Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , LeneL είπε:

      Παθούσα βλέπεις...

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Αφού ξέρεις ότι εδώ στα λέμε πιο σωστά τι το ψάχνεις άλλου 🙃

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια!!!πως τα πατε?εγω κλασσικα συνεχιζω με αναγουλες,εχθες ενω ξεκινησε καλα η μερα απο το μεσημερι κ μετα χαλια...μεχρι που τα βγαλα κ ηρεμησα!!!δεν πειραζει ομως το σπορακι να ειναι καλα κ ας ειμαι στα πατωματα χιχιχιχι!!!!

μιας κ λετε για ηλικιες ειμαι 33ειναι το πρωτο μου παιδακι,ειχα αλλη μια εγκυμοσυνη που δεν πηγε καλα..ομως αισιοδοξουμε για τα καλυτερα,προς το παρον με ενεσεις για την πηξη(εχω θρομφοφιλια) πανε ολα μια χαρα!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Μια χαρά ξύπνησα και εγώ!! Σημερα εχουμε ραντεβού με τον γιατρό και καθομαι λίγο σε αναμενα καρβουνα. Ας ελπίσουμε να υπάρξει και τρίτο ....

Θέλω να βάλω τικεράκι αλλά φοβάμαι....Αστο για λίγο ακομα...


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου Πενυ,εχω γραψει κ στην παιδικη τι εχω περασει κ εγω οποτε σε καταλαβαινω..ομως κοριτσακι πρεπει να σκεφτομαστε αισιοδοξα,αλλωστε εμεις τι αλλο μπορουμε να κανουμε.πιστη κ υπομονη κ ενα βημα την φορα!θα περιμενουμε τα ευχαρστα απο το ραντεβου με το σπορακι σου!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Εμένα με άφησαν οι πολλές αναγούλες ας ελπίσουμε ότι είναι για καλό..Πένυ όλα καλά θα πάνε μη φοβάσαι!Την Πέμπτη έχω και εγώ το επόμενο ραντεβού μου!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Εμένα με άφησαν οι πολλές αναγούλες ας ελπίσουμε ότι είναι για καλό..Πένυ όλα καλά θα πάνε μη φοβάσαι!Την Πέμπτη έχω και εγώ το επόμενο ραντεβού μου!

ε καλα τελικα ειμαστε ολες ιδιες!!!!βρε απο την μια χαιρομαι οταν δεν εχω κ απο την αλλη σκεφτομαι γιατι δεν εχω,μηπως κατι δεν παει καλα:tongue::tongue::tongue:!!!τι να πεις εγκυες τρελλαμενες ποτε νικημενες:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ε καλα τελικα ειμαστε ολες ιδιες!!!!βρε απο την μια χαιρομαι οταν δεν εχω κ απο την αλλη σκεφτομαι γιατι δεν εχω,μηπως κατι δεν παει καλα:tongue::tongue::tongue:!!!τι να πεις εγκυες τρελλαμενες ποτε νικημενες:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:!!!!!

Άσε Άννα είμαστε για τα σίδερα, θα τους τρελάνουμε τους άνδρες μας!:D


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!! Μια χαρά ξύπνησα και εγώ!! Σημερα εχουμε ραντεβού με τον γιατρό και καθομαι λίγο σε αναμενα καρβουνα. Ας ελπίσουμε να υπάρξει και τρίτο ....

Θέλω να βάλω τικεράκι αλλά φοβάμαι....Αστο για λίγο ακομα...

Πένυ περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό!:-)


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέραααα!!! Ολα μια χαρά πήγαν. Το σποράκι κολυμπαει ακομα!!! Τι σποράκι δηλ 2.5 εκατοστά είναι το καμαρι μου!!! Αντε να ξεπεράσουμε και την αυχενική (το πρώτο μεγάλο αγχος) στις 4/1 και μετά θα αναπτερωθεί το ηθικό μου!Ειμαι πολύ χαρούμενη!!

Καλα δεν συζητάω για την αγωνία που είχα. Αν ήμουν όρθια μπορεί και να λιποθυμουσα!!Η καρδια μου χτυπαγε τόσο δυνατά!! Ομως του μωρού χτυπησε ακομα πιο δυνατά και ετσι όλα πήγαν στη θέση τους!!!

Με το καλό και εσύ νεραιδουλα την Πεμπτη να δεις το μπιζελακι σου!!

Παω να την πέσω γιατί ψοφησα. Πηγαμε και για φαί για ψώνια και πρν λίγο μαζευτηκαμε σπίτι.

καληνύχτααααα!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέραααα!!! Ολα μια χαρά πήγαν. Το σποράκι κολυμπαει ακομα!!! Τι σποράκι δηλ 2.5 εκατοστά είναι το καμαρι μου!!! Αντε να ξεπεράσουμε και την αυχενική (το πρώτο μεγάλο αγχος) στις 4/1 και μετά θα αναπτερωθεί το ηθικό μου!Ειμαι πολύ χαρούμενη!!

Καλα δεν συζητάω για την αγωνία που είχα. Αν ήμουν όρθια μπορεί και να λιποθυμουσα!!Η καρδια μου χτυπαγε τόσο δυνατά!! Ομως του μωρού χτυπησε ακομα πιο δυνατά και ετσι όλα πήγαν στη θέση τους!!!

Με το καλό και εσύ νεραιδουλα την Πεμπτη να δεις το μπιζελακι σου!!

Παω να την πέσω γιατί ψοφησα. Πηγαμε και για φαί για ψώνια και πρν λίγο μαζευτηκαμε σπίτι.

καληνύχτααααα!!

Μπράβο βρε Πένυ! Είδες, όλα καλά θα πάνε!Σε ποια εβδομάδα είσαι?Και εγώ 4/1 έχω την αυχενική! Μαζί θα καρδιοχτυπάμε!:D


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας εγκυουλες!αχ μπραβο Πενυ μονο ευχαριστα να ακουμεεεεεε!!!!!για μενα εμειναν αλλες 9μερες μεχρι την αυχενικη που τις μετραω σαν φανταρος χαχαχαχαχαχα!!!!

εχει καμμια σας face,αν κ θελει ας μου στειλει μηνυμα να τα πουμε κ face t face χιχιχιχιχι!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας εγκυουλες!αχ μπραβο Πενυ μονο ευχαριστα να ακουμεεεεεε!!!!!για μενα εμειναν αλλες 9μερες μεχρι την αυχενικη που τις μετραω σαν φανταρος χαχαχαχαχαχα!!!!

εχει καμμια σας face,αν κ θελει ας μου στειλει μηνυμα να τα πουμε κ face t face χιχιχιχιχι!!

Καλά αποτελέσματα να έχουμε λοιπόν!Άννα σου στέλνω πμ


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα και από εδώ!! Εχω παρει όλα τα τόπικς μπαλα σήμερα!! χαχα

Εγώ σήμερα πριν πω καλημερα εκανα εμετό αλλα δεν με νοιαζει. Κατα τ άλλα μια χαρά.

Μπράβο βρε Πένυ! Είδες, όλα καλά θα πάνε!Σε ποια εβδομάδα είσαι?Και εγώ 4/1 έχω την αυχενική! Μαζί θα καρδιοχτυπάμε!:D

Είμαι στη 10η . Χαθηκε να ήταν λίγο πιο νωρίς να κανουμε γιορτές ξενοιαστες εντελώς???

Μια χαρά θα πανε όμως όλα. Εχω αρχίσει και γίνομαι υπεβολικά αισιοδοξη μου φαίνεται!!χαχαχα

Ειναι που περασα την γκαντεμικη ημερομηνια αν περάσω και τον γκαντεμη γιατρό (την ημερα της αυχενικής εμαθα για την παλλινδρομη και τωρα εχω παλι ραντεβου με τον ίδο γιατρό) . Δεν τον θελω,δεν τον θελω, ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ αλλά τι να κανω....Αφου αυτόν "εμπιστεύονται"

γεια σας εγκυουλες!αχ μπραβο Πενυ μονο ευχαριστα να ακουμεεεεεε!!!!!για μενα εμειναν αλλες 9μερες μεχρι την αυχενικη που τις μετραω σαν φανταρος χαχαχαχαχαχα!!!!

εχει καμμια σας face,αν κ θελει ας μου στειλει μηνυμα να τα πουμε κ face t face χιχιχιχιχι!!

Σου στελνω πμ Αννουλα!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...