Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρήνη και όλοι όσοι ταλαιπωρούνται με τις παλιοιώσεις εύχομαι να ξυπνήσουν αύριο περδίκι.

Εμένα η φωνή επανήλθε μόλις σήμερα! Επιτέλους!

Βάσια μπράβο για το λινκ, δεν το είδα και ήθελα να το ψάξω αλλά με πρόλαβες! TQ :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Επιτελους σας διαβασα..

Ειρηνη μου χαιρομαι που εισαι καλυτερα και αφου αυριο δεν δουλευεις θα ξεκουραστεις..αυριο να εισαι περδικι..

Σοφια υπεροχες οι λαμπαδες μπραβο σου..

Χρυσα πως ειναι ο μικρος?

Γιωτα προσεχε λιγο την μεση σου μην σηκωνεις βαρη..

Τωρα μπορω να ξεκουραστω γιατι ολη μερα τα φτυσα..

Εβαλα σκουπα

Ξεσκονισα

Εκανα τα τζαμια του σαλονιου και τον καθρεφτη του μπανιου

αλλαξα πετσετες

Εβαλα τον γαυρο στον φουρνο κι εκανα και πατατες

Φαγαμε,μαζεψα την κουζινα

Σιδερωσα 3 πλυντηρια

Απλωσα ακομη ενα

Πηγαμε σουπερ μαρκετ και τακτοποιησα τα πραγματα

Εκανα μπανιο τα παιδια και εκανα και εγω και τωρα που κοιμηθηκαν μπορω επιτελους να χαλαρωσω και εγω..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα κοριτσάκια:)

Μετά από 5 μέρες εκτός βρίσκομαι στη βάση μου...

Πήγαμε Τρίκαλα, μία μέρα στο Περτούλι, ο άντρας μου επέστρεψε τη δευτέρα αργά το βράδυ αφού με άφησε στο Θεολόγο:tongue:

Εμεινα χτες και σήμερα εκεί σε μια φίλη και επιστρέψαμε πριν κάνα δίωρο...

Τώρα άνοιξα και το laptop...

Εύα μου, Χρόνια Πολλά να είσαι καλά και να έχεις πάντα δουλειά:tongue:

Χρόνια Πολλά και σε όποιο κοριτσάκι είχε κάποιον δικό του να γιορτάζει...

Επίσης να ευχηθώ με αφορμή την επέτειο της 25ης Καλή Λευτεριά σε όλους.

Ειρηνάκι πως είσαι;

Ελπίζω καλύτερα...

Ελπίζω να καταφέρω να σας διαβάσω αύριο,

Καληνύχτα...

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να κοιμησω τη Δανάη και αρνείται πεισματικά...τι θα το κάνω αυτο το παιδί με το πείσμα του ούτε και ξέρω.ΕΙΡΗΝΗ μου να ξεκουραστείς αύριο να γίνεις τελείως καλά

ΓΙΩΤΑ ελπιζω να μην είναι σοβαρό το χτύπημα.

Μʽέχει καβαλήσει η μικρή δεν μπορώ να γράψω άλλο

.πάω να προσπαθήσω ξανά

καλό βράδυ


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eιρηνη μου καλή δυναμη!Αντε από αυριο να επανέλθεις δριμύτερη!

Εγω όλο το απόγευμα δεν εχω κάνει τιποτε.Με ποναει ο λαιμός μου και εχω πολύ καταρροη.Τι περιεργο,ε????

Ευτυχως ο μικρος ειναι πολύ καλύτερα,συνεχιζουμε με τις εισπνοες βεβαια.

Παιξαμε,ζωγραφισαμε,και κοιμήθηκε νωρίς.Εγω εβαλα τις πυτζαμούλες μου,εφτιαξα και τσαι και ηπιαμε με τον αντρα μου και τωρα πάω για υπνο ,μπας και συνελθω!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

΄Ενα κουρασμένο καληνύχτα κι από δω!

Έκανα, έκανα αλλά πώς γίνεται να μου φαίνεται ότι ακόμα μένουν τόσα πολλά να γίνουν :(. Τεσπα, Παρασκευή και Σάββατο πρωί, καλά να 'μαστε μ' όλα αυτά που κυκλοφορούν και συμβαίνουν, πιστεύω θα τα βάλω σε μια σειρά.

Ειρήνη μου, ελπίζω αύριο να είσαι εντελώς καλά αλλά ακόμα κι έτσι, μην κάνεις μαζεμένα όσα δεν έκανες όλες τις προηγούμενες μέρες! Δώσε λίγο χρόνο στον εαυτό σου!

Mirtoula, αποθηκεύτηκε κι αυτή η συνταγή για μελλοντική χρήση! 30 πεινασμένα στόματα (εκπαιδευτών κι εκπαιδευομένων) σ' ευχαριστούν θερμά :tongue:

Renata, καλώς ήρθες!

Irene, καλή επιτυχία...

Χρύσα, κράτα γερά!

Πάω να οριζοντιωθώ :|

Καληνύχτες!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Ομορφες και γλυκές κορούλες μου, βροχερή καλημέρα.

Σήμερα ξύπνησα και νιώθω μέτρια, τουλαχιστον καλύτερα από τις άλλες μέρες.

Το σπίτι μου είναι μέσα στη βρώμα και δυστυχώς και άνω-κάτω αλλά θα προσπαθήσω σιγά-σιγά και οργανωμένα να τα βάλω σε τάξη γιατί σίγουρα θα πέσω κάτω άμα πάω να τα κάνω με τη μία...:? Δεν το χω ακόμα οπότε... Ο νεροχύτης γεμάτος αφού δούλευα χθες μέχρι αργά πάλι, ασιδέρωτα πάνω στη σιδερώστρα άπειρα (παρά που σιδέρωσα πολλά χες), οι αγορές του σούπερ μάρκετ παρατημένες στην είσοδο, τα πλυμμένα έξω στο μπαλκόνι για να τα απλώσω στην απλώστρα, το πάτωμα και το μπάνιο βρωμούν... :oops: . Σιγά-σιγά.. τι να πω...

Στο μεταξύ και ο άντρας μου τώρα δεν νιώθει καλά.. τον πονάει ο λαιμός του και χθες τον έτριψα, ήπιαμε ζεστά και τρέμω μην αρρωστήσει και εκείνος... κόρες... όχι μας έχουν απλώς ματιάσει όλες αλλά εχουμε φάει και... μούντζα εξαδάχτυλη, που λέω εγώ! :mad: Δεν μπορεί όλες μαζί και αρρώστιες και χτυπήματα! ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ.

Ξυπνήσαμε και πηγαίναμε το παιδί σχολειο, οπου ξαφνικά μου λέει "Μαμάκα, νιώθω βρεγμένο το πόδι μου...:confused: . Κοιτάω τη σόλα του και τι να δω.. είχε σκιστεί!!!! Αντε ξανά πίσω, αλλάξαμε καλτσούλες, παπουτσάκια και ξανά σχολείο.

Μετά

1) Πήγα σούπερ μάρκετ γιατί είχα αρκετές ελλείψεις

και επέστρεψα στο σπιτάκι μου.

Θα είμαι εδώ κοντά σας, έχω διαβάσει τα πάντα αλλά σε λίγα ίσως απαντήσω γιατί δεν θα προλάβω κόρες μου, συγχωρέστε με. Αν κάποια χρειάζεται κάτι και δεν το θυμηθώ, ας το ξαναγράψει ε?

Σας φιλώ γλυκά όλες ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ! :P:p

Υ.Γ. Σας αφιερώνω και αυτό το λατρεμένο μου τραγούδι, για όλη την αγάπη που μου δείξατε! :)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

και γω ψωνίζω αρκετά από το H&M...φτηνά κ όμορφα και από το Energino και αυτό καλές τιμές...

Και γω ψηφίζω H&M. Πηγαίνω από την αρχή που άνοιξαν και πάντα θα βρω νόστιμα και οικονομικά ρούχα και όχι μόνο. :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κορίτσια όμορφα!

Ειρηνη μου,που θα πάει θα συνελθουμε ,την επόμενη εβδομάδα θα είμαστε όλες power!

Εγω ειμαι καλύτερα αλλα ο μικρος εχει βηχα πάλι...

Τιναξα τα σεντόνια και εβγαλα εξω τα παπλώματα,

εστρωσα τα κρεβάτια,

συμμαζεψα ρούχα και λοιπά,

εβαλα και ενα πλυντηριο με σκουρα που μαζεψα,

τίναξα και εστρωσα τα ριχταρια,εκανα ενα ψευτοξεσκόνισμα στο σαλόνι ,γιατι με τις κουβερτες που χρησιμοποιούμε ,γινεται χαλια.

Εφτιαξα βεβαια και το καφεδακι μου και τωρα πάω να κανω ενα μπανακι γιατι νιωθω χαλια.Αρρωστιλα!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

μπράβο Ειρήνη που αισθάνεσαι καλύτερα :)

βρέχει και δεν μου αρεσει καθόλου :( βαρέθηκα τις βροχές! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΟ!

Καλημέρα κοριτσάκι μου! :D

Κοιτα, και γω τις βαρέθηκα τις βροχές αλλά να συντονιστούμε. Αν είναι "απαραίτητο" να βρέχει, τότε να έρθουν και τα χριστούγεννα να το ευχαριστηθούμε... αλλιώς δεν έχει νόημα, να καλοκαιριάσει! :mrgreen::twisted::twisted:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκι μου! :D

Κοιτα, και γω τις βαρέθηκα τις βροχές αλλά να συντονιστούμε. Αν είναι "απαραίτητο" να βρέχει, τότε να έρθουν και τα χριστούγεννα να το ευχαριστηθούμε... αλλιώς δεν έχει νόημα, να καλοκαιριάσει! :mrgreen::twisted::twisted:

:D:D:D:D:tongue: είσαι απίστευτη! Χριστούγεννα και παλι Χριστούγεννα ;)

Link to comment
Share on other sites

1) Πήγα σούπερ μάρκετ γιατί είχα αρκετές ελλείψεις

2) Άπλωσα το νυχτερινό πλυντήριο, στην απλώστρα.

3) Μάζεψα τις πετσετούλες μας {από την απλώστρα} και τις έβαλα στο μπάνιο, στο "χερούλι"

4) Έφτιαξα χαμομήλι {μην ακούσω περί ηλικίας ε??? :tongue::tongue: } με μέλι να πιω

5) Τακτοποίησα όλες τις αγορές στα ντουλάπια τους και στο ψυγείο

Πρέπει να βάψω τα μαλλιά μου, έχω πάρει 2 βαφές, είναι χάλια... βαριέμαι και νιώθω εξουθενωμένη αλλά είμαι...:shock::|


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια όμορφα!

Ειρηνη μου,που θα πάει θα συνελθουμε ,την επόμενη εβδομάδα θα είμαστε όλες power!

Εγω ειμαι καλύτερα αλλα ο μικρος εχει βηχα πάλι...

Τιναξα τα σεντόνια και εβγαλα εξω τα παπλώματα,

εστρωσα τα κρεβάτια,

συμμαζεψα ρούχα και λοιπά,

εβαλα και ενα πλυντηριο με σκουρα που μαζεψα,

τίναξα και εστρωσα τα ριχταρια,εκανα ενα ψευτοξεσκόνισμα στο σαλόνι ,γιατι με τις κουβερτες που χρησιμοποιούμε ,γινεται χαλια.

Εφτιαξα βεβαια και το καφεδακι μου και τωρα πάω να κανω ενα μπανακι γιατι νιωθω χαλια.Αρρωστιλα!

Αχ... το παιδάκι σου το χει ταλαιπωρήσει πολύ φέτος ρε γμτ... :?

Καφεδάκι ε...? Τι καλά.. έχω να πιω από την Παρασκευή, Χρύσα μου! :|


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...