Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 15/5/2024 at 10:53 ΠΜ, Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Μπήκα μετά από τόσο καιρό! Angot με το καλό ευχομαι!! Πάλεψα και γώ με πρόωρες συσπάσεις αλλά όλα πήγαν καλά τελικά. Ευχομαι ένα γερό και δυνατό μωρό!

Πόνος


Recommended Posts

Αυτό που θα γράψω είναι η δική μου ιστορία....

Είναι για όλες αυτές τις μάνας που έζησαν τον πόνο που ζω εγώ τώρα ...όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος ήταν η πιο ευτυχισμένη μέρα τής ζωή μου...δεν ξέρω άμα θα το πιστέψετε αλλά το μωράκι μου το ένιωσα από την πρώτη στιγμή ένιωθα ότι είναι αγοράκι....πολλές δυσκολίες Τρίτη εγκυμοσύνη Τρίτη καισαρικη...τούς τελευταίους τρεις μήνες ήμουν ξαπλωμένη σε Ένα κρεβάτι...περίμενα πώς και πώς να κρατήσω τον γιό μου στην αγκαλιά μου 

33 εβδομάδες με πιάνουν οι πόνοι και διαστολή 3 πάμε στο νοσοκομείο και ο γιατρός μου λέει ότι μπαίνω για να γεννήσω..γενναω και η παιδίατρος που βλέπει το αγγελούδι μου...μου λέει ότι το μωρό έχει πρόβλημα στην αναπνοή και πρέπει να το πάνε στην μονάδα τον κράτησα μόνο 30 λεπτά στην αγκαλιά μου όταν μου το πήρε έτρεχαν τα δάκρυα σαν να μην τον ξανάβλεπα ποτέ ξανά....όπως και έμεινε 8 μέρες στην μονάδα και μετά το απόλυτο κενό το αγγελούδι μου δεν βγήκε νικητής 

 εγκασε την μάχη με την ζωή...

Σας ευχαριστώ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, AnnaGodes είπε:

Αυτό που θα γράψω είναι η δική μου ιστορία....

Είναι για όλες αυτές τις μάνας που έζησαν τον πόνο που ζω εγώ τώρα ...όταν έμαθα ότι είμαι έγκυος ήταν η πιο ευτυχισμένη μέρα τής ζωή μου...δεν ξέρω άμα θα το πιστέψετε αλλά το μωράκι μου το ένιωσα από την πρώτη στιγμή ένιωθα ότι είναι αγοράκι....πολλές δυσκολίες Τρίτη εγκυμοσύνη Τρίτη καισαρικη...τούς τελευταίους τρεις μήνες ήμουν ξαπλωμένη σε Ένα κρεβάτι...περίμενα πώς και πώς να κρατήσω τον γιό μου στην αγκαλιά μου 

33 εβδομάδες με πιάνουν οι πόνοι και διαστολή 3 πάμε στο νοσοκομείο και ο γιατρός μου λέει ότι μπαίνω για να γεννήσω..γενναω και η παιδίατρος που βλέπει το αγγελούδι μου...μου λέει ότι το μωρό έχει πρόβλημα στην αναπνοή και πρέπει να το πάνε στην μονάδα τον κράτησα μόνο 30 λεπτά στην αγκαλιά μου όταν μου το πήρε έτρεχαν τα δάκρυα σαν να μην τον ξανάβλεπα ποτέ ξανά....όπως και έμεινε 8 μέρες στην μονάδα και μετά το απόλυτο κενό το αγγελούδι μου δεν βγήκε νικητής 

 εγκασε την μάχη με την ζωή...

Σας ευχαριστώ......

συλλυπητήρια αγαπη μ γλυκια  .. να θυμάσαι παντα το αγγελουδισου με πολυ αγαπη.δεν ξερω τι αλλο να σ πω...μονο οτι ποναω η εγω μαζι σ....αγκαλιασε τα παιδακια σ κ τον αντρα σ κ κλαψτε ολοι μαζί να βγαλεται απο μεσα σας αυτον τον πονο...να εχετε παντα υγιεια ολοι σας....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

συλλυπητήρια αγαπη μ γλυκια  .. να θυμάσαι παντα το αγγελουδισου με πολυ αγαπη.δεν ξερω τι αλλο να σ πω...μονο οτι ποναω η εγω μαζι σ....αγκαλιασε τα παιδακια σ κ τον αντρα σ κ κλαψτε ολοι μαζί να βγαλεται απο μεσα σας αυτον τον πονο...να εχετε παντα υγιεια ολοι σας....

Σε ευχαριστώ πολύ για τα λόγια σου 

Να χερεσε την οικογένεια σου 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...