Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2023!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

1 hour ago, Christina90 είπε:

Με το καλό κορίτσι μου! Εγώ 9/11 είχα τελευταία περιοδο και την Τριτη έχω ραντεβου στη γιατρό! Το πρωτο σου παιδακι;

Ναι το πρώτο 🥰 εσένα?Προσπαθούσαμε από πέρυσι τον Σεπτέμβριο κ τα καταφέραμε τώρα!! Κ εσύ με το καλό, να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη ❤️ εγώ είχα 24/11 τελευταία περίοδο.. ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω!! Προχθές έκανα τεστ σπίτι κ βγήκε θετικό κ χθες έκανα χοριακη.. ήταν να έρθει η περίοδος χθες αλλά εγώ βιάστηκα να κάνω το τέστ 😊. Τώρα περιμένω να με πάρει τηλ ο γιατρός να μου πει τι να κάνω... Λογικά θα μου πει κ άλλη χοριακη φαντάζομαι... Μου βγήκε 881,70.. εσένα σου είπε να κάνεις χοριακες μέχρι να σε δει?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ☺εμένα είναι το δευτερο, εχω ένα κοριτσάκι 2,5 χρονών! Έκανα δυο χοριακες, η πρωτη 338 και η άλλη 1773 όποτε και μου είπε ότι θα με δει σε μια βδομαδα, δηλαδή την τρίτη☺☺

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Christina90 είπε:

Ευχαριστώ πολυ☺εμένα είναι το δευτερο, εχω ένα κοριτσάκι 2,5 χρονών! Έκανα δυο χοριακες, η πρωτη 338 και η άλλη 1773 όποτε και μου είπε ότι θα με δει σε μια βδομαδα, δηλαδή την τρίτη☺☺

Να σου ζήσει το παιδάκι σου!! Α μια χαρά!!! Εγώ λόγο γιορτών με βλέπω Τετάρτη να κάνω δεύτερη χοριακη κ ελπίζω να έχω μιλήσει κ με τον γιατρό γιατί δεν με έχει πάρει ακόμα τηλέφωνο κ είμαι λίγο στα χαμένα! Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω... Λογικά υπομονή μέχρι να με καλέσει 😊 

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι, όσο δυσκολο και αν ακουγεται, και απόλαυσε τις μέρες!! Είναι πολυ νωρίς ακομα και οι γιατροί σε αυτή τη φάση δε μπορουν να δουν πολλα πραγματα☺☺εχεις καποια συμπτωματα;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Christina90 είπε:

Μην αγχώνεσαι, όσο δυσκολο και αν ακουγεται, και απόλαυσε τις μέρες!! Είναι πολυ νωρίς ακομα και οι γιατροί σε αυτή τη φάση δε μπορουν να δουν πολλα πραγματα☺☺εχεις καποια συμπτωματα;

Ναι έχεις δίκιο... Μόνο πόνους περιόδου κάθε λίγο, πρήξιμο και αϋπνία αν είναι κ αυτό σύμπτωμα. Δεν μπορώ να κοιμηθώ κ αν τα καταφέρω ξυπνάω κάθε μία με δύο ώρες κ δυσκολεύομαι να ξανακοιμηθω... Εσύ έχεις συμπτώματα??

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Christina90 είπε:

Πρήξιμο έχω και εγώ! Κατα τ'αλλα προς το παρον τίποτα το ιδιαίτερο.. Μόνο λίγο αναγουλα αν φάω γλυκά, όποτε τα έχω κόψει.. 

Εγώ έχω φάει σχεδόν όλα τα μελομακάρονα 😅 δεν έχω αναγουλες ακόμα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά Χριστούγεννα κορίτσια 

Μετά από πέντε εξωσωματικές είμαι κι εγώ σε αυτή την ομάδα. 

Την Πέμπτη θα πάω για πρώτο υπέρηχο και έχω τρομερή αγωνία. 

Όλα να μας πάνε καλά 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σας!! Είμαι και εγώ στο γκρουπ αυτό. Με ΠΗΤ 30.08. Έχω την εξής ερώτηση- θέμα προς συζήτηση. Ο γιατρός μου είναι στο ΙΑΣΩ και για οικονομικούς λόγους αλλα και λόγω του οτι νιώθω μια ασφάλεια παραπάνω αποφάσισα να γεννήσω στο Έλενα. Έχετε κάποιον γιατρό να μου προτείνετε ? Έχω πελαγώσει... είμαστε και Αύγουστο που πολλοί μπορεί να πάνε διακοπές.. Δεν ξέρω... Για πείτε απόψεις μανούλες ❤️

Link to comment
Share on other sites

@Mom to be_ συγχαρητήρια ! Με το καλό ! 
εχουμε ίδια ημερομηνία και εγώ 30/08 πρώτα ο θεός !! Και εμένα ο γιατρός μου είναι στο Ιασώ , δε ξέρω να σε βοηθήσω για γιατρούς στο Έλενα αλλά ξέρω ότι μπορείς να κλείσεις πολύ καλό μονόκλινο στην ανακαινισμένη πτέρυγα με πολύ μικρό κόστος. Ήταν ο γιατρός της αδερφής μου εκεί και γέννησε το ανηψακι μου το 2015! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...