Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 38 λεπτά , bcd18 είπε:

      Σε ευχαριστώ πολύ!! Ναι το ότι έγινε εμφύτευση είναι θετικό. Μπορεί να ξαναμεινει. και οπως λες οι κοπελες αυτές είναι νεότερες, οπότε τα ωάρια καλύτερα ποιοτικά. Κατω των 30 ισως

      Την επόμενη εβδομάδα θα μιλήσουν τελικά με ιακεντρ. 
      Είναι ένα αγχος μέχρι να βρεθεί κοπέλα , να δώσει ωάρια. Να γίνει εμβρυομεταφορα. Και αν θα πετυχει και  με την πρώτη..

       

       

       

       

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

Τέστ εγκυμοσύνης


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούρια εδώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! 

Είπαμε να προσπαθήσουμε με τον άντρα μου για παιδάκι να σας ενημερώσω ότι έχω πολικιστικές και η γυναικολόγος μου μου έδωσε και πίνω inofert αυτό πάει να πει ότι δεν έχω σταθερή περίοδο και αν δεν έχει έρθει μέχρι  40 ημέρες μου έδωσε  κάτι χάπια για να μου έρθει η περίοδος..

Τελευταία περίοδος είχα 06/03 Είχαμε επαφή με τον άνδρα μου στης 18/03 και στης 22/03 εχθές το βράδυ έκανα ένα τέστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό δυστυχώς. από συμπτώματα νιώθω λίγο πρησμένω το στήθος μου εχω λίγα υγρά όταν σκουπιζομαι και λίγες κράμπες σπάνια κάτω στην κοιλιά και αυτές στης μέρες είμαι κακόκεφη και δεν έχω όρεξη για τίποτα.... Παίζει να έκανα νωρίς το τέστ εγκυμοσύνης και να είμαι έγκυος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 hours ago, Νινα_keit said:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούρια εδώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! 

Είπαμε να προσπαθήσουμε με τον άντρα μου για παιδάκι να σας ενημερώσω ότι έχω πολικιστικές και η γυναικολόγος μου μου έδωσε και πίνω inofert αυτό πάει να πει ότι δεν έχω σταθερή περίοδο και αν δεν έχει έρθει μέχρι  40 ημέρες μου έδωσε  κάτι χάπια για να μου έρθει η περίοδος..

Τελευταία περίοδος είχα 06/03 Είχαμε επαφή με τον άνδρα μου στης 18/03 και στης 22/03 εχθές το βράδυ έκανα ένα τέστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό δυστυχώς. από συμπτώματα νιώθω λίγο πρησμένω το στήθος μου εχω λίγα υγρά όταν σκουπιζομαι και λίγες κράμπες σπάνια κάτω στην κοιλιά και αυτές στης μέρες είμαι κακόκεφη και δεν έχω όρεξη για τίποτα.... Παίζει να έκανα νωρίς το τέστ εγκυμοσύνης και να είμαι έγκυος?

Μπορείς να πας να κανείς μια β χοριακη αύριο να δεις :-) 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Νινα_keit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούρια εδώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! 

Είπαμε να προσπαθήσουμε με τον άντρα μου για παιδάκι να σας ενημερώσω ότι έχω πολικιστικές και η γυναικολόγος μου μου έδωσε και πίνω inofert αυτό πάει να πει ότι δεν έχω σταθερή περίοδο και αν δεν έχει έρθει μέχρι  40 ημέρες μου έδωσε  κάτι χάπια για να μου έρθει η περίοδος..

Τελευταία περίοδος είχα 06/03 Είχαμε επαφή με τον άνδρα μου στης 18/03 και στης 22/03 εχθές το βράδυ έκανα ένα τέστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό δυστυχώς. από συμπτώματα νιώθω λίγο πρησμένω το στήθος μου εχω λίγα υγρά όταν σκουπιζομαι και λίγες κράμπες σπάνια κάτω στην κοιλιά και αυτές στης μέρες είμαι κακόκεφη και δεν έχω όρεξη για τίποτα.... Παίζει να έκανα νωρίς το τέστ εγκυμοσύνης και να είμαι έγκυος?

Με πολυκυστικες σίγουρα δεν ξερε7ς ωορρηξία ούτε ποτε να περιμένεις περίοδο σωστά;; άρα μάλλον παίζει αλλά αν δεις ότι καθυστερεί κι άλλο μια χοριακη κ καλά αποτελέσματα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Νινα_keit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια είμαι καινούρια εδώ θα ήθελα να ρωτήσω κάτι! 

Είπαμε να προσπαθήσουμε με τον άντρα μου για παιδάκι να σας ενημερώσω ότι έχω πολικιστικές και η γυναικολόγος μου μου έδωσε και πίνω inofert αυτό πάει να πει ότι δεν έχω σταθερή περίοδο και αν δεν έχει έρθει μέχρι  40 ημέρες μου έδωσε  κάτι χάπια για να μου έρθει η περίοδος..

Τελευταία περίοδος είχα 06/03 Είχαμε επαφή με τον άνδρα μου στης 18/03 και στης 22/03 εχθές το βράδυ έκανα ένα τέστ εγκυμοσύνης και βγήκε αρνητικό δυστυχώς. από συμπτώματα νιώθω λίγο πρησμένω το στήθος μου εχω λίγα υγρά όταν σκουπιζομαι και λίγες κράμπες σπάνια κάτω στην κοιλιά και αυτές στης μέρες είμαι κακόκεφη και δεν έχω όρεξη για τίποτα.... Παίζει να έκανα νωρίς το τέστ εγκυμοσύνης και να είμαι έγκυος?

ακομη κ με τις πολυκυστικες,φανταζομαι σε περιπτωση συλληψης,η εμφυτευση θα γινει 5-12μερες μετα,κ ασχετως σε ποια μερα εγινε η ωορρηξια η περιοδος αν δ εμεινες θα ερθει 12-16μερες μετα.απο την επαφη 22/3 εχουν περασει αρκετες μερες,ισως να εδειχνε κ το τεστ,παρολα αυτα πριν παρεις τα φαρμακα για να ερθει,καλυτερα να κανεις μια χοριακη για σιγουρια

ευχομαι συντομα να εχεις ευχαριστα νεα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...