Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Λοιμώξεις μητρας


Recommended Posts

Καλησπέρα έκανα μια εξέταση ngs κ μου βρεθηκε σταφυλοκοκκος,είχα κάνει κ πέρυσι την συγκεκριμένη εξέταση όπου είχα κάποια μικρόβια κ με αγωγή έφτιαξαν τα πράγματα.υπαρχει κάποια κοπέλα που να είχε το συγκεκριμένο μικρόβιο???πως το αντιμετωπισε???κ μετά από ποσο καιρό έκανε προσπάθεια????

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

εκανα και εγώ πρόσφατα αυτή την εξέταση και μου βρήκαν στρεπτόκοκκο και κάποια αλλά βακτήρια ( bifidobacterium). Το πρόβλημα σε εμένα είναι πως δεν βρέθηκαν καθόλου γαλακτοβακιλλοι και ο γιατρός μ είπε πως έχω χρόνια ενδομητριτιδα. Μου είπε πως χρειάζεται ένα σχήμα με αντιβιωσεις 2μηνες και 20 εγχυσεις στην μήτρα..Δεν έχω ξεκινήσει ακόμα την θεραπεία γιατί θέλω να πάρω κ άλλες γνώμες από γιατρούς, σε εσένα έγινε κάποια παρόμοια διάγνωση; 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...