Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προγεστερονη


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια .Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, παλινδρόμηση κύηση τον Οκτώβριο και αποξεση 

Τώρα ξανά θετικό τεστ τρελή χαρά!! χοριακη η πρώτη 301,1 και η δεύτερη 2 μέρες μετά 626.20 σε διαφορετικό εργαστήριο όμως

Ο γιατρός αισιόδοξος αλλά τα αποτελέσματα σήμερα της προγεστερόνης 6.67

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα , έχω πολύ άγχος Παναγία μου .

Πίστευετε θα έχω καλή εξέλιξη?

 

 

πρίν από 12 λεπτά , Ntin19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, παλινδρόμηση κύηση τον Οκτώβριο και αποξεση 

Τώρα ξανά θετικό τεστ τρελή χαρά!! χοριακη η πρώτη 301,1 και η δεύτερη 2 μέρες μετά 626.20 σε διαφορετικό εργαστήριο όμως

Ο γιατρός αισιόδοξος αλλά τα αποτελέσματα σήμερα της προγεστερόνης 6.67

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα , έχω πολύ άγχος Παναγία μου .

Πίστευετε θα έχω καλή εξέλιξη?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσι. Μην ανησυχείς για την προγεστερονη εφόσον η χοριακη ανεβαίνει. Κι εγώ 3 utrogestan την ημέρα έβαζα συν αντιπηκτικες ενέσεις. Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά γερό και δυνατό. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , tetakom είπε:

Καλησπέρα κορίτσι. Μην ανησυχείς για την προγεστερονη εφόσον η χοριακη ανεβαίνει. Κι εγώ 3 utrogestan την ημέρα έβαζα συν αντιπηκτικες ενέσεις. Σου εύχομαι να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά γερό και δυνατό. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Μακάρι Παναγία μου γιατί έχω αγχωθει παρα πολύ!σε ευχαριστώ πολύ

πρίν από 10 λεπτά , Ntin19 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Μακάρι Παναγία μου γιατί έχω αγχωθει παρα πολύ!σε ευχαριστώ πολύ

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ntin19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, παλινδρόμηση κύηση τον Οκτώβριο και αποξεση 

Τώρα ξανά θετικό τεστ τρελή χαρά!! χοριακη η πρώτη 301,1 και η δεύτερη 2 μέρες μετά 626.20 σε διαφορετικό εργαστήριο όμως

Ο γιατρός αισιόδοξος αλλά τα αποτελέσματα σήμερα της προγεστερόνης 6.67

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα , έχω πολύ άγχος Παναγία μου .

Πίστευετε θα έχω καλή εξέλιξη?

 

 

 

Τα ιδια κι εγώ στην 1η μου εγκυμοσύνη μετά από αποξεση,ουτροτζεσταν  για 3 βδομαδες κι όλα καλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο,αν επιτρέπεται εσύ πόσο προγεστερόνη είχες?

Από ότι έχω διαβάσει δεν δίνουν καλές εξελίξεις με χαμηλή προγεστερόνη για αυτό έχω αγχωθει πολύ.

Και το γιατρό τον άκουσα προβληματισμένο.

πρίν από 19 λεπτά , Polly1 είπε:

Τα ιδια κι εγώ στην 1η μου εγκυμοσύνη μετά από αποξεση,ουτροτζεσταν  για 3 βδομαδες κι όλα καλά!!

Ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο,αν επιτρέπεται εσύ πόσο προγεστερόνη είχες?

Από ότι έχω διαβάσει δεν δίνουν καλές εξελίξεις με χαμηλή προγεστερόνη για αυτό έχω αγχωθει πολύ.

Και το γιατρό τον άκουσα προβληματισμένο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 53 λεπτά , Ntin19 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο,αν επιτρέπεται εσύ πόσο προγεστερόνη είχες?

Από ότι έχω διαβάσει δεν δίνουν καλές εξελίξεις με χαμηλή προγεστερόνη για αυτό έχω αγχωθει πολύ.

Και το γιατρό τον άκουσα προβληματισμένο.

Ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο,αν επιτρέπεται εσύ πόσο προγεστερόνη είχες?

Από ότι έχω διαβάσει δεν δίνουν καλές εξελίξεις με χαμηλή προγεστερόνη για αυτό έχω αγχωθει πολύ.

Και το γιατρό τον άκουσα προβληματισμένο.

Αχ,πραγματικά δεν το συγκράτησα! Προσπάθησε να είσαι όσο το δυνατόν πιο ήρεμη και αισιόδοξη!! Η ψυχολογία παίζει ρόλο!! Όλα θα πάνε καλά!! Να το πιστεψεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Ntin19 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια .Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, παλινδρόμηση κύηση τον Οκτώβριο και αποξεση 

Τώρα ξανά θετικό τεστ τρελή χαρά!! χοριακη η πρώτη 301,1 και η δεύτερη 2 μέρες μετά 626.20 σε διαφορετικό εργαστήριο όμως

Ο γιατρός αισιόδοξος αλλά τα αποτελέσματα σήμερα της προγεστερόνης 6.67

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα , έχω πολύ άγχος Παναγία μου .

Πίστευετε θα έχω καλή εξέλιξη?

 

 

 

Εγω έβαζα 1 κολπο και 1 στομα πρωι μεσημερι βραδυ αλλά σε εξωσωματικη. τα 3 που σου εδωσε ειναι κολπικα; Ειναι χαμηλη αλλα θεωρω θα ανεβει πανω απο 25 τη θελουμε .εγω ειχα 29 κ μετα απο 1 βδομαδα 34 ..κανε αλλη μια εξεταση μεθαυριο..λογικος ο φοβος κ το αγχος σου.αν δεν ανεβαινει ικανοποιητικα να σου δωσει εξτρα..θα πανε ολα καλα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Όχι είναι από το στόμα και τα 3 !

Έχω πολύ άγχος για αυτό ζητάω τις εμπειρίες σας και τις γνώμες σας. Σας ευχαριστώ!

2 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Εγω έβαζα 1 κολπο και 1 στομα πρωι μεσημερι βραδυ αλλά σε εξωσωματικη. τα 3 που σου εδωσε ειναι κολπικα; Ειναι χαμηλη αλλα θεωρω θα ανεβει πανω απο 25 τη θελουμε .εγω ειχα 29 κ μετα απο 1 βδομαδα 34 ..κανε αλλη μια εξεταση μεθαυριο..λογικος ο φοβος κ το αγχος σου.αν δεν ανεβαινει ικανοποιητικα να σου δωσει εξτρα..θα πανε ολα καλα!

Καλησπέρα..

Όχι είναι από το στόμα και τα 3 !

Έχω πολύ άγχος για αυτό ζητάω τις εμπειρίες σας και τις γνώμες σας. Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ntin19 είπε:

Καλησπέρα..

Όχι είναι από το στόμα και τα 3 !

Έχω πολύ άγχος για αυτό ζητάω τις εμπειρίες σας και τις γνώμες σας. Σας ευχαριστώ!

Καλησπέρα..

Όχι είναι από το στόμα και τα 3 !

Έχω πολύ άγχος για αυτό ζητάω τις εμπειρίες σας και τις γνώμες σας. Σας ευχαριστώ!

Το καταλαβαινω απολυτα !!Κολπικα μηπως απορροφούνται καλύτερα ; Δε κανεις μια ερωτηση τον γιατρο;Επισης μερικές γυναικες ενοχλούνται με ζαλαδες οταν τα παιρνουν απο το στομα.εγω επαιρνα ολο το 1ο τριμηνο λογω εξωσωματικης κ διδυμων κ επαιρνα κ οιστρογονα (σικλακουρ) λογω του οτι ειχα ελλειψη οιστραδιολης δηλ ε2 χαμηλη  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με χοριακη 350 είχα προγεστερόνη 1....... Έβαζα κολπικά 3 ουτρο κ τώρα εχω αγκαλιά το μωράκι μου...με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου! Όλα καλά θα πάνε να έχεις πίστη!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Το καταλαβαινω απολυτα !!Κολπικα μηπως απορροφούνται καλύτερα ; Δε κανεις μια ερωτηση τον γιατρο;Επισης μερικές γυναικες ενοχλούνται με ζαλαδες οταν τα παιρνουν απο το στομα.εγω επαιρνα ολο το 1ο τριμηνο λογω εξωσωματικης κ διδυμων κ επαιρνα κ οιστρογονα (σικλακουρ) λογω του οτι ειχα ελλειψη οιστραδιολης δηλ ε2 χαμηλη  

Σε ευχαριστώ τον ρώτησα και μου είπε όχι μόνο από το στόμα.

8 ώρες πρίν, kons27 είπε:

Εγώ με χοριακη 350 είχα προγεστερόνη 1....... Έβαζα κολπικά 3 ουτρο κ τώρα εχω αγκαλιά το μωράκι μου...με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου! Όλα καλά θα πάνε να έχεις πίστη!!

Σε ευχαριστώ για το κουράγιο να σου ζήσει!!! Εύχομαι για το καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Ntin19 είπε:

Σε ευχαριστώ τον ρώτησα και μου είπε όχι μόνο από το στόμα.

Σε ευχαριστώ για το κουράγιο να σου ζήσει!!! Εύχομαι για το καλύτερο!

Γιατί αραγε; 

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2022 at 7:08 ΜΜ, Nephele78 είπε:

Γιατί αραγε; 

Δεν ξέρω αλλά έτσι μου είπε.. εύχομαι να πάνε όλα καλά!!

Καλημέρα κορίτσια!

Έκανα χοριακη ξανά εχθές η δεύτερη μου ήταν 626.20 στις 1/2 και χθες 5/2 1678.00

Πίστευετε είναι καλά?

Ραντεβού με τον γιατρό έχω την τρίτη.

Προγεστερονη δεν ξανά έκανα

On 2/2/2022 at 8:19 ΜΜ, Polly1 είπε:

Τα ιδια κι εγώ στην 1η μου εγκυμοσύνη μετά από αποξεση,ουτροτζεσταν  για 3 βδομαδες κι όλα καλά!!

Καλημέρα κορίτσια!

Έκανα χοριακη ξανά εχθές η δεύτερη μου ήταν 626.20 στις 1/2 και χθες 5/2 1678.00

Πίστευετε είναι καλά?

Ραντεβού με τον γιατρό έχω την τρίτη.

Προγεστερονη δεν ξανά έκανα

Link to comment
Share on other sites

@Ntin19καλημερα κοπελα μου δε ξερω καλα απο χοριακες ,να διπλασιάζεται στις 3 μερες ξερω..νομιζω ειναι οκ το νουμερο ο γιατρος αν δεν σου ειπε να ξανακανεις κατι λογικα εισαι οκ! Με το καλό το ραντεβου τη τριτη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...