Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ενδομητριτιδα


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Just now, Tina90 said:

Καμία βρε κορίτσια???

Είμαστε πολλές. Εγώ έγκυος δεν έχω μείνει αλλά σίγουρα είχα/ έχω; ενδομήτριτιδα. Μπες στο καφέ εξωσωματικής κ ρωτά. Είναι πολλά κορίτσια που τα έχουν καταφέρει 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Moana είπε:

Είμαστε πολλές. Εγώ έγκυος δεν έχω μείνει αλλά σίγουρα είχα/ έχω; ενδομήτριτιδα. Μπες στο καφέ εξωσωματικής κ ρωτά. Είναι πολλά κορίτσια που τα έχουν καταφέρει 

Καλησπέρα κορίτσι μου,  γιατί είχες/ έχεις? Το έχεις κοιτάξει, έχεις κάνει υστεροσκόπηση?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου,  γιατί είχες/ έχεις? Το έχεις κοιτάξει, έχεις κάνει υστεροσκόπηση?

Και εγω ειχα. Πήρα για πολυ καιρό αντιβιωση με διαλληματα και απο το στόμα και με εγχυσεις και άλλαξα πολλα σχήματα. Τελικα έμεινα εγκυος με εξωσωματική.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Καντι είπε:

Και εγω ειχα. Πήρα για πολυ καιρό αντιβιωση με διαλληματα και απο το στόμα και με εγχυσεις και άλλαξα πολλα σχήματα. Τελικα έμεινα εγκυος με εξωσωματική.

Μάλιστα.. εμείς ακολουθήσαμε ένα σχήμα αντοβιωσεων με τον σύζυγό για 1 μήνα,  από το στόμα και τελειώσαμε την προηγούμενη Πέμπτη. Προσπαθούμε 3 χρόνια και κάνεις δεν το είχε βρει ότι έχω ενδομητριτιδα,  το βρήκε ο τελευταίος γιατρός που έχω τώρα.  Είναι ο 11ος .... Όλοι έλεγαν ότι δεν έχουμε τπτ .. Μας είπε ότι αν δεν έχω μείνει σε 6 μήνες θα το ξανά δούμε.. για φυσιολογικά μιλάμε ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Tina90 είπε:

Μάλιστα.. εμείς ακολουθήσαμε ένα σχήμα αντοβιωσεων με τον σύζυγό για 1 μήνα,  από το στόμα και τελειώσαμε την προηγούμενη Πέμπτη. Προσπαθούμε 3 χρόνια και κάνεις δεν το είχε βρει ότι έχω ενδομητριτιδα,  το βρήκε ο τελευταίος γιατρός που έχω τώρα.  Είναι ο 11ος .... Όλοι έλεγαν ότι δεν έχουμε τπτ .. Μας είπε ότι αν δεν έχω μείνει σε 6 μήνες θα το ξανά δούμε.. για φυσιολογικά μιλάμε ακόμα..

Άμα εχεις γεννηθεί το 90, εισαι μικρή ακομα σε παιρνει χρονικά και παραπανω για φυσιολογικές προσπαθειες.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Άμα εχεις γεννηθεί το 90, εισαι μικρή ακομα σε παιρνει χρονικά και παραπανω για φυσιολογικές προσπαθειες.

Ναι ακριβώς όπως το είπες :-)

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...