Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Τοξοπλασμα (μακρυά)


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα μετά από την βδομάδα των παθών που πέρασα μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα του avidity test που επιτέλους βγήκαν  έδειξε ότι είχα νοσήσει στο παρελθόν ειλικρινά για μένα σήμερα έγινε η ανάσταση πήγαμε ακούσαμε το θαυματακι μου μεγαλωνειιιιι φυσιολογικά !!!!!!! 
Εύχομαι κακιά να μην περάσει ότι πέρασα μέχρι να γυρίσει η καρδιά στην θέση της και το χαμόγελο στο στόμα μου:-D:wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Nonaki πραγματικά χαίρομαι πάρα πολύ με τ αποτελέσματα!! Σε καταλαβαίνω πως ένιωθες και πως νιώθεις τώρα!! Και γω στην εγκυμοσύνη μου είχα διαφορά τέτοια θέματακια που έχασα χρόνια απ τη ζωή μου και αυπνη μέχρι να βγουν τ αποτελέσματα. Μια με τη Νιπτ λόγω χαμηλού ποσοστού της papp a και πιθανότητα 1/195 για down και η δεύτερη που στον 5ο μήνα με γρατζουνισε αδεσποτη γάτα χωρίς να έχω αντισώματα για τοξοπλασμα!! Νιώθω την ανακούφιση σου πίστεψε με!! Όλα καλά λοιπόν με το καλό να φέρεις το μωράκι σου στο κόσμο και εύχομαι να μην ξαναπεράσεις τέτοια λαχταρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nonaki είπε:

Κορίτσια καλημέρα μετά από την βδομάδα των παθών που πέρασα μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα του avidity test που επιτέλους βγήκαν  έδειξε ότι είχα νοσήσει στο παρελθόν ειλικρινά για μένα σήμερα έγινε η ανάσταση πήγαμε ακούσαμε το θαυματακι μου μεγαλωνειιιιι φυσιολογικά !!!!!!! 
Εύχομαι κακιά να μην περάσει ότι πέρασα μέχρι να γυρίσει η καρδιά στην θέση της και το χαμόγελο στο στόμα μου:-D:wub:

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου..εύχομαι όλα να πάνε από δω και πέρα καλά..να περάσει νεράκι ο καιρός κ να το πάρεις γερό στην αγκαλιά σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...