Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Κελλαρης γνώμες


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι σε φάση αναζήτησης γιατρού για την δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής. Μου είπαν πολύ καλά λόγια για τον κελλαρη. Έχετε κάποια άποψη?? Θα ήθελα την γνώμη σας... Ευχαριστώ!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

13 ώρες πρίν, Matinio1981 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Είμαι σε φάση αναζήτησης γιατρού για την δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής. Μου είπαν πολύ καλά λόγια για τον κελλαρη. Έχετε κάποια άποψη?? Θα ήθελα την γνώμη σας... Ευχαριστώ!! 

Αν ρωτήσεις στο cafe εξωσωματικής, ξέρω κοπέλες που τον έχουν γιατρό, οπότε θα σου πουν.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Troia είπε:

Αν ρωτήσεις στο cafe εξωσωματικής, ξέρω κοπέλες που τον έχουν γιατρό, οπότε θα σου πουν.

Συγνώμη δεν ειμαι στο Cafe?? Είμαι σχετικά καινούρια εδώ.... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Troia είπε:

Όχι, άνοιξες δικό σου θέμα. Ψάξε για topic με τον τίτλο που σου είπα. 

Αααα ναι διάβασα κάποια, είδα πολύ θετικά σχόλια. Μου είπε και εμένα χτες μια φίλη μου για 3 περιστατικά που ήξερε, πήγαν σε εκείνον και πέτυχαν. Βασικά μου τόνισε ότι είναι άνθρωπος σε όλο αυτό το 'εμπόριο :... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...