Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

μαρια εχεις νεα σημερα????

πως εισαι κουκλα?????

σε σκεφτομαι.....

φιλια

Μαρακι μου, τι διαβαζω???????????!!!!!!!εχω συγκλονιστει...κουκλα μου σου στελνω τις ευχες μου να πανε ολα καλα!!να περασουν και να φυγουν ολα σαν ενα κακο ονειρο!!θα βγει νικητης ο Αντωνης σου και θα γυρισει πισω στις αγκαλιες και στα χαδια σας!!!μην το βαζεις κατω κοριτσι μου!!!σε σκεφτομουν ολο αυτο τον καιρο και κατι σαν να με κραταγε και δε σου τηλεφωνουσα.....τελοσπαντων ειμαστε διπλα σου και αν χρειαστεις κατι , σε παρακαλω μη διστασεις....μικρο η πιο μεγαλο... ο,τι θελησεις!!

να σκεφτεσαι τα παιδακια σου κυριως, σε θελουν δυνατη!!!σου στελνω την αγαπη μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας φιλενάδες!

σήμερα του πήραν δείγμα από μυελό οστών (αποτέλεσμα σε ένα μήνα)

και έκανε αξονικές σε άνω κ κάτω κοιλία (ο υπέρηχος άνω κοιλίας την προηγούμενη εβδομάδα ήταν καθαρός, οπότε λογικά οκ) όπως και να χει, θα ξέρουμε αύριο

Επίσης, αύριο θα μας πουν αν είναι λέμφωμα ή θύμωμα (δεν ξέρω ποιο από τα δύο προτιμώ :lol:)

βέβαια για τύπο, στάδιο και θεραπέια θα ξέρουμε από βδομάδα

Είμαι κάπως καλύτερα σήμερα, κοιμήθηκαν οι ταλιμπάν απίστευτα νωρίς και έχω ξεκινήσει επιχείρηση "κλάμα"΄εδώ και ώρα, οπότε θα κοιμηθώ και εγώ σχετικά νωρίς (δεν υπόσχομαι βέβαια... μην με πετύχει καμία on line αργότερα και με μαλώσει, ε?! :lol:)


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

να σας ξαναευχαριστήσω όλες για άλλη μία φορά για τις ευχές, τις προσευχές, τα κεριά και τις λαμπάδες σας

είναι απίστευτο το πόση δύναμη μου δίνετε

διαβάζω κάθε μέρα από την αρχή όλα όσα μου έχετε γράψει και παίρνω κουράγιο

είναι ασπίδα στην ψυχή μου τα λόγια σας

να είστε όλες καλά, να χαίρεστε τα παιδάκια σας και την οικογένεια σας όλη

πολλά πολλά φιλιά από καρδιάς,

Μαρία


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι,

Η επιχείρηση κλάμα κάνει καλό ... σου βγαίνει όλη η ένταση έτσι... να μπαίνεις να μας διαβάζεις - να γράφεις και να εκτονώνεσαι ...

κάνε υπομονή μέχρι να μάθετε με τί πρέπει ακριβώς να παλέψετε...

άντε κορίτσι μου...

Καλό κουράγιο - και καλό ξημέρωμα-

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου στείλε μου αν θέλεις σε πμ το όνομα του άντρα σου να πάρω αύριο τηλέφωνο στη μονή του Αγίου Ραφαήλ στο Ρέθυμνο να προσευχηθούν γι'αυτόν. Όλα θα πάνε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαράκι διάβασα το θέμα σου από την αρχή και φτάνοντας στο τέλος ανακουφίστηκα, βλέποντας πως τα νέα σας είναι πολύ καλύτερα και ενθαρρυντικά. Το λέμφωμα ξέρω και εγώ πως αντιμετωπίσιμο και 'εύκολη' περίπτωση. Μην χάνεις τις ελπίδες και το κουράγιο σου. Ο Θεός είναι μεγάλος. Αύριο θα ανάψω και εγώ ένα κεράκι για το αγόρι σου, να πάνε ολα καλά και να γυρίσει γερός και δυνατός στο σπίτι σας.

Έχε δύναμη και ελπίδα, χαμογέλασε λίγο, τα αγόρια σου σε χρειάζονται. Είμαι σίγουση, σίγουρη πως όλα θα πάνε καλά και σε λίγο καιρό θα είναι μια κακή ανάμνηση για όλους σας.

Μια μεγάλη αγκαλιά και από μένα...


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου γλυκό,

Θα προσευχηθώ να πάνε όλα καλά, και αυτό που ζείτε τώρα να είναι ένα κακό όνειρο.

Δεν έχω λόγια …. Είμαστε κοντά σου σε ότι και αν χρειαστείς.


hP94p3.png

hoN6p3.png

tgY6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι βρες με μεσω fb να σου γιαυτο.Εχει ο πατερας μου σχεδον 15 χρονια τωρα και ο γιατρος του ειναι ο Παγκαλης και η Κοκόρη...Εχω να σου πω...!!!!!

Ειναι πιο απλά απαυτο που φαντάζεσαι τα πράγματα.

Φιλάκια πολλά πολλά και την αγάπη μου.

Θα ειναι μια ακομη εμπειρία στη ζωη σου μετά απο χρονια και αυτο και θα τα συζητάτε με τον αντρα σου μεγαλώνοντας εγγονια-Ταλιμπαν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαρακι μου αν και δεν εχουμε μιλησει ποτε στο παρελθον εντουτοις διαβαζοντας το θεμα σου συγκινηθηκα πολυ και θελω να ξερεις οτι εχεις την αμεριστη συμπαρασταση μου, την προσευχη μου και την σκεψη μου καθε μερα κοντας σας από εδω και στο εξης!

πριν 5 περιπου χρονια ενας φιλος μου 28 ετων προσβληθηκε από καρκινο στο ρινοφαρυγγα. η αρραβωνιαστικια του, γιατρος στο επαγγελμα ευχοταν να ειναι λεμφωμα και οχι καρκινος διοτι ναι μεν το λεμφωμα ειναι μορφη καρκινου εντουτοις οι πιθανοτητες ιασης ειναι πολύ πολυ μεγαλυτερες από αυτες του καρκινου. τελικα το παιδι ειχε καρκινο τον οποιο ξεπερασε και παντρευεται με την κοπελα που προανεφερα στις 9 Ιουλιου! ολα θα πανε καλα.... ναι θα ταλαιπωρηθειτε αλλα στο τελος ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λεμφωμα ειχε και δικη μου φιλη προσβληθηκε στα 25 της, τωρα ειναι 33 και απολυτα υγιης. Μου ελεγε οτι ολες οι περιπτωσεις που ηταν στην ιδια κατασταση με λεμφωμα (χοντκιν) στον Αγιο Σαββα ειχαν ιαθει. Ολη η ιστορια απο τη γνωματευση μεχρι την πληρη "γιατριεα" πηρε περιπου στον 1 χρονο. Ευχομαι να εχετε κι εσεις ευχαριστα νεα συντομα. Ολα να πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Μαρία έχω συγκινηθεί απίστευτα με την ιστορία σου, με την γενναιότητα που δείχνεις και με τον τρόπο που μιλάς για τον σύζυγό σου. Ελπίζω τα νέα σας σήμερα να είναι τα καλύτερα. Έχε θετική σκέψη κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά. είμαι σίγουρη γιαυτό. το αξίζεις εσύ, το αξίζει ο άντρα σου, το αξίζουν τα αγόρια σας.

Εύχομαι από καρδιάς τα καλύτερα.


fYFap3.pngIV83p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...