Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Να πω για το Στρουμπα επειδη την πάτησα, οι τιμές στον κατάλογο του σαιτ είναι τιμες ΧΟΝΔΡΙΚΗΣ!Αν πάτε εκει εχει στα προιοντα πανω 2 τιμες μια λιανικη κ μια χονδρική (με τιμολογιο επαγγελματικο ΑΦΜ) και οι τιμές λιανικης διαφερουν αρκετα!!!!!!!

Οπότε άκυρο γατούλα..δεν το ήξερα!


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οπότε άκυρο γατούλα..δεν το ήξερα!

Απλά θέλει ψαξιμο , γιατι εγώ πήγα με βαση τιμων του καταλόγου και οταν πήγα εκεί επαθα σοκ!!!!

Αν όμως κάποιος έχει επαγγελματικό αφμ που μπορει να διακαιολογησει ειδη συσκευασίας τότε ναι συμφερει;)

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια..να πω κάτι εντελώς άσχετο???? Δεν την παλεύω άλλο..κάθε βράδυ πέφτω 8:30 για ύπνο μαζί με τα μικρά..έχω φτάσει σε σημείο να παρακαλάω να πάρουν τη μικρή στον παιδικό από Σεπτέμβρη για να ηρεμήσω λίγο..πως την παλεύετε????Βλέπω ότι γράφετε μην.στις 12 τη νύχτα και αναρωτιέμαι πως αντέχετε!τη νύχτα με ξυπνάει ο μικρος 2 φορές για θηλασμό,αλλες 2 για πιππίλα,ενιοτε και γιατί χέστηκε,ενίοτε και η μικρή γιατί κατουριέται,ή ξεσκεπάστηκε..και το πρωί είμαι πάλι ράκος..σόρυ για το οφ αλλά είπα τον πόνο μου κι εγώ για να ξεσκάσω..

κοριτσάκι μου εσύ έχεις δύο μωρά (γιατί στην ουσία και το Φροσάκι σου μωρό είναι) ΟΛΗ μέρα...είναι απόλυτα λογικό να μην την παλεύεις μετά το απόγευμα...

εγώ έχω το Νικολιό όλη μέρα στον σταθμό, στο γραφείο είμαι καθιστή και πάλι στις 9.30 που πλέον έχει κοιμηθεί είμαι γκολ!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ηνονά μας παράγγειλε το σετ βάπτισης (όχι το ρούχο). Είναι αυτόhttp://www.ladopano.gr/637-set-baptisi-agori-karavakia.html

το προτιμούσα στο χρώμα της φώτο αλλά μας το πήρε σε θαλασσί λευκό..τεσπα..γατούλα στο δίπλα σαιτ στο θέμα της βάπτισης πολλές προτειναν ως πιο φτηνό αυτό:http://www.stroubas.gr/?page_id=2243

και το σετ είναι τέλειο!!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια..να πω κάτι εντελώς άσχετο???? Δεν την παλεύω άλλο..κάθε βράδυ πέφτω 8:30 για ύπνο μαζί με τα μικρά..έχω φτάσει σε σημείο να παρακαλάω να πάρουν τη μικρή στον παιδικό από Σεπτέμβρη για να ηρεμήσω λίγο..πως την παλεύετε????Βλέπω ότι γράφετε μην.στις 12 τη νύχτα και αναρωτιέμαι πως αντέχετε!τη νύχτα με ξυπνάει ο μικρος 2 φορές για θηλασμό,αλλες 2 για πιππίλα,ενιοτε και γιατί χέστηκε,ενίοτε και η μικρή γιατί κατουριέται,ή ξεσκεπάστηκε..και το πρωί είμαι πάλι ράκος..σόρυ για το οφ αλλά είπα τον πόνο μου κι εγώ για να ξεσκάσω..

βρε κοπελιά τι να αντέξεις έχεις δύο μωρά, ουσιαστικά και τα δύο είναι σε ηλικία που δεν παλεύονται το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι υπομονή και να περιμένεις να .....μεγαλώσουν :lol::lol:

πάντως αν έχεις την ευκαιρία να κοιμάσαι λίγο το μεσημέρι κάντο και μάμα τις δουλειές του σπιτιού μόνο έτσι παλεύεται λίγο η κατάσταση

πάντως και μεγαλώνοντας δεν βελτιώνεται πάντα η κατάσταση :(:(

η κόρη μου από την ημέρα που αποθήλασε και για ένα χρόνο μέχρι τα τρία της περίπου κοιμόταν σερί από τις 9 το βράδυ μέχρι τις 6 ...6:30 -7 το πρωί ....

από το καλοκαίρι που έκοψε την πάνα μέχρι σήμερα ξυπνάει 3;30.....4:30 ....5;30 αφού άμα ξυπνήσει 6:30 κάνω πάρτι :lol::lol:

όοοοοχι δεν θέλει να κάνει τσίσα μπορεί και τα κρατάει μέχρι το πρωί όοοοχι δεν ξανακοιμάται μετά

απλά .............θέλει να παίξει :-(:-(


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φιλεναδα βαφτιζει γιο, θελει τετοια σε μπλε οχι γαλαζιο

δε θελει οργαντζα πουγγι και δε ξερω πως το ψαχνω αυτο το υλικο

Από τον πρώτο αγόρασα όλα τα του γάμου εκτός από μπομπο και αγόρασα και βαπτιστικά ως νονά..

τις μπομπο του γαμου μου τις πήρα από το 2ο site.

Ο elxis είναι άλλα αντ'άλλα της Παρασκευής το γάλα...Από εβδομάδα σε εβδομάδα με πήγαινε και παρά λίγο να μην έχουμε στέφανα και προσκλητήρια..Εν τω μεταξύ περνούσα κάθε μέρα για να του το υπενθυμίσω και με έγραφε κανονικά...Στο τέλος τον απείλησα ότι θα του κάνω καταγγελία στον εμπορικό σύλλογο,γιατί δεν κόβει ούτε αποδείξεις!

Το δευτερο site είναι τέλειο..Πολύ εξυπηρετικοί και γρήγοροι στις παραδόσεις.


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

ταμαρ πιο ακριβο μαρη ειναι το σαιτ σου!

γαζα στα αγγλικα βρε?

κοιτα στο elxis doro εγω απο εκει ειχα παρει σε μπλε σκουρο το μεγαλο ομως 0.50 το τμχ αν θυμαμαι καλα εχει και site με τιμες φιλια

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια..να πω κάτι εντελώς άσχετο???? Δεν την παλεύω άλλο..κάθε βράδυ πέφτω 8:30 για ύπνο μαζί με τα μικρά..έχω φτάσει σε σημείο να παρακαλάω να πάρουν τη μικρή στον παιδικό από Σεπτέμβρη για να ηρεμήσω λίγο..πως την παλεύετε????Βλέπω ότι γράφετε μην.στις 12 τη νύχτα και αναρωτιέμαι πως αντέχετε!τη νύχτα με ξυπνάει ο μικρος 2 φορές για θηλασμό,αλλες 2 για πιππίλα,ενιοτε και γιατί χέστηκε,ενίοτε και η μικρή γιατί κατουριέται,ή ξεσκεπάστηκε..και το πρωί είμαι πάλι ράκος..σόρυ για το οφ αλλά είπα τον πόνο μου κι εγώ για να ξεσκάσω..

Εγώ εχω αφήσει το σπίτι στην τυχη του. Όποτε κι αν. Μόνο τα βασικά, όσα βλέπει η πεθερά (η οποία σπανίως έρχεται) και μαγειρεμα. Τον Αυγουστο επιστρέφω στη δουλειά και από τώρα αγχώνομαι τί θα κάνω...Εκεί με βλέπω να αποσύρομαι από το cafe. Πώς θα προλαβαίνω;....


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπήκα στο chat του αμαζον και ρωτησα για παιδικα καθίσματα και μου ειπαν δεν στελνουν εξωτερικό:mad::x

Τωρα τι κάνουμε?Πρέπει να ακυρώσουμε την παραγγελία για να είμαστε σίγουροι οτι δεν θα χρεωθεί η κάρτα?????

Link to comment
Share on other sites

ταμαρ...μ'αρέσει που έχεις άγχος για το καφε! χαχαχα

μια από τα ίδια κ εγώ!!!:rolleyes:

Kοίτα μπορεί να φαίνεται χαζό αλλά εδώ μέσα κάποιες κοπέλες, όσο κι αν ακούγεται μελό, τις νιώθω φίλες μου. Αυτές μου έκαναν παρέα λίγο ή πολύ σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης που ήμουν τελείως μόνη σπίτι μέχρι τώρα που το μωρό κλείνει τους 8 μήνες. Άσε που με κατεύθυναν σωστά και με έμαθαν να ψωνίζω έξυπνα. Αχάριστη δεν είμαι. Και καλώς ή κακώς δένομαι εύκολα. Ακόμα και με μια φωτογραφία που απλά μου χαμογελά. Αρκεί να μου χαμογελά και να το εισπράττω με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο chat του αμαζον και ρωτησα για παιδικα καθίσματα και μου ειπαν δεν στελνουν εξωτερικό:mad::x

Τωρα τι κάνουμε?Πρέπει να ακυρώσουμε την παραγγελία για να είμαστε σίγουροι οτι δεν θα χρεωθεί η κάρτα?????

Τι κρίμα...:(

Ούτε πάνες στέλνουν;;;

Καλύτερα να την ακυρώσεις,αν λέει ότι δεν είναι dispatched.


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kοίτα μπορεί να φαίνεται χαζό αλλά εδώ μέσα κάποιες κοπέλες, όσο κι αν ακούγεται μελό, τις νιώθω φίλες μου. Αυτές μου έκαναν παρέα λίγο ή πολύ σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης που ήμουν τελείως μόνη σπίτι μέχρι τώρα που το μωρό κλείνει τους 8 μήνες. Άσε που με κατεύθυναν σωστά και με έμαθαν να ψωνίζω έξυπνα. Αχάριστη δεν είμαι. Και καλώς ή κακώς δένομαι εύκολα. Ακόμα και με μια φωτογραφία που απλά μου χαμογελά. Αρκεί να μου χαμογελά και να το εισπράττω με τον ένα ή με τον άλλο τρόπο.

έχεις απόλυτο δίκιο...αφού αν δε μπω μια μέρα στο καφε,έχω άγχος να διαβάσω νέα κλπ..μου λείπει κάπως! ΑΝ δε μπαίνω καθόλου λόγω δουλειάς, θα μου κακοφανεί αρκετά.:(


mxOsp2.pngBr57p2.pngEWfBp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...