Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cyclacur


Katrin85

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα , λόγο κυστης ο γιατρός μου εδώ σε τα cyclacur .

Mείπε όμως να μην το βάλω κάτω και να προσπαθώ αυτούς του δύο μήνες που θα τα παίρνω!!! Έχει πάρει καμία τα συγκεκριμένα χάπια?? Εγώ έτσι όπως τα βλέπω θεωρώ ότι είναι αντισυλληπτικά, βέβαια εννοείτε ότι ο γιατρός ξέρει, απλά ρωτάω μήπως και κάποια τα έχει χρησιμοποιήσει 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έχω πάρει για να φύγει μια κύστη λειτουργικη που με ταλαιπωρούσε 3 μηνες. Με τα cyclacur τον 3ο μήνα έφυγε η κύστη και στην επόμενη περίοδο ακριβώς έμεινα έγκυος, ετών 40 με χαμηλή αμη. Με κύστη και λήψη cyclacur είναι δύσκολο να γίνει ωορρηξία, άρα δεν επιτυγχάνεται εγκυμοσυνη. Εύχομαι να φύγει γρήγορα η κύστη !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
On 12/8/2023 at 9:43 ΠΜ, Effie123 είπε:

Έχω πάρει για να φύγει μια κύστη λειτουργικη που με ταλαιπωρούσε 3 μηνες. Με τα cyclacur τον 3ο μήνα έφυγε η κύστη και στην επόμενη περίοδο ακριβώς έμεινα έγκυος, ετών 40 με χαμηλή αμη. Με κύστη και λήψη cyclacur είναι δύσκολο να γίνει ωορρηξία, άρα δεν επιτυγχάνεται εγκυμοσυνη. Εύχομαι να φύγει γρήγορα η κύστη !!

Σ ευχαριστώ  πολύ κοριτσάρα μου για την απάντηση, ο γιατρός μου θα με τρελάνει, μου λέει ότι δεν δημιουργούν θέμα τα  cyclacur και ότι μπορεί να προκύψει εγκυμοσύνη γιατί βοηθάνε και στην ωορρηξία 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...