Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 1 λεπτό , Neverstop είπε:

Νομίζω η κοπέλα δεν έκανε αυτό με το σταυρό για αυτό ρωτάω. Κάποια βγάζουν μόνο μία γραμμή

Αυτό που έκανα εγώ πάντως δείχνει μια κάθετη μπλε γραμμή αν είναι θετικό

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Lila ki είπε:

Βασικά να σταματήσεις τε τεστ … να κανείς την ημέρα που σου εχπυν πει.. εγώ αυτό θα κάνω 

Έχεις δίκιο,αυτο είχα κάνει στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες..είπα αυτή τη φορά να κάνω και τεστ στο σπίτι και έχω τρελαθεί απ' το άγχος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Neverstop είπε:

Νομίζω η κοπέλα δεν έκανε αυτό με το σταυρό για αυτό ρωτάω. Κάποια βγάζουν μόνο μία γραμμή

Ναι κάλε το κατάλαβα απλώς επειδή είναι ίδιο μαρκα υπέθεσα πως δείχνει και αυτό πάνω από 25 μονάδες !!

αυτο που έκανε η κοπέλα δείχνει κάθετη γραμμή και έχει μια άχνη κάθετη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , Nima21 είπε:

Καλησπέρα! Με πήραν σήμερα απο το εμβρυολογικό.. προς το παρόν προχωράνε και τα 3 και περιμένουμε την Πέμπτη να δουμε αν και ποσα θα γινουν βλαστοκυστες.. δεν μου είπαν κατι αλλο..μολις εχουν λεει τελικό αποτελεσμα θα μας πουν αναλυτικα λεπτομερειες..

Το σπερμα εμας ειχε σκαμπανεβασματα, και καλο και μετριο και κακο.. με προβλημα μονο στον αριθμο και κινητικοτητα.. βεβαια ταλαιπωρηθηκαμε με λαθος διαγνώσεις μικροβιολογικου κεντρου, ενω εκανε επεμβαση κηρσοκηλης και εδειχνε να φτιαχνει στην πορεια.. τωρα ειναι μετρια τα πραγματα και παίρνει βιταμινες...ίσως τελικα δεν μου εκατσε καλα το πρωτοκολλο εμενα..θα μαθω ελπιζω! Προς το παρον περιμενουμε τωρα την Πεμπτη με αγωνια!! 

Και εγω πιστευω οτι αν ειναι το βασικο θεμα σας το σπερμα θα τα καταφέρετε!!! Αυτη η αποψη επικρατει αλλωστε!!

 

Καλη επιτυχια ευχομαι!!!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fay_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Έχω αγχωθεί πάλι γιατί έκανα κάτι εξετάσεις θρόμβο φιλίας και ενώ όλες είναι καλες βγήκε ένα PAI-1 4G/4G που ενώ στα αλλά λέει φυσιολογικός γονότυπος σε αυτό δεν λέει. Ξέρει κάποια κοπέλα τι είναι αυτό; Είμαι  7η βδομάδα και αντιπηκτικές δεν κάνω ούτε ασπιρίνη παίρνω.. Σήμερα το ιατρείο είναι κλειστό όποτε αύριο θα επικοινωνήσουν μαζί μου και έχω αγχωθεί.. 

Αυτό είναι ένας παράγοντας θρομβοφυλιας Κ από αύριο θα ξεκινήσεις ενέσεις υπαρινης . Μίλησε νωρίς για να προλάβεις να τις αγοράσεις Κ να ξεκινήσεις την διαδικασία . Μην ανχωνεσε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

Αυτό είναι ένας παράγοντας θρομβοφυλιας Κ από αύριο θα ξεκινήσεις ενέσεις υπαρινης . Μίλησε νωρίς για να προλάβεις να τις αγοράσεις Κ να ξεκινήσεις την διαδικασία . Μην ανχωνεσε 

Λες να έχει γίνει ήδη κάτι κακό; Γιατί δεν μου είπε να τις κάνω από πριν αυτές τις εξετάσεις δεν καταλαβαίνω. Εγω επέμενα.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Fay_ είπε:

Λες να έχει γίνει ήδη κάτι κακό; Γιατί δεν μου είπε να τις κάνω από πριν αυτές τις εξετάσεις δεν καταλαβαίνω. Εγω επέμενα.. 

Επειδή είναι ακριβές εξετάσεις δεν τις βάζουν προληπτικά . Συνήθως δεν επιρεαζει τόσο νωρίς στην εγκυμοσύνη . Επίσης δεν σημαίνει ότι επειδή υπάρχει θρομβοφιλια πάντα επιρεαζει . Πολλές φορές δεν επιρεαζει . 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

λύστε μου και εμενα μια απορια αν γνωρίζετε..εγω εχω κανει ελεγχο θρομβοφιλιας και δεν εχει δείξει κατι. γιατι κατα την εμβρυομεταφορα κανω ενεσεις αντιπηκτικες;;

Νομίζω κάποιοι γιατροί τις δίνουν προληπτικά γιατί με τα οιστρογόνα αυξάνεται ο κίνδυνος πήξης του αίματος αν έχω καταλάβει σωστά.. ο δικός μου γιατρός όμως δεν είναι αυτής της λογικής και μου έλεγε ότι δεν τις χρειάζομαι.. και να τα μας τώρα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

λύστε μου και εμενα μια απορια αν γνωρίζετε..εγω εχω κανει ελεγχο θρομβοφιλιας και δεν εχει δείξει κατι. γιατι κατα την εμβρυομεταφορα κανω ενεσεις αντιπηκτικες;;

Επειδή οι ορμόνες γενικά επιρεαζουν την κυκλοφορία του αίματος συνιθιζετε να τις δίνουν για καλύτερη αιμάτωση της μήτρας Κ μεγαλητερη επιτυχία. Γενικά είναι κάτι που γίνετε εμπειρικά Κ προληπτικά από τους γιατρούς 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...