Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Ορίστε και μερικά λιλά παπουτσάκια:

Νο1, Νο2,

Νο3

Νο4

Νο5

και

Νο6

Το τελευταίο σαν εταιρεία το θεωρώ κορυφαίο. Όσες φορές πήρα βγήκαν σκυλιά στην κακομεταχείρηση των παιδιών μου.

Μπορείς επίσης να ρίξεις μια ματιά και στο πρατήριο της crocodilino στην Πειραιώς δίπλα στο Σκλαβενίτη. Ίσως έχει κάτι και εκεί από 25 μέχρι το πολύ 55 ΕΥΡΩ.

Και με τόσα παπουτσάκια που είδα έχω βάλει και εγώ στο καλάθι 2-3 για να πάρω για τη μικρή (ακριβή μου βγήκε η βαφτιστήρα σου)

:lol::lol: ωχ ωχ το είπα δεν το είπα ότι στο τέλος θα φάω ξύλο ??:lol::lol:

πράγματι τα τελευταία τα primigini είναι άψογα θα τα έχω σίγουρα υπόψη μου αν το νούμερο ταιριάζει

με τα κροκοδιλίνο δεν τα πάω και εγώ καλά θα θεωρώ σκληρά για παιδικά παπούτσια αν και τα σχέδια τους γενικώς μου αρέσουν


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Tα pilgrimi έχουν ωραίο χρώμα αλλά μου κάνουν χειμωνιάτικα. Μήπως να ρώταγες τη sister σου τί θέλει;

Εμένα τα crocodilino μου αρέσουν πολύ. Βέβαια η δική μου βαφτιστήρα είναι 8 χρονών. Ο,τι κι αν της έχω πάρει είναι ευχαριστημένες μικρή και κουμπάρα


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

αχ έχω μεγάλο πρόβλημα που μου άρεσουν όλα τα κοριτσίστικα....Αχ με το ζόρι κρατιέμαι μιας και το πρώτο λέω να το πάρω από κανονικό μαγαζί μετά βλέπουμε..

Τα κροκοντιλίνο και εμένα που τα φοράω στον γιο μου μας έχουν βγει σκυλιά και έχουν και ωραία σχέδια πολύ ευχαριστημένη αλλά πάντα ψωνίζω από το στοκ ποτέ νέα σαιζον πανάκριβα...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν..δεν μου αρέσουν καθόλου κροκοντιλίνο και πριμιτζι.τα θεωρώ σκληρά και βαριά για μικρά παιδάκια..για μεγαλύτερα ίσως είναι οκ!Λατρεύω babybotte,garvalin,agatha ruiz de la prada. Πανάλαφρα και ξεκούραστα παπουτσάκια!


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ως αδαής ως προς τις τσάντες guess.. Πόσο κοστίζουν στην Ελλάδα?

Πολύ ωραίες πάντως!!!

εξαρτάται το μέγεθος...σαν αυτές που έβαλα κυμαίνονται από 150-250 χωρίς να είναι δέρμα!!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Access αν δεν έχεις πάρει βαφτιστικό φορεματάκι θα σου πρότεινα αυτά

http://www.pinkprincess.com/d2540w.html

http://www.pinkprincess.com/lm635-li.html

http://www.pinkprincess.com/d4190-li.html

http://www.pinkprincess.com/bl208-wt.html

http://www.pinkprincess.com/d2620p.html

Παρεπιπτόντως έχει ωραίες στολές


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται το μέγεθος...σαν αυτές που έβαλα κυμαίνονται από 150-250 χωρίς να είναι δέρμα!!!! :rolleyes:

Οντως αυτη ειναι η τιμη τους βεβαια συνηθως εχουν 40 με 50% εκπτωση αλλα και παλι 80 ευρα τα θεωρω πολλα για συνθετικη τσαντα...παντως εχει μεγαλη ποικιλια στο ebay και εννοειται μπορεις να παρεις 2, μη σου πω και 3 με αυτα τα λεφτα!!

Παντως επειδη αγορασα guess απο ebay (συνπιλοτισσα νταξει το τσαντικο???:P:p) και εχω αγορασει και απο φυσικο καταστημα και οι 2 made in pakistan ηταν!


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν..δεν μου αρέσουν καθόλου κροκοντιλίνο και πριμιτζι.τα θεωρώ σκληρά και βαριά για μικρά παιδάκια..για μεγαλύτερα ίσως είναι οκ!Λατρεύω babybotte,garvalin,agatha ruiz de la prada. Πανάλαφρα και ξεκούραστα παπουτσάκια!

τα πρωτα σε συγκριση με τα αλλα σε μεγεθος????

Link to comment
Share on other sites

Πιο φτηνά εννοείς;

Tί θέλεις να φτιάξεις;

φιλεναδα βαφτιζει γιο, θελει τετοια σε μπλε οχι γαλαζιο

δε θελει οργαντζα πουγγι και δε ξερω πως το ψαχνω αυτο το υλικο

Link to comment
Share on other sites

Είχα βαλει παραγγελία τέλη Ιανουαρίου και με πηγαιναν απο εβδομαδα σε εβδομαδα, μετα που τους εστειλα μέιλ για παραπονα (και καλα) μου ειπαν οτι δεν στελνουν πλεον, πανες, καθισματακια, κλπ στο εξωτερικο και μου ακυρωσαν την παραγγελια! Φυσικα την ξαναεβαλα αφου το συστημα την δεχεται και την αφησα να στεκει όποτε και αν αποφασισουν να ξαναστειλουν μεχρι να αλλαξουμε νουμερο!

Aπο πότε??????????:confused::confused::confused:

Σημερα παραγγειλα κάθισμα αυτοκινήτου αλλα ακομα δεν εγινε dispatched!!!!!Λετε να μην το στείλουν????Τι γκαντεμια!!!!!!!

Ξερει καμια αλλη κοπέλα περισσότερα?

Αν δεν γινει dispatched de χρεώνουν έτσι???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...