο, ποσο με συγκινεις...

τα εχουμε πει πολλες φορες..

αυτα που περασες δεν ξεχνιουνται και σιουρα το κοριτσακι σου τωρα μιλαει με τον αδελφουλη του και του λεει ποσο σας αγαπαει και ποσα φιλακια να σας δωσει οταν ερθει..

ειμαι πολυ περηφανη που σε "γνωριζω" για την δυναμη ψυχης που εχεις..

με το καλο να δεχτεις το ανθρωπακι σου!!

Link to comment
Share on other sites

Αννα, ειμαι στον υπολογιστη και θηλαζω τον μικρο μας γιο (συντομα θα εισαι και εσυ ετσι!) και συγκινηθηκα παρα πολυ με οσα διαβασα για το κοριτσακι σας.

Σκεφτομαι ποσο αχαριστες ειμαστε ολες εμεις που γκρινιαζουμε για το ποσο κουραζομαστε οταν εχουμε τα παιδια μας διπλα μας υγιη...

Χαιρομαι απιστευτα που εισαι παλι εγκυος και σου ευχομαι τα καλυτεροτερα!!! Θα ειμαι στην αναμονη να διαβασω και για τα γεννητουρια σου :P


5jhbau3mn.png

v0cb8riwy.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου γλυκο, ποσο με συγκινεις...

τα εχουμε πει πολλες φορες..

αυτα που περασες δεν ξεχνιουνται και σιουρα το κοριτσακι σου τωρα μιλαει με τον αδελφουλη του και του λεει ποσο σας αγαπαει και ποσα φιλακια να σας δωσει οταν ερθει..

ειμαι πολυ περηφανη που σε "γνωριζω" για την δυναμη ψυχης που εχεις..

με το καλο να δεχτεις το ανθρωπακι σου!!

και εγω ειμαι περηφανη για σενα!ξερεις ποσο δυναμη μου εδωσες,κ η καραμελενια σου πηγη εμπνευσης για μενα!φιλια πολλα!

Αννα, ειμαι στον υπολογιστη και θηλαζω τον μικρο μας γιο (συντομα θα εισαι και εσυ ετσι!) και συγκινηθηκα παρα πολυ με οσα διαβασα για το κοριτσακι σας.

Σκεφτομαι ποσο αχαριστες ειμαστε ολες εμεις που γκρινιαζουμε για το ποσο κουραζομαστε οταν εχουμε τα παιδια μας διπλα μας υγιη...

Χαιρομαι απιστευτα που εισαι παλι εγκυος και σου ευχομαι τα καλυτεροτερα!!! Θα ειμαι στην αναμονη να διαβασω και για τα γεννητουρια σου :P

τι ομορφη εικονα που περιγραφεις!να σαι καλα,συντομα θα σας φωναξωωωωωωω τα χαρμοσυνα!αλλωστε τι εμεινα 7βδομαδες μονο χιχιχι!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Aννα μου γλυκια,εμεις τα λεμε συνεχεια,απο κοντα κι απο δω μεσα.

Θα ηθελα ομως να σου πω κι απο δω,το ποσο πολυ θαυμαζω την δυναμη και την αισιοδοξια σου.

Χαιρομαι τοσο που σε γνωρισα..μου εδωσες πολλα!!!!!!!!!!!

Με το καλο λοιπον να μας ερθει το στρουμφομωρακι....το μωρακι αυτο, που το περιμενουμε ολοι με ανοιχτες αγκαλες.

Η μικρη σου κορουλα ευχομαι να χαμογελαει απο και ψιλα,βλεποντας εσας να χαμογελατε και παντα να σας προστατευει.

Σου κανω μια μεγαλη αγκαλια και φιλω τρυφερα την στρουμφοκοιλιτσα σου.


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Aννα μου γλυκια,εμεις τα λεμε συνεχεια,απο κοντα κι απο δω μεσα.

Θα ηθελα ομως να σου πω κι απο δω,το ποσο πολυ θαυμαζω την δυναμη και την αισιοδοξια σου.

Χαιρομαι τοσο που σε γνωρισα..μου εδωσες πολλα!!!!!!!!!!!

Με το καλο λοιπον να μας ερθει το στρουμφομωρακι....το μωρακι αυτο, που το περιμενουμε ολοι με ανοιχτες αγκαλες.

Η μικρη σου κορουλα ευχομαι να χαμογελαει απο και ψιλα,βλεποντας εσας να χαμογελατε και παντα να σας προστατευει.

Σου κανω μια μεγαλη αγκαλια και φιλω τρυφερα την στρουμφοκοιλιτσα σου.

σε ευχαριστω φιλη μου!πλεον στρουμφοκοιλουμπα χιχιχιχι!φιλακια στον θησαυρουλη σς!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

ωχ κ παλι ωχ...διαβαζω μνμ μιας καλης μου φιλης που περναει εδω κ ενα χρονο τον γολγοθα της κ τρελαινομαι.....

ουφ.....


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...