Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 minutes ago, Fay_ said:

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

      Μην ανησυχείς … κάποιο αγγείο ίσως ;;; Καλύτερα να ξεπλωσεις να μην κανείς κάτι … να είσαι ήρεμη και ξεκούραστη … 

Χοριακη!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!! Πρόσφατα έμαθα πως είμαι έγκυος επιτέλους μετά από εξωσωματική.... Η ιστορία των χοριακων ξεκινά ως εξής 1η χοριακη 1/3  641, χαρά εγώ!!! 2η χοριακη 4/3 1889, τρελή χαρά!! Πάω στο γιατρό κάνω και πρώτο υπέρηχο όπου βλέπουμε σάκο και λεκιθικο ασκό!!! 3 χοριακη χθες 9/3 4918... Είναι πολύ λίγη σωστά; Πώς σας φαίνεται;;;;

 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 13 λεπτά , SofiaSerr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Πρόσφατα έμαθα πως είμαι έγκυος επιτέλους μετά από εξωσωματική.... Η ιστορία των χοριακων ξεκινά ως εξής 1η χοριακη 1/3  641, χαρά εγώ!!! 2η χοριακη 4/3 1889, τρελή χαρά!! Πάω στο γιατρό κάνω και πρώτο υπέρηχο όπου βλέπουμε σάκο και λεκιθικο ασκό!!! 3 χοριακη χθες 9/3 4918... Είναι πολύ λίγη σωστά; Πώς σας φαίνεται;;;;

 
  •  

εγω δ καταλαβα γτ επρεπε να κανεις κ τριτη χοριακη;αφου πλεον φαινεται ο,τι πρεπει να φανει στον υπερηχο,παρακολουθειτε την εγκυμοσυνη μονο υπερηχογραφικα

κ πραγματι μετα τη δευτερη χοριακη ολα ηταν οπως επρεπε κ σουπερ!

καποια στιγμη η χοριακη σταματαει να αυξανεται οπως στις αρχες

μιλησες με τον γιατρο;ποτε θα ξαναπας;

φανταζομαι οτι εισαι 5εβδ κ καποιων ημερων.καπου εδω θα αρχισει να φαινεται εμβρυο κ σε κανα δυο βδομαδες καρδια

συγχαρητηρια!κ ευχομαι ολα να πανε καλα!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , SofiaSerr είπε:

Κορίτσια καλημέρα!!! Πρόσφατα έμαθα πως είμαι έγκυος επιτέλους μετά από εξωσωματική.... Η ιστορία των χοριακων ξεκινά ως εξής 1η χοριακη 1/3  641, χαρά εγώ!!! 2η χοριακη 4/3 1889, τρελή χαρά!! Πάω στο γιατρό κάνω και πρώτο υπέρηχο όπου βλέπουμε σάκο και λεκιθικο ασκό!!! 3 χοριακη χθες 9/3 4918... Είναι πολύ λίγη σωστά; Πώς σας φαίνεται;;;;

 
  •  

Ο γιατροσ σου τι σου είπε για την τρίτη τιμή??κ εγώ θυμάμαι οπωσ λέει κ η vikib πωσ από ένα σημείο κ μετά σταματάει ο διπλασιασμός..αλλά δεν θυμάμαι απο ποια.τιμη...εσενα τι σου είπανε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , SofiaSerr είπε:

Ο γιατρός είναι καθησυχαστικος αλλά ρε κορίτσια φοβάμαι πολύ ... Έλα ντε τι την θέλαμε την 3η;;;Τη Δευτέρα θα πάω...ελπίζω να πάει καλά...

προσπαθησε να εισαι ηρεμη

δ νομιζω οτι υπαρχει κτ ανησυχητικο

καλα νεα να εχεις τη δευτερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...