Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Lila86 είπε:

      Καλημέρα! Δεν είναι απαραίτητο ότι θα νιώσεις κάτι! Μπορεί και όλη σου την εγκυμοσύνη να μην καταλάβεις τίποτα!! Μακάρι δλδ να μη καταλάβεις τίποτα! 🙂

      Καλημέρα! Οι γιατροι γράφουν αναλόγως τη περίπτωση αναρρωτικες. Αφού σου είπε η μαία σου ότι χρειάζεσαι λόγω δουλειάς αυτό και θα γίνει! Δεν είναι κάτι απλώς θα στείλεις την αναρρωτικη στην εργασία σου. Κι εγώ έχω ορθοστασία και βάρη στη δουλειά και έχουμε ήδη πει ότι θα μου ξεκινήσει αναρρωτικη από τη πρώτη μέρα. Τώρα για τα ανάλατα σε τι να υπάρχει θέμα γιατί δεν κατάλαβα. Ίσα ίσα αν έχεις πίεση όσο λιγότερο αλάτι τόσο το καλύτερο!

      Για το παιδι αλλα απο οτι είδα δεν χρειάζεται νατριο

Το όνειρο της ονειρούλας μας είναι πλέον πραγματικότητα!


Renita

Recommended Posts

Ονειρούλα μου να σου ζήσει ο μπέμπης σου, να ναι πάντα γερός, δυνατός, καλότυχος και πάντα αγωνιστής όπως άλλωστε ήδη μας έχει αποδείξει!!!και φυσικά πολύ πολύ σύντομα να τον κρατάς στην αγκαλιά σου!!!

04830.jpg


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

842066rs0nch7zuy.gif

1408500s79u64aa9m.gifΟνειρουλα ,εισαι ήδη μανουλα!!!Να σου ζησει ο αγοραρος!να ειναι δυνατος,τυχερος και μαχητης στην ζωη του...!!ευχομαι να εισαι παντα ευτυχισμενη!!! να τον δεις οπως εσυ επιθυμεις!!συντομα το πανεμορφο δωματιο που ετοιμασες με τοση αγαπη, θα παρει την μυρωδια και την ζεστασια του!!πολλες γλυκες ευχες στην ποιο γλυκεια μανουλιτσα!!

Link to comment
Share on other sites

Ονειρουλα μου να σου ζησει το αγορακι σου!!!

Γερο,δυνατο κ τυχερο που θα εχει διπλα του,μια τοσο γλυκια μανουλα!!!

Με το καλο κ πολυ γρηγορα να γυρισετε στο σπιτακι σας!!!:P

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΕΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ, ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΜΑΝΟΥΛΑ, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ,ΔΥΝΑΤΟ ,ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΤΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ [ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΝΤΕΥΤΕΙ!!!!!!!;)]ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑ


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

303437.jpg

Να σου ζήσει το αγοράκι σου Ονειρούλα!!!!!!

Να είναι πάντα γερός και καλότυχος στη ζωή του!!!!!!

Σύντομα να τον κρατήσεις στην αγκαλιά σου και να τον ζεστάνεις με την αγάπη σου!!!!!:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου σας ευχαριστω ολεςςςςς

Ρενιτακι τσέπω ειδικό φίλακιιιιιι

Πωπω σκεφτόμουν που γράφαμε στο καφε όταν ακόμα προσπαθούσα και τώρα που ήρθε ο σπορακος μου:tongue:

Έχω τρελή αγωνία να τον δωωωωω,τόσο που έλεγα να πάω με ένα ταξι να το δω και να γυρίσω αλλα έχω ακόμα όρους οπότε το αναβαλω:-(

Αχ κοριτσακια γρηγορα να έχουμε απο ένα αγκαλιαααα

Ζουζου σειρα σουυυυυυυυυυυ να αγκαλιασεις το ντορεμακι

φιλακιαααααα

ΣΑΣ ΑΓΑΠΏ ΌΛΕΣ


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

και εμείς σας αγαπάμε ονειρούλα μου κ σένα κ το μπομπιράκι σου!!! τσέπωσα κ το φιλάκι μου :D Όταν με το καλό τον δεις να του δώσεις πολλά χαιρετίσματα από τις θείες του καφέ - τα φιλάκια του τα δείνεις αργότερα που θα καρδαμώσει λίγο :D - κ πες του να μην κρατησει κακία στην θεία ρενίτα που του εβαζε φωτογραφίες του ρουβά :tongue:


Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχω γευτεί,

αφού κρύβεται το αύριο σ' ότι έχω ονειρευτεί

Τα καλύτερα θα 'ρθουν μάτια μου δεν ανησυχώ

φτάνει το δικό σου πρόσωπο να βλέπω όταν ξυπνώ

[sIGPIC][/sIGPIC] cute-pig-2-smiley-003.gif

age.png

Link to comment
Share on other sites

γλυκια μας ονειρουλα να σου ζησει ο μικρος μαχητης!!!να ναι παντα στην ζωη του δυνατος, γερος, τυχερος και γεματος υγεια!!! Ευχομαι συντομα να ναι στην αγγαλιτσα σου και να τον γεμιζεις φιλια και χαδια!!!

η σκεψη μας μαζι σας!!! φιλακια πολλα xxxx


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ονειρουλα μου να σου ζησει ο κουκλος,

Να τον καμαρωσεις οπως επιθυμεις, να ειναι παντα γερος και ευτυχισμενος.

Και εσυ να εισαι δυνατη και χαρουμενη μανουλα και να τον καμαρωνεις.

Υγειανα εχετε και οι δυο σας. Φιλια και καλη αναρρωση!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει κοριτσάρα μου!!!!!

Πάντα γερός και τυχερός....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ονειρουλα μου να σου ζησει ο μπεμπης σου!!!!!!!!!!!!!!και ευχομαι συντομα να τον κρατησεις στην αγκαλια σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

παντα γερο δυνατο και καλοτυχο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Jv0qp3.png

mPwnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...