Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λιστα!

ΑΝΝΑ4 ΠΗΤ 7/7 μαλλον αγορι!

toulipaki ΠΗΤ 31/07/2012 "μαλλον" ΑΓΟΡΙ

ΧΑΧΑΧΑΑΑ!! ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΝΑ!!!! ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ 95 ΣΕ 100% ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΜΑΛΛΟΝ, "ΕΔΩ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ"! ΟΥΧΟΥΧΟΥΥΥ;).


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΑΑ!! ΤΕΛΕΙΟ ΑΝΝΑ!!!! ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ 95 ΣΕ 100% ΘΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΜΑΛΛΟΝ, "ΕΔΩ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΑΙ"! ΟΥΧΟΥΧΟΥΥΥ;).

χαχαχαχαχα δικιο εχεις,ε οχι κ μαλλον οι αντρακλες μας :tongue::tongue::tongue::tongue:!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩ!!!

Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ, ΑΠΟ 16-3 ΕΩΣ 6-4 ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ???

Εγώ σε αυτόν που έκανα αυχενική θα πάω πάντως, θα σου πεί ο γιατρός σου, λογικά στο ίδιο


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

τι βλακεια πατησα δεν ξερω ρε κοριτσια!!!! :P :p :P

δεν πειράζει, νόημα να βγαίνει και είμαστε οκ!μόλις γράψουμε όλες θα φτιάξουμε μια καλή, κατά χρονολογική σειρά (βάσει ΠΗΤ)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλώς σας βρήκα!!! Είναι το πρώτο μου μωράκι και το περιμένουμε μέχρι 15/7..Ο γιατρός μας είπε ότι είναι αγοράκι. Αν και σας διαβάζω από την αρχή τώρα είπα και εγώ να αρχίσω να συμμετέχω. Έλπίζω να τα λέμε συχνά..


Jp4hp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λιστα!

ΑΝΝΑ4 ΠΗΤ 7/7 μαλλον αγορι!

toulipaki ΠΗΤ 31/07/2012 "μαλλον" ΑΓΟΡΙ

neraidoyla ΠΗΤ 11/7/2012 μάλλον κορίτσι

natalaki_91 ΠΗΤ 24/7/2012 μαλλον κοριτσι


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια για τη ταραμοσαλατα και γενικα για τα θαλασσινα καντε οτι λεει ο γιατρος σας.... Εμενα προσωπικα δε μου αρεσουν αυτα και δεν τα τρωω καθολου αλλα γενικα να ξερετε οτι τα θαλασσινα ειναι πολυ ευπαθη τροφιμα και γιαυτο με προσοχη... απο που τα παιρνουμε ποτε τα ψαρεψαν πως καθαριστηκαν κλπ..... καλε προς θεου δεν ειπα οτι απαγορευεται το οτιδηποτε........ Απλα εμενα ο γιατρος μου συνεστησε να τα αποφυγω και εφοσον δε μου αρεσουν δεν τα τρωω καθολου............ Ουτε εχασα ουτε κερδισα.............

Επισης, στα σημαντικα τωρα!!!!!!!!!!!!! Χτες πηγα πεταχτα ντοκτορ γιατι βρεθηκε ενα μικροβιο στις εξετασεις και μου δωσε αντιβιωση και ειδαμε το μωρακι μας για ενα λεπτο......... αλλα ηταν αρκετο για να δουμε πενταθαρα οτι ειναι ΚΟΡΙΤΣΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αρα οντως ροζ ο ιουλιος!!!!!!!!!!!!!!!!!

βαλτε και μενα στη λιστα εχω ΠΗΤ 1/8


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λιστα!

ΑΝΝΑ4 ΠΗΤ 7/7 μαλλον αγορι!

toulipaki ΠΗΤ 31/07/2012 "μαλλον" ΑΓΟΡΙ

neraidoyla ΠΗΤ 11/7/2012 μάλλον κορίτσι

natalaki_91 ΠΗΤ 24/7/2012 μαλλον κοριτσι

paros99 ΠΗΤ 31/07/2012 Μάλλον Αγοράκι

Irida85 ΠΗΤ 01/08/2012 Κοριτσάκι


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσια για τη ταραμοσαλατα και γενικα για τα θαλασσινα καντε οτι λεει ο γιατρος σας.... Εμενα προσωπικα δε μου αρεσουν αυτα και δεν τα τρωω καθολου αλλα γενικα να ξερετε οτι τα θαλασσινα ειναι πολυ ευπαθη τροφιμα και γιαυτο με προσοχη... απο που τα παιρνουμε ποτε τα ψαρεψαν πως καθαριστηκαν κλπ..... καλε προς θεου δεν ειπα οτι απαγορευεται το οτιδηποτε........ Απλα εμενα ο γιατρος μου συνεστησε να τα αποφυγω και εφοσον δε μου αρεσουν δεν τα τρωω καθολου............ Ουτε εχασα ουτε κερδισα.............

Επισης, στα σημαντικα τωρα!!!!!!!!!!!!! Χτες πηγα πεταχτα ντοκτορ γιατι βρεθηκε ενα μικροβιο στις εξετασεις και μου δωσε αντιβιωση και ειδαμε το μωρακι μας για ενα λεπτο......... αλλα ηταν αρκετο για να δουμε πενταθαρα οτι ειναι ΚΟΡΙΤΣΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αρα οντως ροζ ο ιουλιος!!!!!!!!!!!!!!!!!

βαλτε και μενα στη λιστα εχω ΠΗΤ 1/8

Irida τι αντιβίωση σου έδωσε? Εμείς και οι 3ς με αντιβίωση λόγο στρεπτόκοκκου.. Σήμερα επιτέλους τελειώνει.. Klaricid μου έδωσε!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...