Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

ετσι ολο ομορφα νεα να εχουμε!!!!!!!!!!!!

κοριτσια δε θελω να σας τη πω αλλα συμφωνα με τον ντοκτορ το μωρακι ειδικα το πρωτο κατα την 20η βδομαδα το ακουμε αληθεια.... πιο πριν ειναι το εντερο μας..... οι δευτερομανουλες μπορει απο τη 18η να το ακουσουμε!

τουλιπακι 95% ειναι σιγουρα μεγαλη πιθανοτητα αλλα κρατα κ μια πισινη.... νωρις ειναι ακομα...... εξαλλου βαψιματα κλπ μετα το πασχα που θα ανοιξει ο καιρος!!!!!!

Δεν ξέρω ποια είναι η αλήθεια και αν είναι όλες οι γυναίκες το ίδιο, αλλά εγώ είμαι 100% σίγουρη..το έντερό μου αποκλείεται να με σπρώχνει..και να με ΤΡΟΜΑΖΕΙ κιόλας..:shock:, το συζήτησα και με την γιατρό μου και μου είπε 16η-20η το ακούς πρώτη φορά και εξαρτάται από πολλούς παράγοντες.Δεν ξέρω βρε κορίτσια είμαι πολύ σίγουρη!Εξάλλου έχω συμπαράσταση και την Άννα που το άκουσε νωρίτερα από μένα !


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερουδια!!!

Εχω ένα μαλλι σουπερ!! Δεν χορταίνω να το βλέπω!!! Δεν κρατιομουν να κλείσω ραντεβου με την κομμωτρια (μου πεφτει και μακρια) και χτες πηρα βαφή και τα εβαψα μονη μου!!! Η απόχρωση βγηκε καλύτερη και απο της cinemax που έπαιρνα. Δεν το περίμενα!! Για πόσο θα δείξει γιατί του Κορρε δεν μου κράταγε πάνω απο μήνα αλλά το προβλημα καλύφθηκε πλήρως!!Ο φαρμακοποιος μου έδωσε μια άλλη μαρκα που δεν την ξερω,φυτική πάντως.

Τουλιπάκι ωστε έτσι ο άντρας σου???χαχαχα

Τι χαρά οι άντρες με τα αγορια!!Και εγώ θα σου έλεγα την άνοιξη να βάψεις το δωματιο. Εγώ που δεν έχω δωματιο για την μπουμπου???? Το έχω πλυσταριο σιδερωτήριο, εργαστήριο δικο μου και δεν εχω χώρο!! Ετσι θα αναγκαστούμε στα επόμενα δύο χρόνια να επεκταθούμε και να βγάλουμε άλλο ένα δωματιο. Προς το παρόν θα κοιμαται μαζί μας και μετά με τον αδερφό της...Οταν θα χρειαστει κανονικό κρεβάτι ελπίζουμε να εχουμε τελειώσει με τα μαστορέματα γιατί ο Κωσταντής έχει κρεβάτι φόρμουλα και σιγά μην μας αφήσει να του το αλλαξουμε για να χωρέσει κι αλλο μες στο δωματιο.

Οσον αφορά τη συνταγή μην τη δοκιμασεις ειναι πειρασμος!!Κακώς που σας την έγραψα. Ολο στο ψυγείο είμαι....Και ειναι μια μπουκιά και λές έλα μωρέ μια σταλιά είναι τι ψυχή έχει...αππαπαπα

Νεραιδουλα και εγώ εχω νιώσει κατι αλλά και εγώ νομίζω οτι είναι το έντερο μου. Το εχω ακουσει και αυτό που λες. Ετσι το περνάω στο ντουκου αν καταλάβω κατι. Περιμένω να ακουσω μια και καλή τα ντουκ ντουκ και όχι τα τοκ τοκ χαχαχ

Οταν θα γίνεται σεισμος!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα..Στον Βολο εχει πολυ κρυο μια χιονιζει μια οχι...Την πεμπτη θα ρωτησω και εγω τον γιατρο για το τοκ τοκ!!! Πενυ μεγια το μαλλακι, εγω να δω που ειμαι και ξανθια και εχει φτασει η ριζα μεχρι το αυτι... :-P :-P


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ τι μου κανετε με τις συνταγες σας,καλε εγω κανω διατροφη για ζαγχαρο κυησης λυπηθειται με χιχιχιχι!!!!

καλημερα σας,κ εδω εχει κρυοοοοο αλλα οχι χιονι κ ευτυχως ηλιο...κ το ξαναλεω θελω να ζεσταθουμε λιγακι,βαρεθηκα το μεσα!!!

την αλλη βδομαδα εχω κ εγω γιατρο,αχ κ θελω να δω το στρουμφακι,μου ελειψε!!!!φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον πατατα έκανα με τη συνταγή.....

Ναταλια εγώ δεν θα μπορουσα να γίνω με τιποτα ξανθια, καθε φορα που θα εβγαινε λιγο η ρίζα θα έτρεχα κατευθειαν στα κομμωτήρια!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πενυ μου απο τα 12 ξανθια ειμαι..Βλεπεις εχω μαμα κομμωτρια και δεν με απασχολει...Και οταν λεω ξανθια εννοω το σαντρε!! Ασε που ειναι και μακρυ το μαλλι μου..Θα ρωτησω τον γιατρο για ανταυγες... ;)


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!

Εχω ένα μαλλι σουπερ!! Δεν χορταίνω να το βλέπω!!! Δεν κρατιομουν να κλείσω ραντεβου με την κομμωτρια (μου πεφτει και μακρια) και χτες πηρα βαφή και τα εβαψα μονη μου!!! Η απόχρωση βγηκε καλύτερη και απο της cinemax που έπαιρνα. Δεν το περίμενα!! Για πόσο θα δείξει γιατί του Κορρε δεν μου κράταγε πάνω απο μήνα αλλά το προβλημα καλύφθηκε πλήρως!!Ο φαρμακοποιος μου έδωσε μια άλλη μαρκα που δεν την ξερω,φυτική πάντως.

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τέλεια!!Μεγειά τα μαλλιά!!Καστανά τα έχεις??Αν θέλεις γράψε μου τη μάρκα της βαφής που πήρες :P, είμαι υπό σκέψη ακόμα, αν θα τα βάψω ή όχι, οι απόψεις διίστανται, η μάνα μου δε, φωνάζει να μην τα βάψω..


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Πενυ μου απο τα 12 ξανθια ειμαι..Βλεπεις εχω μαμα κομμωτρια και δεν με απασχολει...Και οταν λεω ξανθια εννοω το σαντρε!! Ασε που ειναι και μακρυ το μαλλι μου..Θα ρωτησω τον γιατρο για ανταυγες... ;)

Ναταλάκι λογικά θα σου πεί οκ για τις ανταύγειες, απ'οτι ξέρω επιτρέπονται αλλά εγώ δεν κάνω γιατί μου καταστρέφουν τα μαλλιά, έχω που έχω 5 τρίχες ,μην μείνω και κουρούπα και με δεί το παιδί και τρομάξει:tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Ναταλάκι λογικά θα σου πεί οκ για τις ανταύγειες, απ'οτι ξέρω επιτρέπονται αλλά εγώ δεν κάνω γιατί μου καταστρέφουν τα μαλλιά, έχω που έχω 5 τρίχες ,μην μείνω και κουρούπα και με δεί το παιδί και τρομάξει:tongue:

Χαχαχαχαχα νεραιδουλα με εκανες και γελασα...Εγω παλι παρολο που τα κανω ντεκαπαζ τοσα χρονια εχω πολλα εως παρα πολλα μαλλια...Ισως ειμαι απο τις τυχερες!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ τι μου κανετε με τις συνταγες σας,καλε εγω κανω διατροφη για ζαγχαρο κυησης λυπηθειται με χιχιχιχι!!!!

καλημερα σας,κ εδω εχει κρυοοοοο αλλα οχι χιονι κ ευτυχως ηλιο...κ το ξαναλεω θελω να ζεσταθουμε λιγακι,βαρεθηκα το μεσα!!!

την αλλη βδομαδα εχω κ εγω γιατρο,αχ κ θελω να δω το στρουμφακι,μου ελειψε!!!!φιλακια σε ολες!

Μη μασάς Αννούλα, με τα παλιογλυκά...όλες θα γίνουμε φοράδες (προς θεού δεν θέλω να θίξω τις φοράδες:P) και εσύ θα είσαι μια σέξυ μανούλα, με σωματάρα..Θέλω να σε ρωτήσω και για τον διαβήτη κύησης, έχω κάνει μόνο εξέταση σακχάρου στο αίμα και μου βγήκε πριν 10 μέρες 80, φαίνεται και από εκεί αν έχεις θέμα ή πρέπει οπωσδήποτε να κάνω και καμπύλη??Δεν μου έχει πεί τίποτα ακόμα η γιατρός μου...


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μη μασάς Αννούλα, με τα παλιογλυκά...όλες θα γίνουμε φοράδες (προς θεού δεν θέλω να θίξω τις φοράδες:P) και εσύ θα είσαι μια σέξυ μανούλα, με σωματάρα..Θέλω να σε ρωτήσω και για τον διαβήτη κύησης, έχω κάνει μόνο εξέταση σακχάρου στο αίμα και μου βγήκε πριν 10 μέρες 80, φαίνεται και από εκεί αν έχεις θέμα ή πρέπει οπωσδήποτε να κάνω και καμπύλη??Δεν μου έχει πεί τίποτα ακόμα η γιατρός μου...

χαααχαχαχαχαχα ετσι,πειναω μεν αλλα ο γιος μου θα με κανει κορμαρα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!

Μαλλον πατατα έκανα με τη συνταγή.....

Ναταλια εγώ δεν θα μπορουσα να γίνω με τιποτα ξανθια, καθε φορα που θα εβγαινε λιγο η ρίζα θα έτρεχα κατευθειαν στα κομμωτήρια!!

σιγα που εκανες πατατα,για πλακα το εγραψα!εδω γραφω στο τοπικ με το τι θα μαγειρεψουμε σημερα,εκει να δεις τι γραφουν τα κοριτσακια...αχ αλλα εγω εκει,αφου δεν τα τρωω ας στα διαβαζω τουλαχιστον;);););)


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Μη μασάς Αννούλα, με τα παλιογλυκά...όλες θα γίνουμε φοράδες (προς θεού δεν θέλω να θίξω τις φοράδες:P) και εσύ θα είσαι μια σέξυ μανούλα, με σωματάρα..

Ετσι είναι ....Ξερεις τι έιναι τα κιλά της εγκυμοσύνης????

χαααχαχαχαχαχα ετσι,πειναω μεν αλλα ο γιος μου θα με κανει κορμαρα:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!

σιγα που εκανες πατατα,για πλακα το εγραψα!εδω γραφω στο τοπικ με το τι θα μαγειρεψουμε σημερα,εκει να δεις τι γραφουν τα κοριτσακια...αχ αλλα εγω εκει,αφου δεν τα τρωω ας στα διαβαζω τουλαχιστον;);););)

Εγώ παντως δεν ξερω αν θα μπορούσα έυκολα να κρατηθώ.Αλλά θα μπορούσα γιατί έιμαι πολύ φοβιτσιαρα. Αφου οταν ο γιατρός τραβαγε τα μαλλιά του με τα 6 κιλα σε ένα μηνα και μου τα κοψε ολα καταφερα κα επαιρνα 1 κιλο το μηνα ακομα και στο τελος!!

Ναταλάκι λογικά θα σου πεί οκ για τις ανταύγειες, απ'οτι ξέρω επιτρέπονται αλλά εγώ δεν κάνω γιατί μου καταστρέφουν τα μαλλιά, έχω που έχω 5 τρίχες ,μην μείνω και κουρούπα και με δεί το παιδί και τρομάξει:tongue:

Καλα που να δείτε μετά μολις κοψουμε το σίδηρο τι τριχοπτωση που θα χουμε!!!! Στο προηγουμε είχαν αραιώσει παρα πολυ μετά τη γεννα τόσο που έιχα τρομαξει οτι θα καραφλιάνω. Ρωτησα την κομμωτρια μου και μου είπε ότι επρεπε να το κοψω σταδιακα.

ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ τέλεια!!Μεγειά τα μαλλιά!!Καστανά τα έχεις??Αν θέλεις γράψε μου τη μάρκα της βαφής που πήρες :P, είμαι υπό σκέψη ακόμα, αν θα τα βάψω ή όχι, οι απόψεις διίστανται, η μάνα μου δε, φωνάζει να μην τα βάψω..

Εγώ εχω ένα θέμα με το μαλλι. Σπάνια θα το δεις αφτιαχτο , αβαφτο και με ψαλιδα. Αβαφτο μονο σε κατι τετοιες περιπτώσεις το θυμαμαι. Εγώ το Πασχα θα κανω μαλλον ανταυγειες για να κρατήσουν περισσότερο. Η μαρκα της βαφής έιναι μαλλον Naturalcolor

η εταιρεία μαλλον είναι ΗΟΜΟCRIN και λεει DOPPIA CONFEZIONE στα γραφω όλα γιατι λεει τα μισα ιταλικά και δεν ξέρω τι σημαινουν.

Εγώ τα βάφω μελί και μου άρεσε γιατί το μελι που βρήκα δεν κοκκινιζει. Μακαρι να έχει και διαρκεια.

Πενυ μου απο τα 12 ξανθια ειμαι..Βλεπεις εχω μαμα κομμωτρια και δεν με απασχολει...Και οταν λεω ξανθια εννοω το σαντρε!! Ασε που ειναι και μακρυ το μαλλι μου..Θα ρωτησω τον γιατρο για ανταυγες... ;)

Ετσι εξηγείται....Οι περισσότερες ξανθιές είναι ή κομμωτριες ή εχουν μαμα κομμωτρια. Μονο έτσι θα γινομουν και εγώ!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

α ξεχασα Νεραιδουλα φαινεται κ στην απλη εξεταση ουρων αλλα νομιζω η καμπυλη ζαγχαρου γινεται παντα καπου στην 20εβδομαδα!

κ Πενυ κ εγω απο φοβο κρατιεμαι μην παθει τιποτα το στρουμφακι!αλλιβς θα εριχνα τρελλο φαι χιχιχι!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια!! Εδώ παλι σήμερα εχει μια απνοια και εναν ήλιο λες και θα ρθουν οι αλκυονίδες!!! Ζεστη βέβαια δεν έχει αλλά τουλάχιστον δεν έχει ρίξει παγο. Παντως για χιονι δεν το κοβω πλεον!!Πλακα εχει τα βράδια που αν με φωνάξει ο Κωσταντής πρώτα πάω στο παραθυρο και κοιτάω αν έχει ρίξει χιονι και μετά παω στο παιδί.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...