Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Κοριτσακια καλησπερα!!! Μολις γυρησα απο τον γιατρο... Ολα πανε πολυ καλα και η αποκολληση εχει σχεδον φυγει, μου μετρησε παλι τα κοκκαλακια του και τα οργανα του...Να σας πω και το καλυτερο?? Μου ειπε να μη το δεσω κιολας αλλα μαλλον εχουμε και εμεις ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :D :D :D....Χαμος γινεται με τα κοριτσια ή μου φαινεται..??


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσακια καλησπερα!!! Μολις γυρησα απο τον γιατρο... Ολα πανε πολυ καλα και η αποκολληση εχει σχεδον φυγει, μου μετρησε παλι τα κοκκαλακια του και τα οργανα του...Να σας πω και το καλυτερο?? Μου ειπε να μη το δεσω κιολας αλλα μαλλον εχουμε και εμεις ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ :D :D :D....Χαμος γινεται με τα κοριτσια ή μου φαινεται..??

Μπράβο Ναταλάκι, τέλεια!!!Το cafe είναι ροζ......:P


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!! Εμείς εδώ έχουμε ΧΙΟΝΙΙΙΙΙΙ!!!!

Οποτε σήμερα προβλέπεται χιονοπόλεμος και χιονάνθρωπος!!

Ο Ιουλιος θα φερει πολλές μπουμπουδες βλεπω!!! Τελεια!!!

Αννουλα με το καλο!!

Προβλέπω προς το τελος να μαζευομαστε όλες οι κοριτσομανες για ατελειωτο shopping!!!! Και εγώ ακομα δεν έχω κανει καμια αγορά μεχρι να σιγουρευτουμε για το φύλο του μωρού. Εχουμε κανει συμφωνία με τον άντρα μου. Ουτως ή αλλως δωματιο δεν θα εχει ,επιπλα καρότσια κλπ τα εχω όλα από τον πρώτο μονο ρουχα με φρουφρουδια θελω!! Φυσικά θα φορέσει και τα ρουχα του μεγάλου αν και θα γεννηθουν σε εντελώς διαφορετικές εποχες.

Οσον αφορά το βηχα και εγώ περασα στις αρχές μια ιωση με πολύ βηχα και φοβόμουν να βηξω. Ηταν και στην αρχή και φοβόμουν πολύ!

Ωχ αλήθεια χιόνισε???Αχ τι ωραία..μόνο προς τα εδώ δεν έρχεται το χιόνι..Πένυ ρίξε και καμιά χιονόμπαλα προς Κόρινθο!!!:tongue:όσο για τα ψώνια που λέτε με ξετρελαίνουν τα κοριτσίστικα...αλλά θέλω να κάνω και την Β΄ επιπέδου, να μας πουν και το φύλο σίγουρα και μετά θα αρχίσω τις αγορές..μέχρι τότε ρίχνω κλεφτές ματιές στα φρουφρούδια;)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

αρα ολα καλα με την ταραμοσαλατα!κ κοιτα να δεις κατα ενα περιεργο λογο απο ψαρι μονο σαρδελλα με τραβαει να τρωω απο τοτε που ειμαι εγκυος!!!!

Πόσο μου αρέσουν οι σαρδέλες....μμμμμιαααααμ, αλλά ρε γμτ δεν τις βρίσκω εύκολα τέτοια εποχή:rolleyes:


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαχαχαχαχα....Οντως το καφε ειναι ροζ!!! Λιγοι οι γαμπροι φετος...Ασχετο αλλα εμενα δεν μου αρεσουν καθολου τα ψαρια...

λιγοι κ καλοι χιχιχιχι!!!!!!βεβαια μεχρι να το τσεκαρουμε στην β επιπεδου δε λεω κουβεντα χαχαχαχα!!!!

αληθεια εγω τρελλαινομαι για ψαρια,αλλα τωρα στην εγκυμοσυνη δεν μπορω να φαω μεγαλα παρα μονο μικρα.τα μεγαλα μου μυριζουν,παραξενιες τι να πεις;););)


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα καινούργιο τικεράκι :lol::lol::lol: Αλήθεια πότε έχετε προγραμματίσει Β΄επιπέδου (πρώτα ο Θεός)?Εγώ 7 Μαρτίου, εκεί που έκανα και την αυχενική.

Και εγω αρχες του μηνα μαλλον θα κανω....!!! Μεγια το καινουργιο τικερακι...;)


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ, ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΕΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ, ΘΕΛΩ Κ ΓΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ Κ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ... ΑΠΛΑ.

ΑΝΝΑ Κ ΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟΣΤΑ!

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙ

ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ "Α Γ Ο Ρ Ι"!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΟΥΝΕ ΑΓΟΡΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΒΕΒΑΙΟ, ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΟ Υ/Γ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ Κ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΦΑΣ Κ ΠΡΟΦΙΛ ΧΙΧΙΧΙΙΙ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Αααχ!! Ειμαι πολυ χαρουμενη, καταφερα κ γω να βαλω τικερακι!!

Να το κανω copy-paste καθε φορα απο εδω???

874692bea1.png

Τι ωραίο τικεράκιιιιιι.Όχι καλέ δεν θα το αντιγράφεις κάθε φορά!Πήγαινε στο προφίλ σου, στον πίνακα ελέγχου, εκεί που λέει επεξεργασία υπογραφής και αντέγραψε το στο μεγάλο παράθυρο..και μετά αποθήκευση υπογραφής ;)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ, ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΝΕΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ, ΘΕΛΩ Κ ΓΩ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ Κ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ... ΑΠΛΑ.

ΑΝΝΑ Κ ΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ, ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΣΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟΣΤΑ!

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙ

ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ "Α Γ Ο Ρ Ι"!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΕ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ, ΑΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΠΟΥΝΕ ΑΓΟΡΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΒΕΒΑΙΟ, ΕΞΑΛΛΟΥ ΣΤΟ Υ/Γ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ Κ ΣΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΦΑΣ Κ ΠΡΟΦΙΛ ΧΙΧΙΧΙΙΙ!!!

Η αλήθεια είναι πως αν φάνηκαν τα προσόντα σας:oops::oops::oops: δύσκολο να αλλάξει μετά....ενώ εμάς μπορεί να μας φυτρώσει τίποτα έτσι ξαφνικά..χαχαχα:P φαντάζεσαι??


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...