Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα!

δεν έχω κανένα νεο προς το παρόν!

την Τρίτη θα πάει στο νοσοκομείο να δουν την τομή του

και είμαστε σε αναμμένα κάρβουνα για τη βιοψία!

ψυχολογία καλή και από τους 2, σήμερα τα πεθερικά μου πήγαν Τήνο

έλαβα το δέμα σου, Αγγελίνα, χίλια ευχαριστώ!

θα το διαβάσω και θα στο επιστρέψω το συντομότερο δυνατόν!

λίγο το ξεφύλλισα και συγκλονίστηκα!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Καλή μου, σου το χάρισα, δεν θέλω να μου το επιστρέψεις. ;):D Τον συγκεκριμένο τόμο μου τον έστειλε η ίδια η Ηγουμένη από τη Μονή, εγώ όμως τον είχα ήδη αγοράσει.

Χαίρομαι πάρα πολύ που ένιωσες ότι βοηθήθηκες, είναι ό,τι καλύτερο έχω ακουσει τις τελευταίες ημέρες. Βοήθειά σας οι Άγιοι σε όλες σας τις δυσκολίες.

Πότε περιμένετε τα αποτελέσματα της βιοψίας?


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

σου έστειλα π.μ αλλά τώρα διάβασα το μνμ σου

είσαι απίστευτα καλή, χίλια ευχαριστώ

τα αποτελέσματα θα τα έχουμε κανονικά την άλλη Δευτέρα, αλλά ελπίζουμε να μάθουμε λίγο νωρίτερα

η ψυχολογία μας είναι πολύ καλή, και αν δεν ήταν η τομή στέρνο να μας το θυμίζει, νομίζω ότι θα το είχαμε "ξεχάσει"

εννοώ ότι ο 'αντρας μου νιώθει τόσο καλά και κάνουμε όνειρα!

αχ να κάνουν λάθος οι γιατροί και είναι όλο αυτό ένας εφιάλτης!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρία μου, το είδες και μόνη σου, κάθε μέρα γίνονται και θαύματα.

Αλλά κι έτσι να μην γίνει, η ψυχολογία είναι το άλφα και το ωμέγα σε αυτές τις περιπτώσεις. Να το θυμάσαι αυτό πάντα και να προσπαθείς να είσαι δυνατή για τον άντρα σου.


6l8Wp3.png1Ikfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω και διαβάζω τα νέα σου... Την Τετάρτη θα πάω εγώ Τήνο τελικά και δε σε ξεχνάω να ξέρεις!

Περιμένω να ακούσω ότι το πρόβλημα είναι μικρό, ελάχιστο, μηδαμινό για να χαρώ!!!

Link to comment
Share on other sites

σου έστειλα π.μ αλλά τώρα διάβασα το μνμ σου

είσαι απίστευτα καλή, χίλια ευχαριστώ

τα αποτελέσματα θα τα έχουμε κανονικά την άλλη Δευτέρα, αλλά ελπίζουμε να μάθουμε λίγο νωρίτερα

η ψυχολογία μας είναι πολύ καλή, και αν δεν ήταν η τομή στέρνο να μας το θυμίζει, νομίζω ότι θα το είχαμε "ξεχάσει"

εννοώ ότι ο 'αντρας μου νιώθει τόσο καλά και κάνουμε όνειρα!

αχ να κάνουν λάθος οι γιατροί και είναι όλο αυτό ένας εφιάλτης!

είναι πολύ θετικό οτι το αντιμετωπίζετε έτσι. η θετική σκέψη φέρνει θετικά αποτελέσματα. είμαι σίγουρη οτι και με την θετική ενέργεια που έχετε από εμάς όλα θα πάνε καλά. έχε πίστη κοριτσάκι μου.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κορίτσια, αισθάνεται τόσο καλά ο αντρούλης μου, που πιστέυω ότι τελικά - με τη συμπαράσταση και τις προσευχές σας - θα συνομωτήσει το σύμπαν!

το μόνο που με αγχώνει είναι ότι είναι καλοκαιράκι και αν χρειαστεί θεραπείες, δε θα βρίσκουμε γιατρούς - εύχομαι να κάνω λάθος!

ψυχολογία σούπερ!!!

κάθε απόγευμα πάμε με τα πιτσιρίκια παραλία και ξεχιόμαστε!

τι δύναμη και ενέργεια σου δίνουν τα παιδιά!

αχ, είναι η πηγή κ το νόημα της ζωής!


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites

Mariaeva καλησπέρα! Διαβαζω για την περιπέτεια σας ημέρες τωρα... Χαίρομαι που ο Θεός σας δίνει δύναμη και αντιμέτωπίζετε αυτήν την περιπέτεια με θάρρος και αισιοδοξία!!!!

Σου γράφω απλά για να σου πω ότι είμαστε πολλοί που προσευχόμαστε για τον αντρούλη σου και για την υπέροχη οικογενεια σας, και πραγματικά ανυπομονούμε να ακούσουμε τα καλύτερα νέα από εσας!!!!


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

τι δύναμη και ενέργεια σου δίνουν τα παιδιά!

αχ, είναι η πηγή κ το νόημα της ζωής!

Πραγματικά τα παιδιά είναι μεγάλη ευλογία, χαρά, ευτυχία!! Να χαίρεστε την οικογένειά σας, MARIAEVA μου, και να έχετε πάντα υγεία και αγάπη!!

Όλα θα πάνε καλά!!!!


Μικρά ανθρωπάκια, απέραντη ευτυχία!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...