Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

Πιθανότητα


Dani09

Recommended Posts

Καλημέρα!,ήρθα σ ερωτική επαφή με τον σύντροφο μου,με χρήση προφυλακτικό καθ'ολη την διάρκεια της πράξης, και αφότου τελείωσε μέσα μου όταν βγήκε έμεινε το προφυλακτικό μεσα Όχι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Περίπου ένα 2λεπτο μέχρι να το βγάλουμε. Κατά 90% δεν πρέπει  να έτρεξε σπέρμα από το προφυλακτικό αλλά δεν μπορούμε να είμαστε και σίγουροι.Παρολαυτα είμαι στις γόνιμες μέρες,υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ειχα παθει και εγω πριν πολλα χρονια οταν ημουνα φοιτητρια και ειχα ρωτησει τον γυναικολογο μου και μου ειχε πει να παρω το χαπι της επομενης μερας. Αν και πολυ μικρη, ομως υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης. Το καλυτερο ειναι να ρωτησεις εναν γυναικολογο να σου πει τι θα κανεις σε περιπτωση που δε θελεις να μεινεις εγκυος τωρα. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Danai09 said:

Καλημέρα!,ήρθα σ ερωτική επαφή με τον σύντροφο μου,με χρήση προφυλακτικό καθ'ολη την διάρκεια της πράξης, και αφότου τελείωσε μέσα μου όταν βγήκε έμεινε το προφυλακτικό μεσα Όχι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Περίπου ένα 2λεπτο μέχρι να το βγάλουμε. Κατά 90% δεν πρέπει  να έτρεξε σπέρμα από το προφυλακτικό αλλά δεν μπορούμε να είμαστε και σίγουροι.Παρολαυτα είμαι στις γόνιμες μέρες,υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;

Καλησπέρα. Δε θέλω να σε τρομάξω αλλά γνωστή μου έμεινε έγκυος ακριβώς με αυτό τον τρόπο. Υπάρχει πιθανότητα. 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντησή...παρόλο που δεν φαινόταν να έχει βγει κατι από το προφυλακτικό εμεινε;

10 ώρες πρίν, Blondie είπε:

Το ειχα παθει και εγω πριν πολλα χρονια οταν ημουνα φοιτητρια και ειχα ρωτησει τον γυναικολογο μου και μου ειχε πει να παρω το χαπι της επομενης μερας. Αν και πολυ μικρη, ομως υπαρχει πιθανοτητα εγκυμοσυνης. Το καλυτερο ειναι να ρωτησεις εναν γυναικολογο να σου πει τι θα κανεις σε περιπτωση που δε θελεις να μεινεις εγκυος τωρα. 

Ευχαριστώ πολύ για την απαντηση ..επικοινώνησα ήδη!

 

Link to comment
Share on other sites

On 9/9/2021 at 9:16 ΠΜ, Danai09 είπε:

Καλημέρα!,ήρθα σ ερωτική επαφή με τον σύντροφο μου,με χρήση προφυλακτικό καθ'ολη την διάρκεια της πράξης, και αφότου τελείωσε μέσα μου όταν βγήκε έμεινε το προφυλακτικό μεσα Όχι για μεγάλο χρονικό διάστημα. Παρολαυτα είμαι στις γόνιμες μέρες,υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...