Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      λοιπόν κορίτσια να σας κάνω ενημέρωση! σήμερα μπήκα 33 , εχω λίγα πονάκια αλλά μάλλον είναι έντερο! ο γιατρός είπε δευτέρα θα μ σταματήσει τον όρο και αν παω καλα και σταματήσουν οι συσπασεισ θα με στείλει σπίτι να πάρω όσες μέρες με κρατήσει! αν την δευτέρα χωρίς όρο δεν τα παω καλα και αρχίσω πάλι πανηγύρια θα πάμε σε τοκετό! είπε δεν θέλει να πάρω άλλο τοκολυτικο! άρα 33+3 περίπου θα γεννάω , να ναι καλα το μωράκι; λογικά θα είναι κοντά στα 2100! εκανα κ άλλο σετ κορτζιονες προχθές 

      Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου! Το βάρος είναι κατά προσέγγιση... αλλαμοπως και να εχει αν χρειαστεί να μείνει στη μονάδα θα είναι για πολύ λίγο!

      Η μπουμπου από τα δίδυμα που γεννήθηκε 2 κιλά ακριβώς έμεινε μόνο μια εβδομάδα στην απλή παρακολούθηση!

      Εύχομαι βέβαια να κρατήσεις λίγο ακόμη γιατί όπως και να έχει ο χρόνος στη μήτρα ειναι αναντικαταστατος!!!

εγκυμοσύνη;


Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι καινουριο μέλος και θα ήθελα τη βοηθειά σας ;). 22 Σεπτεμβρίου η τελευταία περίοδος μου και 3 Οκτωβρίου επισκεψη στην γυναικολόγο μου, τεστ παπ και υπέρηχος. Είδε το ωαριο στην ωοθήκη μου, έκανε κάτι μετρήσεις και μου είπε πως 6 ή 7 Οκτωβρίου θα έχω ωορηξία επομενως το εκμεταλλευτήκαμε. Πρώτη φορά προσπαθούμε για παιδί με τον άντρα μου. Από τις 10 Οκτωβρίου όμως έχω μια ευαισθησία στις θηλές του στήθους μου και πονάκια χαμηλά κοντά στον αφαλό που αντανακλούν και στη μέση. Εγώ γενικά έχω συνήθως άλλα συμπτώματα πριν την περίοδο ασε που αυτόν τον μήνα ξεκίνησαν και νωρίς. Απ΄οσα έχω διαβάσει στατιστικά έχεις πολυ λίγες πιθανότητες να μείνεις έγκυος με την πρώτη επομένως θεωρώ πως αυτά που νιώθω είναι PMS αλλης μορφής. Απο όσα έχω διαβάσει αρκετές γυναίκες έχουν συμπτώματα που τελικά είναι ψευδή, εγώ δεν έχω καθόλου άγχος απλά μια γλυκιά προσμονή. Λογικά η περίοδος πρέπει να μου έρθει κατά τις 20 το πολύ 22 Οκτωβρίου και όλες αυτές οι αλλαγές με προβληματίζουν....γιατί άλλαξαν ξαφνικά τα προεμ.συμπτώματα, μήπως η ελευθερη επαφή επιρρεάζει τον κύκλο και τις ορμόνες:confused:; Υπάρχει περίπτωση να είναι όντως εγκυμοσύνη;

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

Καλησπέρα είμαι καινουριο μέλος και θα ήθελα τη βοηθειά σας ;). 22 Σεπτεμβρίου η τελευταία περίοδος μου και 3 Οκτωβρίου επισκεψη στην γυναικολόγο μου, τεστ παπ και υπέρηχος. Είδε το ωαριο στην ωοθήκη μου, έκανε κάτι μετρήσεις και μου είπε πως 6 ή 7 Οκτωβρίου θα έχω ωορηξία επομενως το εκμεταλλευτήκαμε. Πρώτη φορά προσπαθούμε για παιδί με τον άντρα μου. Από τις 10 Οκτωβρίου όμως έχω μια ευαισθησία στις θηλές του στήθους μου και πονάκια χαμηλά κοντά στον αφαλό που αντανακλούν και στη μέση. Εγώ γενικά έχω συνήθως άλλα συμπτώματα πριν την περίοδο ασε που αυτόν τον μήνα ξεκίνησαν και νωρίς. Απ΄οσα έχω διαβάσει στατιστικά έχεις πολυ λίγες πιθανότητες να μείνεις έγκυος με την πρώτη επομένως θεωρώ πως αυτά που νιώθω είναι PMS αλλης μορφής. Απο όσα έχω διαβάσει αρκετές γυναίκες έχουν συμπτώματα που τελικά είναι ψευδή, εγώ δεν έχω καθόλου άγχος απλά μια γλυκιά προσμονή. Λογικά η περίοδος πρέπει να μου έρθει κατά τις 20 το πολύ 22 Οκτωβρίου και όλες αυτές οι αλλαγές με προβληματίζουν....γιατί άλλαξαν ξαφνικά τα προεμ.συμπτώματα, μήπως η ελευθερη επαφή επιρρεάζει τον κύκλο και τις ορμόνες:confused:; Υπάρχει περίπτωση να είναι όντως εγκυμοσύνη;

Τελικά ήταν εγκυμοσύνη;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...