Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

      Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

Περίοδος


Sionti2001

Recommended Posts

 Είχα πάρει το χάπι της επομενησ μερας πράγμα που μου καθυστέρηση την περίοδο . Επισησ ,Πέμπτη που πέρασε έβγαλα αίμα αλλά πολύ λιγότερο από το συνηθισμένο αίμα και κράτησε ως σήμερα που σήμερα βγάζω καφέ .. επίσης έβγαλα αυτό το γλιτσερο που βγάζουμε νομίζω είναι το ωάριο . Αλλά δεν ξέρω γιατί έβγαλα τόσο λίγο αίμα της 5 μέρες; Είναι περίοδος και απλά αυτό ήταν επιπλοκή του χαπιού ; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Sionti2001 είπε:

 Είχα πάρει το χάπι της επομενησ μερας πράγμα που μου καθυστέρηση την περίοδο . Επισησ ,Πέμπτη που πέρασε έβγαλα αίμα αλλά πολύ λιγότερο από το συνηθισμένο αίμα και κράτησε ως σήμερα που σήμερα βγάζω καφέ .. επίσης έβγαλα αυτό το γλιτσερο που βγάζουμε νομίζω είναι το ωάριο . Αλλά δεν ξέρω γιατί έβγαλα τόσο λίγο αίμα της 5 μέρες; Είναι περίοδος και απλά αυτό ήταν επιπλοκή του χαπιού ; 

ναι,θα μπορουσε αυτο να ηταν η περιοδος σου για αυτον τον μηνα

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...