Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η 2η φυσικά και την έβαλα και στη watch list μου ήδη... Είναι το χρώμα μου...

Αξεσάκι εγώ θα έπαιρνα και τα 2 που έβαλες αρχικά... Βαφτιστήρα και ανηψιά μαζί, να πάει το παλιάμπελο!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

και επειδή κάποιες με θεωρούν χαζή που σας έδωσα λινκς δημοπρασίας, να ενημερώσω ότι ο συγκεκριμένος πωλητής έχει αρκετά κομμάτια και τα βγάζει ανά τακτά χρονικά διαστήματα σε δημοπρασία και ανανεώνει και συνεχώς το στοκ του...

ούτως ή άλλως δεν είχα σκοπό να χτυπήσω απόψε, δεν έχω φράγκο :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Η 2η φυσικά και την έβαλα και στη watch list μου ήδη... Είναι το χρώμα μου...

Αξεσάκι εγώ θα έπαιρνα και τα 2 που έβαλες αρχικά... Βαφτιστήρα και ανηψιά μαζί, να πάει το παλιάμπελο!

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

και επειδή κάποιες με θεωρούν χαζή που σας έδωσα λινκς δημοπρασίας, να ενημερώσω ότι ο συγκεκριμένος πωλητής έχει αρκετά κομμάτια και τα βγάζει ανά τακτά χρονικά διαστήματα σε δημοπρασία και ανανεώνει και συνεχώς το στοκ του...

ούτως ή άλλως δεν είχα σκοπό να χτυπήσω απόψε, δεν έχω φράγκο :tongue::tongue::tongue:

:lol::lol::lol: είπα και εγώ :lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ορίστε και μερικά λιλά παπουτσάκια:

Νο1, Νο2,

Νο3

Νο4

Νο5

και

Νο6

Το τελευταίο σαν εταιρεία το θεωρώ κορυφαίο. Όσες φορές πήρα βγήκαν σκυλιά στην κακομεταχείρηση των παιδιών μου.

Μπορείς επίσης να ρίξεις μια ματιά και στο πρατήριο της crocodilino στην Πειραιώς δίπλα στο Σκλαβενίτη. Ίσως έχει κάτι και εκεί από 25 μέχρι το πολύ 55 ΕΥΡΩ.

Και με τόσα παπουτσάκια που είδα έχω βάλει και εγώ στο καλάθι 2-3 για να πάρω για τη μικρή (ακριβή μου βγήκε η βαφτιστήρα σου)


LlIEp3.pngvOfHp2.pngI46bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Η 2η φυσικά και την έβαλα και στη watch list μου ήδη... Είναι το χρώμα μου...

Αξεσάκι εγώ θα έπαιρνα και τα 2 που έβαλες αρχικά... Βαφτιστήρα και ανηψιά μαζί, να πάει το παλιάμπελο!

αυτό είπα και εγώ ρε γμτ θα πάρω 2

ποιά 2 θα εξαρτηθεί απο το νούμερο που θα βρώ και επειδή δεν έχω καμιά εμπιστοσύνη σε μάνα και αδελφή θα πάω εγώ να μετρήσω το πόδι του παιδιού :lol::lol:

πάντως τα φούξια δεν ταιριάζουν με το φόρεμα εφόσον το χρώμα είναι με στοιχεία λιλά για αυτό έβαλα και το άλλο λινκ με τις πεταλούδες

http://www.javari.de/Agatha-Ruiz-De-Prada-122932/dp/B005OB692S/ref=sr_1_8?ie=UTF8&fromPage=search&sr=1-8&qid=1330594591212&asinTitle=Agatha+Ruiz+De+La+Prada+APOSSA+122932%2C+M%C3%A4dchen+Ballerinas%2C+Wei%C3%9F+%28B-BLANCO%29%2C+EU+20&contextTitle=Suchergebnisse&clientPageSize=100&node=533331031&sort=relevancerank&keywords=agatha

ναι ρε βρούτε...και σύ αμφέβαλλες!!!!

έπαθα μια αναλαμπή για λίγο κατάλοιπα της ημικρανίας :lol::lol:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...