Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

H Emmalene είναι έγκυος...!!!!!


Recommended Posts

Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να μάθει ο κόσμος τι μάνα θα έχει αυτό το παιδί.....

Θεότρελη....:D:D

Μέσα στο άγχος....:tongue::tongue:

Μέσα στον πανικό....:confused::confused:

Κι όμως μέσα της έχει ένα σποράκι που ήρθε για να μείνει.....!!!

Εμμάκι μου, τρελό....επίσημα συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου!!!!!!!!!

Κοίτα, μαρή να την απολαύσεις γιατί θα φας πολύ κράξιμο...!!!!

Σου εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου, ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!.....Τα Χριστούγεννα να κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά και να λάμπεις!!!!!

Φιλάκια πολλάααααααα.....!!!!!!!

Υ.Γ. Το μπλε χρώμα το έβαλα γιατί ξέρω πόσο σου αρέσει......:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααα...................δεν ουρλιαζω γιατι δεν το ηξερα,αλλα εχουμε πει.......μας παει γουρι!!!χαχαχα!

Λοιπον κοριτσακι μου γλυκο,αγχωμενο και γεματο αποριες(βλεπεις δεν το σχολιαζω παραπερα αυτο!!:tongue:).........ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη,τελειομηνη και ξεκουραστη!!!!!

Με το καλο να κρατησεις αγκαλια το μωρακι σας,το οποιο βεβαια πρεπει να πω οτι θα ειναι ενα ποοοοοολυ τυχερο μωρο που θα εχει εσενα μανουλα!!!!!!!!:cool:

Και παλι τα καλυτερα και ξερεις οτι ειμαστε διπλα σου για οτι χρειαστεις!!!

φιλια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη εισαι εγκυος το ξερεις?????????????παρτο χαμπαριιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δεν αλλαζει αυτο!!!!κοιτα να το απολαυσεις και μην το ζαλίζεις το παιδι δεν φτανει οοοοοολα αυτα που εχει να τραβήξει με την τρελή την μανα που θα εχει χιχιχιχι γιαυτο κοιτα να εισαι ηρεμη και χαλαρη!!!!

περα απο την πλακα κοριτσακι μου γλυκο ξερεις ποσο χαρηκα ευχομαι ολα να πααααανε καλα και τα χριστουγεννα αυτα να ειναι τα πιο ξεχωριστα για σενα και απο εδω και περα να εισαι ολη σου η ζωη να ειναι μεσα στην ευτυχια ! με το καλο κοριτσακι μου!

υγ. εγω άφησα και μικρη πιθανότητα ετσι να υπαρχει .....χαχαχα σμουτσ

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, κοριτσάκι μου....!!!

Όλα θέμα χρόνου και υπομονής είναι, τελικά...!!!

Συγχαρητήρια και όλα να πάνε κατ' ευχήν..!!

Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά το ΟΛΟΔΙΚΟ σου, ζουμπουρλίδικο μωράκι....!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκι μου γλυκουτσικο με το καλο να έρθει το μπεμπονι σου!!!κοιτά να απολαύσεις την εγκυμοσύνη μου χωρίς άγχος γιατί ο καιρός περνάει γρήγορα!!!με το καλο λοιπόν, με ένα πόνο και με μια σούπερ ντουπερ επισκληριδιο!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ελαααααααααααααααααααααααααα εισαι εγκυος???χαχαχαχχα

πλακα κανω!!

Κοριτσακι μου γλυκο τρελλο αγχωμενο ολα καλα θα πανε τα εχουμε πει πολλες πολλες φορες απολαυσε την εγκυμοσυνη σου οσο περισσοτερο μπορεις!!!

Εγω παντως θα τα πω ολα στο νινακι σου οταν με το καλο γεννηθει για να μαθεις!!!:tongue::tongue:

Οσο για το χρωμα και εμενα αυτο μου αρεσει εξαλλου ησουν η πρωτη που ειπες ειναι μπλε!!!!!:D:D:D:D

1384251xj8jaaerv2.gif


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι παιδι μου σου λεω εισαι εγκυος.ηρθε η σειρα σου.!!!!!καλως ηρθες στο κλαμπ μας!!!!!σε περιμεναμε με μεγαλη χαρα οπως και κατι αλλα τελευταια κοριτσακια που εχουν μεινει.επιτελους τωρα ο κοσμος δεν θα σε λεει πια τρελη μουρλη και αλλα τετοια.θα λενε οτι φταινε οι ορμονες!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσακι μου.να πανε ολα καλα και να γεννησεις ενα υγιεστατο και τυχερο και ομορφο μωρο.


 

Link to comment
Share on other sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!και χαιρομαι που εστω και απο εδω εχω τετοιες φιλες!!και οτι και αν ειναι μπλε η ροζ εγω θα του πω οταν μεγαλωσει και για αυτο το φορουμ και για το πωσ ανθρωποι που δεν γνωριζονται δενονται μεσα απο τισ ιδεεσ τους και αυτο μερικες φορες αρκει...φιλια ΠΟΛΛΑ σε ολες!!!και οι υπολοιπες...ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!!!!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

αγαπη λιγο αργοπορημενα αλλα θα ευχηθω τα καλυτεραααααααα , να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη (οπως και εχεις) και με το καλο να κρατησεις αγκαλιτσα σου την μπουμπουκα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να εισαι παντα τοσο ευτυχισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P:D;)


ticker.php?pic=xv3yzugzjjgai786

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...