Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

      Θυμάμαι ότι τα παιδάκια μας γεννήθηκαν την ίδια μέρα!!!!Σε λιγες μερες 19 μηνών❤️!!!!

      Εμείς είδαμε διαφορά αλλά πρέπει ν τις παίρνει συνεχόμενα, μας είχαν πει ότι δεν πρέπει να τις σταματήσει μέχρι να συλλάβουμε!!Δεν πειράζει είναι για καλό σκοπό, για να αποκτήσει αδερφάκι η μπεμπούλα❤️!!!!

      Παρεμπιπτόντως χαρά στο κουράγιο σου!!Εγώ τώρα λίγο σιγά σιγά έχω αρχίσει και βρίσκω τα πατήματα μου που μεγάλωσε κάπως ο μικρός!!!

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Ανταυγειες σου έκανε με φυτική βαφή παλι???Γιατί η κομμωτρια μου για κανονικές νομίζω μου έλεγε.

Όχι ανταύγειες κανονικά, αλλά δεν ακουμπάνε στο κεφάλι οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερουδια!!!!αχ κ εγω θελω να βαψω μαλλι,καλα εχω γεμισει ασπρες τριχες με την εγκυμοσυνη,πω πω τι ορμονες τουρμπο εχουμε χιχιχι!!!πριν μεινω εγκυος μονο με κορρε εβαφα μαλλι,δε εγραφε επανω οτι εχει οξυζενε αλλα θα το ξαναψαξω ειναι το μονο σιγουρο!

απο κρεμα τελικα κ εγω την fissan εχω,μαλλον καλη ειναι,αλλα θα δειξει!

οσο για κιλα εγω ημουν -3 κ τωρα ειμαι -1,5!καλα παμε,μονο κοιλια κ βυζουμπες εχω κατα τ'αλλα μαζεψα!χιχιχιχι!

φιλακια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Και εγώ στο club!!! Περιμένω το 3ο μου μωράκι και έχω ΠΗΤ 31/07!!!

Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω!!!

Ναταλία!!

Nαταλια καλως μας ηρθες!!!!!! Σε θυμαμαι απο παλια στο παρεντς... δε ξερω αν με θυμασαι κι εσυ.........

Εφτιαξα τα τικερακια μου επιτελους! Ειναι πανευκολο, οποια θελει βοηθεια ευχαριστως......

Εμεις εχουμε ξανα ραντεβου τη δευτερα 6/2! Φυσικα ανυπομονουμε.... Ακομα δεν εχουμε παρει ουτε ιδεα για το φυλο....... Αλλα πανω απολα να ναι καλα το μωρακι......... Πιο πολυ ηθελα να παθω τι ειναι για να δω αν θα χρειαστω να ψωνισω κλπ αλλα ετσι κι αλλιως το 100% δεν το λενε απο τωρα...... ποσες κ ποσες ξερω που τους αλλαξαν το φυλο μετα.......

Για ραγαδες που λετε ετσι ειναι, αμα ειναι να κανεις θα κανεις... Εγω χρησιμοποιω τη synchroline synchroelast και τη παιρνω απο ιντερνετ πιο φθηνα.... κ οντως δεν εκανα καμια την αλλη φορα στη κοιλια.... στο στηθος ομως ναι που εβαζα μονο ελαιο αμυγδαλου της απβιτα........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εδω πολυυυυυ κρυοοοο.. Ουφ μπαφιασαμε με στο σπίτι.. Θέλω να έρθει το καλοκαιρακιιιιιι.....

Irida εννοείται σε θυμάμαι!!! Διαβάζω συχνότατα parents αλλα δεν πολυγραφω..


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γμτ, είναι και αυτή η κλεισούρα..δεν παλεύεται!!Υπομονή..Κορίτσια είναι λίγες μέρες που έχει αρχίσει το ΤΟΚ ΤΟΚ μέσα στην κοιλιά μου (που λέει και η Άννα) και έχω τρελαθεί από την χαρά μου..είμαι και πρωτάρα, καταλαβαίνετε..:P:p:p


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ "ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ" ΑΝΤΕ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ, ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΠΕΝΥ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ, ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΤΡΟΥΦΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ, ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΡΡΕΠΗΣ!!!

ΙΡΙΔΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ! ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ Κ ΓΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ...

ΠΑΡΟΣ99 ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΣΟΥ ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!

ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΡΟΔΙΝΑ!

ΑΝΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ, ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!! ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΦΗΣΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΟΤΙ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΑΛΛΑ 95% ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ!!!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ... ΤΟΥ ΛΕΩ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣ..ΟΥΝΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΕΙ, ΤΙ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ,

ΧΧΑΧΧΑΧΑ!!!! ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ, ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΤΟΟΟΣΟ!!!

ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ,

ΑΧ! ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ, ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ, ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 100% ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ε???

ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΧΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ, ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΨΕΙ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ! Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελα μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα..την πεμπτη ειναι η σειρα μου και ελπιζω σε καλα νεα και εγω..σ'ευχαριστω για τις ευχες και δωσε στον αντρα σου τους Παναθηναικους μου χαιρετισμους!!! Να και κατι καλο που ακουσα ενας μικρος ασσος του Παναθηναικου θα γεννηθει....!!! :D :D :D


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

ετσι ολο ομορφα νεα να εχουμε!!!!!!!!!!!!

κοριτσια δε θελω να σας τη πω αλλα συμφωνα με τον ντοκτορ το μωρακι ειδικα το πρωτο κατα την 20η βδομαδα το ακουμε αληθεια.... πιο πριν ειναι το εντερο μας..... οι δευτερομανουλες μπορει απο τη 18η να το ακουσουμε!

τουλιπακι 95% ειναι σιγουρα μεγαλη πιθανοτητα αλλα κρατα κ μια πισινη.... νωρις ειναι ακομα...... εξαλλου βαψιματα κλπ μετα το πασχα που θα ανοιξει ο καιρος!!!!!!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ "ΤΟ ΑΚΟΥΣΕΣ" ΑΝΤΕ Κ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ, ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!

ΠΕΝΥ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΠΕΣ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ, ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ, ΚΑΝΩ Κ ΓΩ ΤΡΟΥΦΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙΣ, ΔΙΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΡΡΕΠΗΣ!!!

ΙΡΙΔΑ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ! ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ Κ ΓΩ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΒΟΗΘΕΙΑ...

ΠΑΡΟΣ99 ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΣΟΥ ΤΟ ΝΕΟ ΛΟΥΚ ΣΤΑ ΜΑΛΛΙΑ!!!

ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑΝ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ, ΑΠΟ ΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΡΟΔΙΝΑ!

ΑΝΝΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ Κ ΓΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ, ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ, ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑ!!! ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΦΗΣΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ, ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΟΤΙ ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ, ΑΛΛΑ 95% ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ!!!!!!

Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΙΛΗΣΕ Κ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ... ΤΟΥ ΛΕΩ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣ..ΟΥΝΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΚΕΙ, ΤΙ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ,

ΧΧΑΧΧΑΧΑ!!!! ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ, ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΤΟΟΟΣΟ!!!

ΤΩΡΑ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ,

ΑΧ! ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΩ, ΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ, ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 100% ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ε???

ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΨΑΧΝΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΧΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ, ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΨΕΙ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ! Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!

Τέλεια νέα Τουλιπάκι!!Είδες που ανησυχούσες?Άντε να βγεί και κανένας γαμπρός,είναι πολλές οι μπουμπούδες ...:tongue::tongue:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελα μου χαιρομαι που πηγαν ολα καλα..την πεμπτη ειναι η σειρα μου και ελπιζω σε καλα νεα και εγω..σ'ευχαριστω για τις ευχες και δωσε στον αντρα σου τους Παναθηναικους μου χαιρετισμους!!! Να και κατι καλο που ακουσα ενας μικρος ασσος του Παναθηναικου θα γεννηθει....!!! :D :D :D

Περιμένουμε νέα σου Ναταλία, λογικά θα δείτε και το φύλο;)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...