Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts

Γειά σας ανοίξαμε νέο θέμα για να συνεχίσετε τις συζητήσεις σας εδώ! 

Παρακαλούμε να ακολουθείτε τους κανόνες του φόρουμ όπως και τους βασικότερους κανόνες συναναστροφής που θα είχατε και στην καθημερινή σας επικοινωνία με τους ανθρώπους τριγύρω σας. 

Δείξτε ευαισθησία, κατανόηση ενώ παράλληλα έχετε στο νού σας ότι ο γραπτός λόγος ερμηνεύεται ποικιλλοτρόπως και παρεξηγείται εύκολα.

Ακόμα, υπάρχουν νόμοι σχετικά με την δυσφήμιση, ή κανόνες σχετικά με την διαφήμιση.

Κάντε αναφορά σε αυτή ή σε άλλη δημοσίευση εάν θέλετε να επικοινωνήσετε με την διαχείριση ή να αναφέρετε κάτι που δεν θα έπρεπε να βρίσκεται στο δημόσιο φόρουμ. 

Ισχύει η ελευθερία του λόγου μέχρι το σημείο που βλάπτει τον περίγυρο, στεναχωρεί τους συνομιλητές ή αμαυρώνει την φήμη άλλων προσώπων όπως το ορίζει ο νόμος. 

 Πάμε δυνατά για το 2024!!!
Ευτυχισμένο το νέο έτος & το νέο καφέ με πολλά μωράκια! 

 

 

 

Θα ήταν φανταστικά εάν τοποθετούσαμε εδώ μια πιο επίκαιρη ανανεωμένη λίστα μελών! Ποιά θα βοηθήσει; 

Επίσης αν υπάρχουν και άλλες δημοσιεύσεις που θα θέλατε να τις κάνουμε pin έτσι ώστε να μην χάνονται, και αξίζει να τις διαβάζουν όσες μπαίνουν για πρώτη φορά κάντε μας tag @CoffeeMaker για να τις δούμε! 


Ακολουθήστε μας και στο Instagram!

follow_cafe.jpgfollow_insta.png

 💗LIFE, needs to be full of FUN. Η ζωή πρέπει να είναι γεμάτη από χαρά.💗

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , MarGe2022 είπε:

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

με τη κοιλιά τούρλα λέει 🤣 έπεσες αλλά σε βλέπω ξανά προς τη δόξα τραβάς κορίτσι μ!  αααα ποια έγραψε πρώτη; πέρυσι έγραψα εγώ πρώτη ατο φόρουμ του 23 και με πήγε καλα! !!!! τύχη και στο φετινό κορίτσι εύχομαι 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , MarGe2022 είπε:

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

Δηλώνω παρούσα στο γκρουπ Ε... με κοιλια τούρλα γιατί κουβαλάω τα 2 θαυματακια μου! ΠΗΤ 28/3 αλλά υπολογίζουμε κανένα μήνα νωρίτερα...

  • Μου αρέσει 3
  • Δύναμη! 1
  • Λουλούδια 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Sisheido είπε:

Δηλώνω παρούσα στο γκρουπ Ε... με κοιλια τούρλα γιατί κουβαλάω τα 2 θαυματακια μου! ΠΗΤ 28/3 αλλά υπολογίζουμε κανένα μήνα νωρίτερα...

καλε κοντεύεις και συ! τι είναι τα δικά σ; κοριτσάκι αγοράκι; ; δε θυμαμαι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Bluee19 είπε:

Ποσό τέλεια που είστε όλες με φουσκωμένες κοιλίτσες !!!! Με το καλό να υποδεχθείτε να μωράκια σας στην αγκαλιά σας !!!🙏🏼🙏🏼

 

 

και συ στο γκρουπ Ε είσαι! εγώ εχω ακόμα μέλλον 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MarGe2022 είπε:

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

Καλημερα!! Και καλή χρόνια σε όλες με φοβερα δυνατά  μωρακια στις αγκαλιές  μας!! Εγώ δηλώνω συμμετοχή στο γκρουπ Εεε με ΠΗΤ 21/2 🩵

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Liony είπε:

Καλημερα!! Και καλή χρόνια σε όλες με φοβερα δυνατά  μωρακια στις αγκαλιές  μας!! Εγώ δηλώνω συμμετοχή στο γκρουπ Εεε με ΠΗΤ 21/2 🩵

καλε εσυ κοντεύεις πιο πολύ! αχ ρε κορίτσι μπράβο και γω θέλω! δεν περνάει με τπτ ο καιρός ! λες και είναι χρόνια νιώθω ! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλες! Εύχομαι σύντομα να έχετε τα μωράκια σας.

 

Δυστυχώς για μένα και αυτή τη φορά δεν πήγαν καλά τα πράγματα και μάλιστα ίσως έχω εξωμήτριο. Θα κάνω άλλη μια εξέταση σήμερα. Θα ήθελα οποίες κοπέλες κάνατε εξωσωματική στη Θεσσαλονίκη και είστε ευχαριστημένες να μου στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα αν μπορείτε

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...