Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Ο γιατρός έχει απόλυτο δίκιο...έχουμε δει υψηλές χοριακες να πέφτουν και χαμηλές να γίνονται υγιη μωράκια! Πάνω από 25 είναι έξω από την γκρι ζώνη και θεωρείται θετικη χοριακη! Επίσης υπάρχουν καθυστερημένη ες εμφυτεύσεις. Να είστε αισιόδοξοι ως την επαναληπτική. Η κακή διάθεση και το στρες δε κάνει καλό. Επηρεάζει το νευρικό σύστημα και ίσως κάνει συσπασεις η μήτρα! Σας εύχομαι τα καλύτερα  γιατί νιώθω απολυτα το άγχος σας!!!

      Just now, Fay_ είπε:

      Στην 8η είμαι με δίδυμα. Έχω καφέ που πάνε και έρχονται από πριν την χοριακη. Τώρα έχω ηρεμήσει κάπως. Κάνω ξαπλοθεραπεια και Τετάρτη έχω προγραμματισμένο υπέρηχο.. 

      Τι ωραια! Διδυμακια! Η φίλη μου με δίδυμα 50 ετών είχε πολλές φορές αίμα. Κάποιες φορές ήταν μικρή αποκόλληση που ήθελε ξάπλα και μια ένεση. Τώρα εχει 2 πανέμορφα αγοράκια! Όσο μπορείς να ξεκουράζεται και εννοείται να ενοχλείς τον γιατρό! 😄

Καφέ Εξωσωματικής 2024 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, MarGe2022 είπε:

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

Εδωωω και εγώ εγώ στο γκρουπ γου χαχαχ άντε το 2024 να μας πάει καλύτερα ❤️ 

  • Ευχή 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, MarGe2022 είπε:

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

Καλημερα!!! Γκρουπ Γ!!!!

Βέβαια θέλω να ρωτήσω για όσες γνωρίζουν, θα κάνω υστεροσκοπηση σε αυτόν τον κύκλο, οι εξετάσεις έδειξαν ουρεοπλασμα θετικο<10^3, είναι ανασταλτικός παράγοντας για την υστεροσκοπηση και αργότερα για ετ; 

Δεν θέλω να το καθυστερήσω κι άλλο!!

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot είπε:

καλε κοντεύεις και συ! τι είναι τα δικά σ; κοριτσάκι αγοράκι; ; δε θυμαμαι 

Περνάει ο καιρός!!! Είμαι στην 29η εβδομάδα... Ναι ένα κι ένα κι έχω και το μεγάλο αντράκι στο σπίτι!!! Χαμός θα γίνει!!!!

  • Δύναμη! 1
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και εγώ παρούσα … γράφω συχνά στο φορούν αλλά σε άλλες συζητήσεις … σήμερα έχω εξετάσεις αίματος να δούμε αμη κλπ και σκαν … Παρασκευή ραντεβού με ειδικό γιατρό … ανεξήγητο μας είπε γιατί δεν μενω.. μόνο ανεπάρκεια βιταμίνης D τα αλλά όλα καλα κάποια οριακά αλλά όχι σε σημείο να μην επιτρέπουν εγκυμοσύνη ..  

οποτε εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες μας ! Καλα αποτελέσματα σε όσες περιμένουν και ένα όμορφο ταξίδι για εμάς που ξεκινάμε την διαδικασία !!! 
 

καλημέρα ! 

  • Καλή τύχη! 1
  • Ευχή 1
  • Δύναμη! 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 16 λεπτά , Sisheido είπε:

Περνάει ο καιρός!!! Είμαι στην 29η εβδομάδα... Ναι ένα κι ένα κι έχω και το μεγάλο αντράκι στο σπίτι!!! Χαμός θα γίνει!!!!

ουυυυυ χαμουλης ! με το καλό κορίτσι μ αντε μπράβο ! ευτυχία ! πως τα καταφέρνεις όλα τώρα ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Angot είπε:

με τη κοιλιά τούρλα λέει 🤣 έπεσες αλλά σε βλέπω ξανά προς τη δόξα τραβάς κορίτσι μ!  αααα ποια έγραψε πρώτη; πέρυσι έγραψα εγώ πρώτη ατο φόρουμ του 23 και με πήγε καλα! !!!! τύχη και στο φετινό κορίτσι εύχομαι 

Μακάρι να σε ακολουθήσω Angot 🥰

  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Σποράκι είπε:

Μακάρι να σε ακολουθήσω Angot 🥰

μακάρι να παω  καο γω καλα ως το τέλος και στο εύχομαι σπορακι ! αλλά το συζητούσα με τον άντρα μ και λέω ποια θα είναι φέτος η τυχερή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γκρουπ Β/Γ εγώ !

Ηθελα να ρωτήσω ποια εταιρία προτείνετε για συνενζυμο q10? 

Καλημέρα! Δεν έχω ιδέα ποια είναι πιο καλή σε απορροφηση κλπ, αλλά επειδη περναμε καιρό μεγάλη δόση (400mg) και εγώ και ο άντρας μου περνάμε της Smile 200mg γιατί ήταν τα πιο οικονομικα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Nels είπε:

Καλημέρα! Δεν έχω ιδέα ποια είναι πιο καλή σε απορροφηση κλπ, αλλά επειδη περναμε καιρό μεγάλη δόση (400mg) και εγώ και ο άντρας μου περνάμε της Smile 200mg γιατί ήταν τα πιο οικονομικα

Βοήθησαν γενικά; Είδατε διαφορά; 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MarGe2022 είπε:

Καλή αρχή στο νέο μας καφέ κορίτσια μου, με υγεία και να το φουλάρουμε θετικές χοριακές, και μωράκια παντού! Να μην προλαβαίνουμε να πούμε συγχαρητήρια εδώ μέσα!!! 
 

Λοιπόν νομίζω όπως είπε και η/ο@CoffeeMaker ήρθε η ώρα να πάρουμε παρουσίες. Ξεκινάω με υπενθύμιση των γκρουπ μας, και όσες θέλετε δηλώνετε που είστε και κάποια στιγμή το σκ θα τα μαζέψω όλα σε ένα…
 

Γκρουπ Α: Κορίτσια που περιμένουν να περάσουν επιτροπή ή περιμένουν αποτελέσματα επιτροπής ❤️
 

Γκρουπ Βου: Κορίτσια που είναι ή θα είναι μέσα στο επόμενο 3/4μηνο στην φάση της διέγερσης/ωοληψίας ❤️
@MarGe2022 εδώ σταθερά καλέ που να πάω…

@Katiamaxikingέλα φιλενάδα εσένα με την επόμενη σε διώχνω από αυτό το γκρουπ να ξέρεις, μου κατσικώθηκες εδώ πέρα, ορίστε μας! 🤪🥰😘

 

Γκρουπ Γου: Κορίτσια που προγραμματίζουν μέσα στο επόμενο 3/4μηνο εμβρυομεταφορά ❤️

 

Γκρουπ Δου: Κορίτσια που πήραν ή περιμένουν (επαναληπτική) θετική χοριακή ❤️
 

Γκρουπ Εεε: Το επονομαζόμενο και ως «Με την κοιλιά ΤΟΥΡΛΑ» ❤️

@Angot σε βλέπω! 
 

Σας φιλώ όλες! 😘

Άλλη μια χρονια εδώ λοιπόν!!! Καλη μας χρονια και καλη μας αρχή και πάλι!!

μακαρι να ξεκατσικωθουμε και οι δυο μας !!!και εσυ μου στρογγυλοκαθισες!!!😘🥰🤣

ευχομαι σε όλες ένα υγιές μωρό και σύντομα ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Psaxnwfos είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Γκρουπ Β/Γ εγώ !

Ηθελα να ρωτήσω ποια εταιρία προτείνετε για συνενζυμο q10? 

Η ubiquinol μορφη του Q10 εχει καλυτερη απορροφηση συμφωνα με το βιβλιο it starts with the egg

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Angot είπε:

ουυυυυ χαμουλης ! με το καλό κορίτσι μ αντε μπράβο ! ευτυχία ! πως τα καταφέρνεις όλα τώρα ;

Μου επιτρέπουν ελάχιστα πράγματα να κάνω... έτσι χαλαρά σπιτάκι... αντε κανένα φαγητό, μπουγάδα με δοσεις κλπ... πολύ ξεκούραση για να φτάσουμε όσο πιο μακριά γίνετε!!! Τέλος έχω εξασκηθεί στο να μην ασχολουμένων με όλες τις δουλειές που έχουν μεινει πίσω... ε κάποια στιγμή θα έρθει και η μανούλα μου προς τα εδώ για βοήθεια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...