Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εμείς 600 ημερησίως δεν θυμάμαι ποιας εταιρείας … για να δούμε πως θα βγουν οι εξετάσεις σας περίεργη είμαι … 

      Ελπίζω να βγουν λίγο καλύτερες από όσο πριν αν έχει καταπολεμηθεί και το μικρόβιο να δούμε αν το επηρέαζε το μικρόβιο το σπερμα !!! Αν και δεν νομίζω τόσο πολύ να έπιρεαζε τ μικρόβιο θα δείξει 

Βοήθεια επιλογής


Recommended Posts

Καλησπέρα χρονια πολλά 

εχω ταλαιπωρηθεί παρά πολύ με το θέμα να γίνουμε γονεις έχω κάνει 4 εξωσωματικές η μια αποτυχία η άλλη βιοχημική και η Τρίτη έπιασε δίδυμα στο ίδιο σάκο και στης 9 εβδομάδων σταμάτησαν οι καρδιές τους στην Τετάρτη μου προσπάθεια βρέθηκε ο σάκος με όχι πλήρες εμβρυακα στοιχεία . Έχω τρελαθεί . Είμαι ανάμεσα σε μια άλλη τελευταία προσπάθεια και σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό δεν ξέρω αν φταίει αυτός η όχι . Είμαι ανάμεσα σε Αντώνιου στο ιακεντρο και Νικολόπουλε στο μητέρα . Οι Τρις επιτυχίες ας της πούμε είναι στο γένεσης με τον μπαθρελο Να σημειώσω πως πλέον έφτασα 40 ετών . Ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 48 λεπτά , Chris-no-name είπε:

Καλησπέρα χρονια πολλά 

εχω ταλαιπωρηθεί παρά πολύ με το θέμα να γίνουμε γονεις έχω κάνει 4 εξωσωματικές η μια αποτυχία η άλλη βιοχημική και η Τρίτη έπιασε δίδυμα στο ίδιο σάκο και στης 9 εβδομάδων σταμάτησαν οι καρδιές τους στην Τετάρτη μου προσπάθεια βρέθηκε ο σάκος με όχι πλήρες εμβρυακα στοιχεία . Έχω τρελαθεί . Είμαι ανάμεσα σε μια άλλη τελευταία προσπάθεια και σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό δεν ξέρω αν φταίει αυτός η όχι . Είμαι ανάμεσα σε Αντώνιου στο ιακεντρο και Νικολόπουλε στο μητέρα . Οι Τρις επιτυχίες ας της πούμε είναι στο γένεσης με τον μπαθρελο Να σημειώσω πως πλέον έφτασα 40 ετών . Ευχαριστώ πολύ 

Δεν πιστεύω οτι φταίει ο γιατρος, αλλα μια αλλαγή ισως σου κανει καλο στην ψυχολογία σου. Για κάρυοτυπο στειλατε κάποιο έμβρυο απο την δίδυμη κύηση; Άλλους παράγοντες εχεις ψάξει πχ θρομβοφιλια. Να κανεις κι άλλες προσπαθειες μην τα παρατάς θα ρθει το μωράκι που θα πάει μονο αν προσπαθείς μπορείς να πετύχεις.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Δεν πιστεύω οτι φταίει ο γιατρος, αλλα μια αλλαγή ισως σου κανει καλο στην ψυχολογία σου. Για κάρυοτυπο στειλατε κάποιο έμβρυο απο την δίδυμη κύηση; Άλλους παράγοντες εχεις ψάξει πχ θρομβοφιλια. Να κανεις κι άλλες προσπαθειες μην τα παρατάς θα ρθει το μωράκι που θα πάει μονο αν προσπαθείς μπορείς να πετύχεις.

Ο γιατρός ήταν κάθετος στο να μην κάνω παραπάνω εξετάσεις όσο για τα δίδυμα ήταν σίγουρος για  τα χρωμοσώματα και δεν έστειλε για δείγμα .  . Το καρυοτυπο το έκανε ο Συζηγος διότι έχει το θέμα και έχει περάσει απο καρκίνο 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chris-no-name είπε:

Ο γιατρός ήταν κάθετος στο να μην κάνω παραπάνω εξετάσεις όσο για τα δίδυμα ήταν σίγουρος για  τα χρωμοσώματα και δεν έστειλε για δείγμα .  . Το καρυοτυπο το έκανε ο Συζηγος διότι έχει το θέμα και έχει περάσει απο καρκίνο 

Νομιζω οτι στη θεση σου θα εκανα καποια ραντεβού και με άλλους γιατρους να ακούσω την γνώμη τους. Χωρις να σημαίνει οτι πρεπει να συνεχίσεις μαζι τους.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Νομιζω οτι στη θεση σου θα εκανα καποια ραντεβού και με άλλους γιατρους να ακούσω την γνώμη τους. Χωρις να σημαίνει οτι πρεπει να συνεχίσεις μαζι τους.

Ναι αυτό σκέφτομαι γιαυτο ζήτησα γνώμη τον γιατρών αυτών αν ξέρει κάποια . Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...