Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

πρίν από 16 λεπτά , Lila ki είπε:

Αγωνιώ με εσένα !!! Σου εύχομαι ολόψυχα μια τεράστια χοριακη !!!! Εγώ είμαι 6η ημέρα σήμερα …. Κάνω υπομονή κ προσπαθώ να είναι ήρεμη και αισιόδοξη !!!! Καλημέρα !

Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 minutes ago, Blue Velvet said:

Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι να έχουμε και οι δυο θετικά αποτελέσματα 🥰Εσύ έβαλες ένα η δύο? Σκέφτεσαι να κάνεις κάνα τεστ από αύριο ή θα περιμένεις τη χοριακη?

Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Blue Velvet said:

Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

21 minutes ago, Blue Velvet said:

Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

Σε καταλαβαινω απόλυτα δύσκολο αυτό που πέρασες λογικό μου ακούγεται που ήθελες ένα μόνο έμβρυο αυτή τη φπρα …. Αλλα τουλάχιστον πήγαν όλα τόσο καλα ! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Lila ki είπε:

Και ευω ήθελα δυο για μεγαλύτερες πιθανότητες αλλά μ είπαν όχι … δεν πειραζει !!!! Δ ξέρω είμαι ένα βήμα να πάω φαρμακειο ένα περναω απέξω κ δ κοιτάω καν μέσα …. Μόνο μην βγει αρνητικό κ μ Παει όλη η εβδομάδα χάλια τίποτα άλλο δ με κρατάει …

Η χοριακη μ είναι την Παρασκευή της εβδομάδας που μας έρχεται ….

Σε καταλαβαινω απόλυτα δύσκολο αυτό που πέρασες λογικό μου ακούγεται που ήθελες ένα μόνο έμβρυο αυτή τη φπρα …. Αλλα τουλάχιστον πήγαν όλα τόσο καλα ! 

Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blue Velvet said:

Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Κορίτσια βγηκε η χοριακη! 58 !! Είναι καλό το νούμερο λέτε?

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Soho24 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Έχω διαβάσει τα τελευταία χρόνια άπειρες ιστορίες κοριτσιών σε αυτό και σε άλλα φόρουμ. Οι πρώτες χοριακές είναι από χαμηλές εώς πολύ υψηλές, έχω δει νούμερα από 20 ως και πάνω από 600, αλλά αυτό που έχει σημασία είναι να διπλασιάζεται σωστά. Το 58 ειναι μια χαρά τιμή, σου εύχομαι να εκτιναχθεί στην επόμενη μέτρηση. Σε μια βιοχημική που είχα πριν δύο χρόνια, η χοριακή μου τη δεύτερη μέρα καθυστέρησης ήταν 27, σχετικά γκρίζα ζώνη. Με 58 είσαι πολύ καλά, ηρέμησε και γέμισε θετικές σκέψεις για την Κυριακή ❤

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


48 minutes ago, Blue Velvet said:

Κορίτσια βγηκε η χοριακη! 58 !! Είναι καλό το νούμερο λέτε?

Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Blue Velvet said:

Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , dec-e είπε:

Συγχαρητήρια! Στην προηγούμενη σου εγκυμοσύνη πόση χοριακή είχες.?

Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lila ki said:

Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

 

18 minutes ago, Blue Velvet said:

Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

4 minutes ago, Lila ki said:

 

Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

Για αυτό σου έβγαιναν τόσο άχνα τα τεστ …όλα καλα θα πάνε … πίστεψε το…. 

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...