Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Κοριτσια η φθηνη πατατα εφθασε Αττικη!!!

Η Παλληνη κανει την αρχη, βεβαια το site www.palini.gr εχει κρασαρει προφανως γιατι ολη η Αθηνα αγοραζει πατατες αλλα οσες μενετε προς τα εκει βουρ....;)


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια η φθηνη πατατα εφθασε Αττικη!!!

Η Παλληνη κανει την αρχη, βεβαια το site www.palini.gr εχει κρασαρει προφανως γιατι ολη η Αθηνα αγοραζει πατατες αλλα οσες μενετε προς τα εκει βουρ....;)

Όντως. Δεν μπορώ να μπω. Άντε να παίρνουνε σειρά κι άλλα προϊόντα


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το θεμα ειναι τι θα γινει με το μανγκο....:tongue::tongue:

Αντε και στις ντοματες γιατι θα χρειαστουμε και πολλες τωρα προεκλογικα...

Χα χα! Γεια σου βρε aggelosmarios. Η καλύτερη ατάκα της ημέρας :D:D:D:D


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται το μέγεθος...σαν αυτές που έβαλα κυμαίνονται από 150-250 χωρίς να είναι δέρμα!!!! :rolleyes:

Αυτές που έβαλες από το ebay είναι δερμάτινες? Όχι, φαντάζομαι ε?

Η απαντηση τους στο μνμ μου

Hello Rania,

First of all, please accept our sincere apologies for the inconvenience caused by the further delays in the dispatch dates for "Pampers Baby-Dry Size 4 (15-40 lbs) Maxi Nappies - 2 x Packs of 70 (140 Nappies)" from your order # 026-6277120-4252301.............................................................................

........................................................................

We value your business and we look forward to seeing you again soon at Amazon.co.uk.

Κι εγώ περιμένω ακόμα active fit 5+ και χθες τους έστειλα e-mail γιατί πέρασε ένας μήνας και μου απάντησαν το πρωί. Δε μου την ακύρωσαν τη παραγγελία, μου είπαν αν θέλω να την ακυρώσω εγώ αλλιώς να περιμένω.. (Μου έγραφαν κ οδηγίες για το πως μπορώ να κάνω την ακύρωση) Δε ξέρουν πότε θα είναι διαθέσιμα ξανά. όταν το μάθουν, θα με ειδοποιήσουν λεει.

Δε ξέρω τι να κάνω αλλά λέω μάλλον να περιμένω λίγο ακόμα, αφού τα λεφτά είναι ακόμα στη κάρτα, μήπως κ γίνει κανένα θαύμα.


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ παρήγγειλα 15 Φλεβάρη Easy up No 6 για το βλαστάρι μου και παρέλαβα σήμερα.

Σήμερα παράγγειλα και huggies για την μικρή και αναμένω να γίνουν dispatched.

Επίσης έχω από τον Γενάρη σε εκκρεμότητα baby dry και μου στέλνουν συνεχώς e-mail ό,τι θα καθυστερήσει η παράδοσή τους.

Τσεκάρετε καλά, κάποιες πάνες τις στέλνει!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτές που έβαλες από το ebay είναι δερμάτινες? Όχι, φαντάζομαι ε?

Οι guess καλο μου δεν ειναι δερματινες εν γενει...και το λεω διοτι κι εγω ειχα σκασει 100ευρουλακια και μαλιστα με 50% εκπτωση νομιζοντας οτι ειχα αγορασει δερματινη τσαντα ωσπου πωλητρια που δουλευει στα guess στο mall μου γκρεμισε το μυθο μου αλλα την ειχα αγορασει ηδη η χαζοβιολα!!


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τα σκατόπαιδα είναι ο Άγγελος κι ο Μάριος;

Βρε συ δεν βλεπεις το τικερακι εδω πα κατω???

Αγγελος - Μαριος το σκατοπαιδο Νο1 και Λυδια το σκατοπαιδο Νο2:p:p

Απλα οταν εκανα την εγγραφη στο Parents δεν υπηρχε ακομα το Νο2...

Αληθεια εσεις πως θα βγαλετε το μπεμπινο???


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε συ δεν βλεπεις το τικερακι εδω πα κατω???

Αγγελος - Μαριος το σκατοπαιδο Νο1 και Λυδια το σκατοπαιδο Νο2:p:p

Απλα οταν εκανα την εγγραφη στο Parents δεν υπηρχε ακομα το Νο2...

Δεν μου εμφανίζει παρά μόνο τα link. Δεν ξέρω γιατί. Λυδία είναι η βαφτιστήρα μου και Άγγελος το όνομα του τρίτου παιδιού που θα κάνω. Εκτός αν το 2ο βγεί αγόρι οπότε και θα πάρει το όνομα του μπαμπά μου.

Για να επανέλθω.Και μόνο για το τέλειο όνομα "Άγγελος" που τώρα εμαθα και για την κόρη τα παιδιά και τα μάτια σου!!! Ας είναι ζωηρά και ατακαδόρισσα (θα με κράξει ο Μπαμπινιώτης) η μαμά ;)

Ξύπνησε και μένα το παιδάκι μου. Οσονούπω ο Χάρης μου :)


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στη λαική πολλοί πουλούσαν τις πατάτες 30 λεπτά.

Τώρα που ο αμαζόνιος δεν στέλνει Ελλάδα μάλλον θα πρέπει να κοιτάξω σε γερμανικά καταστήματα και συνήθως έχουν και αρκετά μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...