Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ανεβασμένη CRP


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια μια βοήθεια σας παρακαλώ στο τι να κάνω επιτέλους.απο τον Αύγουστο η CRP  μου είναι στον Θεό.εκανα εξαγωγή φρονιμίτη μηπως ήταν αυτό αλλά τπτ.ειχα κάνει ένα χειρουργείο τον Μάρτιο στο χέρι κ λόγω κούρασης έκανε μια φλεγμονή.εκανα θεραπεία με  BRUFEN  για πάνω από 1 μήνα κ σήμερα πάλι 7.5 η εξέταση crp αυτή η εξέταση με κρατάει πίσω 3 κύκλους τώρα για την εμβρυομεταφορα μου τί άλλο μπορώ να κάνω για να δω από τι μπορεί να είναι ανεβασμένη.ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Λιτσαλιτσακι είπε:

καλησπέρα κορίτσια μια βοήθεια σας παρακαλώ στο τι να κάνω επιτέλους.απο τον Αύγουστο η CRP  μου είναι στον Θεό.εκανα εξαγωγή φρονιμίτη μηπως ήταν αυτό αλλά τπτ.ειχα κάνει ένα χειρουργείο τον Μάρτιο στο χέρι κ λόγω κούρασης έκανε μια φλεγμονή.εκανα θεραπεία με  BRUFEN  για πάνω από 1 μήνα κ σήμερα πάλι 7.5 η εξέταση crp αυτή η εξέταση με κρατάει πίσω 3 κύκλους τώρα για την εμβρυομεταφορα μου τί άλλο μπορώ να κάνω για να δω από τι μπορεί να είναι ανεβασμένη.ευχαριστω πολύ εκ των προτέρων

 

Ρωτά ανοσολογο Κ ενδοκρινολόγο μήπως είναι κάποιο αυτοάνοσο . 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...