Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Προσπερματικα


Recommended Posts

   Γειά σας κορίτσια! Ειμια καινούρια εδώ! Θα ήθελα να μου πείτε τις δικές σας εμπειρίες! Είμαι 25 χρόνων και θα ήθελα να γίνω μανούλα βεβαια το αγόρι μου τον αγχώνει όλο αυτό και δν είναι ακόμα έτοιμος! 

   Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο που ήμουν και στις γόνιμες μέρες ήρθαμε σε επαφή χωρίς προφυλακτικό.. Δεν τελείωσε μέσα αλλα η πράξη έγινε δύο φορές.. Μια βράδυ και μια πρωί και το βράδυ μετά την πράξη δεν έκανε μπάνιο... 

   Υπάρχει πιθανότητα κάποιας εγκυμοσύνης από προσπερματικα υγρά μιας και ήμουν στις γόνιμες μου μέρες... Η μηπως άδικα προσμένω τα ευχάριστα νέα!! 

Καλή σας ημέρα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Elentin97 είπε:

   Γειά σας κορίτσια! Ειμια καινούρια εδώ! Θα ήθελα να μου πείτε τις δικές σας εμπειρίες! Είμαι 25 χρόνων και θα ήθελα να γίνω μανούλα βεβαια το αγόρι μου τον αγχώνει όλο αυτό και δν είναι ακόμα έτοιμος! 

   Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο που ήμουν και στις γόνιμες μέρες ήρθαμε σε επαφή χωρίς προφυλακτικό.. Δεν τελείωσε μέσα αλλα η πράξη έγινε δύο φορές.. Μια βράδυ και μια πρωί και το βράδυ μετά την πράξη δεν έκανε μπάνιο... 

   Υπάρχει πιθανότητα κάποιας εγκυμοσύνης από προσπερματικα υγρά μιας και ήμουν στις γόνιμες μου μέρες... Η μηπως άδικα προσμένω τα ευχάριστα νέα!! 

Καλή σας ημέρα! 

Καλημέρα!!!

Πάντα υπάρχει η πιθανότητα εγκυμοσύνης χωρίς προφύλαξη και ειδικά η διακεκομμένη συνουσία έχει το μεγαλύτερο ποσοστό αποτυχίας.

Έχω αρκετές γνωστές μου που έμειναν έγκυος με αυτή τη μέθοδο. Εγώ με τον σύντροφό μου 4 χρόνια κάνουμε με αυτή την μέθοδο και δεν έχω μείνει έγκυος.

Σου εύχομαι να γίνει αυτό που επιθυμείς!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Elentin97 είπε:

   Γειά σας κορίτσια! Ειμια καινούρια εδώ! Θα ήθελα να μου πείτε τις δικές σας εμπειρίες! Είμαι 25 χρόνων και θα ήθελα να γίνω μανούλα βεβαια το αγόρι μου τον αγχώνει όλο αυτό και δν είναι ακόμα έτοιμος! 

   Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο που ήμουν και στις γόνιμες μέρες ήρθαμε σε επαφή χωρίς προφυλακτικό.. Δεν τελείωσε μέσα αλλα η πράξη έγινε δύο φορές.. Μια βράδυ και μια πρωί και το βράδυ μετά την πράξη δεν έκανε μπάνιο... 

   Υπάρχει πιθανότητα κάποιας εγκυμοσύνης από προσπερματικα υγρά μιας και ήμουν στις γόνιμες μου μέρες... Η μηπως άδικα προσμένω τα ευχάριστα νέα!! 

Καλή σας ημέρα! 

Καλημέρα!

Όταν έρχεσαι σε επαφή πάντα υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης,που αυξάνεται αν είσαι κοντά στις γόνιμες μέρες σου..

Όσο για τα προσπερματικα,άλλες κοπέλες έμειναν έτσι έγκυες και άλλες (όπως και εγώ) χρησιμοποιούμε αυτή τη μέθοδο και δεν έχει υπάρξει εγκυμοσύνη..Ακόμη και τώρα που προσπαθούμε κανονικά δεν μας έρχεται..

Θέμα τύχης θα έλεγα εγώ..Κανε λίγη υπομονή και αν έχεις καθυστέρηση κανε τεστακι!!

Link to comment
Share on other sites

On 26/5/2022 at 10:32 ΠΜ, Elentin97 είπε:

   Γειά σας κορίτσια! Ειμια καινούρια εδώ! Θα ήθελα να μου πείτε τις δικές σας εμπειρίες! Είμαι 25 χρόνων και θα ήθελα να γίνω μανούλα βεβαια το αγόρι μου τον αγχώνει όλο αυτό και δν είναι ακόμα έτοιμος! 

   Το προηγούμενο Σαββατοκύριακο που ήμουν και στις γόνιμες μέρες ήρθαμε σε επαφή χωρίς προφυλακτικό.. Δεν τελείωσε μέσα αλλα η πράξη έγινε δύο φορές.. Μια βράδυ και μια πρωί και το βράδυ μετά την πράξη δεν έκανε μπάνιο... 

   Υπάρχει πιθανότητα κάποιας εγκυμοσύνης από προσπερματικα υγρά μιας και ήμουν στις γόνιμες μου μέρες... Η μηπως άδικα προσμένω τα ευχάριστα νέα!! 

Καλή σας ημέρα! 

Καλημέρα! Μήπως θα ήταν καλυτερα να κάνεις πρωτα μια συζήτηση με το αγόρι σου για το ποτε είναι έτοιμος να γίνει πατερας; δεν είναι απλό να φέρετε στον κόσμο ένα παιδι.. 

Υπάρχει πιθανοτητα να έχεις μείνει έγκυος, πολλή μικρή αλλά υπάρχει.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...