Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 50 minutes ago, Blue Velvet said:

      Κορίτσια καλημερα! Έκανα μια έρευνα σχετικά με τις βιταμίνες και κόντεψα να καραφλιασω! Και δεν έχω και περιθώρια,αρκετά μαλλιά έχασα με 16 μηνες θηλασμό 😛 Τελικά κατέληξα στις inofert για μένα και στις Wellman για τον άντρα μου. Παίρνουμε και έξτρα φιλισιν και mollers,τρώμε κάθε μέρα  φρουτα και σαλάτες,ε πιστεύω κάτι θα γίνει. Μακάρι να είχαμε παραπάνω λεφτά,να δοκιμάζαμε πιο ακριβές βιταμίνες,αλλά και αυτές κατι καλό θα κάνουν 🥰

      Εγώ χωρίς να θέλω να σε προϊδεάσω αυτά έπαιρνα δεν με βοήθησαν ποτέ ούτε τον άντρα μου … με βοήθησαν μόνο τα pregnancy που κατέληξε σε παλινδρόμηση αλλά δεν έχει σημασία … πάντως τα ινοφερτ με ένα χάπι για την αντίσταση στην ινσουλίνη με επανέφεραν στα κιλά μου που εοχε ξεφύγει χωρίς να καταναλώνω μεγάλη ποσότητα φαγητού δεν με βοήθησαν σε τίποτα άλλο.. α και με έφτιαξαν τον κύκλο που και πάλι μια μ ερχόταν 25η ημέρα μια 28η γενικά δεν με είχαν βοηθήσει … θεωρώ δεν είναι για τις δικές μας περιπτώσεις … αυτό προσωπική μ άποψη μπιρει σε σενα να δουλέψουν …

      Just now, Lila ki said:

      Εγώ χωρίς να θέλω να σε προϊδεάσω αυτά έπαιρνα δεν με βοήθησαν ποτέ ούτε τον άντρα μου … με βοήθησαν μόνο τα pregnancy που κατέληξε σε παλινδρόμηση αλλά δεν έχει σημασία … πάντως τα ινοφερτ με ένα χάπι για την αντίσταση στην ινσουλίνη με επανέφεραν στα κιλά μου που εοχε ξεφύγει χωρίς να καταναλώνω μεγάλη ποσότητα φαγητού δεν με βοήθησαν σε τίποτα άλλο.. α και με έφτιαξαν τον κύκλο που και πάλι μια μ ερχόταν 25η ημέρα μια 28η γενικά δεν με είχαν βοηθήσει … θεωρώ δεν είναι για τις δικές μας περιπτώσεις … αυτό προσωπική μ άποψη μπιρει σε σενα να δουλέψουν …

      Και επισης τα well man τον άντρα μου τον επανέφεραν στα αρχικά κιλά που τον γνώρισα ενώ καταφέραμε σε δυο χρόνια και έχασε 25 κιλά με αυτά έγινε πάλι άστο … στον μήνα πάνω πήρε το κουτί ξ το πέταξε στα σκουπιδια από τα νεύρα του έτρωγε χωριά να πεινάει φοβερή όρεξη συν ότι το σπερμα ατην εξέταση ήταν ίδιο …

      επειδη έχω περάσει πολλά επιμένω στο q10 δεν ξέρω ακόμα την εξέλιξη είναι πολύ νωρίς να μιλάω κε σιγουριά αλλά όταν σ λένε άριστο σπερμα κάπου λες έκανε δουλεια ..  άμα ψάξεις και σε φαρμακεία στο Ίντερνετ μήπως τα βρεις πιο φθηνά ;;;; 

Αζαθειοπρυνη


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...