Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εγκυμοσύνη


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα είμαι στην 9η βδομάδα και ξαφνικά είχα λίγη αιμορραγία ...έπαθα σοκ μου είπε ο γιατρός ξάπλα ακινησία και να βάζω vasclor ...  (φοβάμαι να το βάλω πολύ μέσα για να Μν τραυματιστω) όπως καταλαβαίνετε έχω πάθει σοκ βέβαια μετ'πήγα τουαλέτα και είχα απλά λίγο ροζ στ χαρτί... Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ...γτ κ η προηγούμενη κύηση ήταν βιοχημική.... έχει τύχει σε κάποια κάτι αντίστοιχο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 34 λεπτά , Αλεξάνδρα.... είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι στην 9η βδομάδα και ξαφνικά είχα λίγη αιμορραγία ...έπαθα σοκ μου είπε ο γιατρός ξάπλα ακινησία και να βάζω vasclor ...  (φοβάμαι να το βάλω πολύ μέσα για να Μν τραυματιστω) όπως καταλαβαίνετε έχω πάθει σοκ βέβαια μετ'πήγα τουαλέτα και είχα απλά λίγο ροζ στ χαρτί... Έχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ...γτ κ η προηγούμενη κύηση ήταν βιοχημική.... έχει τύχει σε κάποια κάτι αντίστοιχο?

Καλησπέρα κορίτσι μου. Με το καλό το μωράκι σου. Να κάνεις ότι σου λέει ο γιατρός. Κρεβάτι τουαλέτα κρεβάτι. Εγώ είχα αίμα και είχα αποκόλληση πλακούντα. Δεν σου είπε για να κάνεις υπερηχο; 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Όχι μου είπε να κάτσω 3 μέρες ακίνητη κ μετά

πρίν από 27 λεπτά , Katerina96 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου. Με το καλό το μωράκι σου. Να κάνεις ότι σου λέει ο γιατρός. Κρεβάτι τουαλέτα κρεβάτι. Εγώ είχα αίμα και είχα αποκόλληση πλακούντα. Δεν σου είπε για να κάνεις υπερηχο; 

Όχι μου είπε μετά από 3 μέρες να με δει μέχρι τότε να είμαι ακίνητη...έχω φοβηθεί πολύ

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Αλεξάνδρα.... είπε:

Όχι μου είπε να κάτσω 3 μέρες ακίνητη κ μετά

Όχι μου είπε μετά από 3 μέρες να με δει μέχρι τότε να είμαι ακίνητη...έχω φοβηθεί πολύ

Μην φοβάσαι δεν εινσι κάτι. Για να έγινε ροζ σταμάτησε. Ακίνητη ναι. Για σιγουριά. Εγώ έπαιρνα utrogestan. Εγώ θα πρότεινα έναν υπερηχο. Δεν ειμσι γιατρός εννοείται. Μιλάω από την εμπειρία μου. Πήγα στο νοσοκομείο και έκανα 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...