Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε?

Ειρήνη, πώς είσαι σήμερα? συνήλθες καθόλου?

Εμένα η μέση μου ακόμη πονάει.

Ο μικρός μου κοιμάται ακόμη κι εγώ κάνω ψευτοδουλίτσες και χαζεύω παράλληλα στο νετ.

1. Τον τάισα, τον άλλαξα και τον ξαναέβαλα για ύπνο.

2. Άνοιξα το σπίτι να αεριστεί.

3. Έστρωσα το κρεβάτι μας

4. Τακτοποίησα σαλόνι και τραπεζαρία (από τα βραδινά που δεν είχα κουράγιο να μαζέψω)

Τώρα πάω να αδειάσω το πλυντήριο πιάτων.

Μόλις ξυπνήσει, θα τον ετοιμάσω να πάμε βολτούλα.

Μαγείρεψα εχθές το απόγευμα (φακές) για σήμερα, οπότε είμαι ελεύθερη.

Φιλάκια!!!

Να έχουμε όλες μια υπέροχη μέρα!!!


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα !Τι κανετε?Ελπίζω σημερα να ειναι μία καλύτερη ημερα για όλες!

Ειρηνη ,ελπίζω να εισαι καλύτερα σημερα!

Φωτεινη ,πως εισαι με το μωρακι,φανταζομαι εχετε επιστρεψει σπίτι,ε?Μπες ,όταν μπορεσεις να μας πεις τα νεα σου.

Ηλιαχτιδα,Σοφία και Βασια ελπίζω να ειστε καλύτερα από τη μεση σας!

Τον μικρο εχθες το πρωι τον πήγα στο γιατρο τελικα και ευτυχως ,γιατι μόλις ειχε ξεκινησει σπαστικη βρογχίτιδα.Βεβαια ταυτόχρονα εχει και τη λαρυγγίτιδα και βασανίζεται ο καημενος.Οπότε ειμαστε με εισπνοες και κορτιζόνη.

Ο αντρας μου δεν εκανε πυρετο και σημερα ξαναπήγε για δουλεια ,να δω πως θα γυρισει!:rolleyes:

Εχθες το βραδυ απο το βηχα ο μικρος εκανε εμετο στο χαλί του γραφειου ,οπότε αναγκαστικα το εβγαλα εξω και το επλυνα.Παει λοιπόν και το τριτο υπνοδωμάτιο,σιγα σιγα καταφερα και εχω ξεστρωσει το μισο σπίτι!Σημερα δεν εχω κανει τιποτε ακομη από δουλίτσες ,θα ξεκινησω σε λίγο:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ τι ωραίο τσιζ κείκ είναι αυτό?Το αγαπημένο μου γλυκό γιαμ γιαμ!!!

Tωρα το θυμήθηκα που ειδα το μηνυμά σου Μιρτούλα!:confused:

Τελειο το τσιζκέικ,ειναι από τα πλέον αγαπημενα μου γλυκα!!!!Με γεια και τα παππούτσια Βουλα!Τελικα καταφερες να τα πάρεις,μπραβο!;)

Πολύ ωραια και τα τρουφάκια Ειρηνη,!:)


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τώρα σε λίγο θα τα ξυπνήσω να πάμε σε έναν παιδότοπο Χρύσα μου που παρεπιπτόντως σερβίρει το ΤΕΛΕΙΟ τσιζκέικ!! Είσαι δυστυχώς λίγο μακρυά για να σε καλέσω:P. Ε ρε μάσες που θα ρίξω πάλι:tongue::tongue::tongue:


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ναι σήμερα είμαι καλύτερα....όλη την μέρα εχτές δεν με ενόχλησε η μέση, μόνο το βράδυ λίγο πριν κοιμηθώ....οπότε σήμερα φαντάζομαι θα γίνω εντελώς καλά :)

Σήμερα φτιάχνω φασολάδα και έχω και απο εχτές φαγητό για την μικρή!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα σε λίγο θα τα ξυπνήσω να πάμε σε έναν παιδότοπο Χρύσα μου που παρεπιπτόντως σερβίρει το ΤΕΛΕΙΟ τσιζκέικ!! Είσαι δυστυχώς λίγο μακρυά για να σε καλέσω:P. Ε ρε μάσες που θα ρίξω πάλι:tongue::tongue::tongue:

Καλά να περασετε!

Φαε και για μενα ενα κομμάτι ,αλλωστε εχεις περιθωρια εσυ!;):)Εγω θα το σκεφτομαι....:P:p


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,καλημερα κοριτσακια μου

τι κανουν τα αρρωστουλια??

βασια μου μπραβο που εισαι πολυ καλυτερα σημερα

ειρηνη μου εσυ??

εγω σημερα θα κατσω να κανω δουλιτσες για να μη μαζευονται

1.αερισα ολο το σπιτι

2.ξεσκονισα κρεββατοκαμαρα,σκουπισα,σφουγγαρισα

3.τιναξα και εστρωσα κρεβατια

4.εκανα το μπανιο ολο με χλωρινη

και συνεχιζω

απο φαγακι σημερα εχει κοκκινοστο με χυλοπιτες


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!τι κανετε?Χρυσα περαστικα στο αγορακι σου πωπω πολυ ταλαιπωρια να φτιαξει ο καιρος να σταματησουν οι παλιοιωσεις..

Irene ωραια τα τρουφακια εγω θα παρω ολη την πιατελα..

Βασια ευτυχως που εισαι καλυτερα..

Εγω πινω το καφεδακι μου εκανα μερικες δουλιτσες,επλυνα το μπανιο,καθαρισα την κουζινα και τιναξα τα ριχταρια και τα ξαναεστρωσα.καθαρισα και τον γαυρο μου για το μεσημερι απλωσα ενα πλυντηριο και περιμενω να ξυπνησει το μπουμπουκι μου..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τώρα σε λίγο θα τα ξυπνήσω να πάμε σε έναν παιδότοπο Χρύσα μου που παρεπιπτόντως σερβίρει το ΤΕΛΕΙΟ τσιζκέικ!! Είσαι δυστυχώς λίγο μακρυά για να σε καλέσω:P. Ε ρε μάσες που θα ρίξω πάλι:tongue::tongue::tongue:

καλημερα σας! απο τις συννεφιασμενες Σερρες!

αν μπορουσες να μου πεις ποιος ειναι αυτος ο παιδοτοπος στην σαλονικα μεσοβδομαδα πρωι ανοιχτος!

αφησα εκει στους γονεις μου την δευτερα τον μικρο μου γιατι η μικρη εκανε γαστρεντεριτιδα.

σαββατο πηγαμε σε παιδοτοπο απεναντι απο κοσμος,εκει μπορει να κολλησε.

σημερα ο μπαμπας μου για παιδοτοπο με ρωτουσε,ναπαει τον μικρο,αλλα' δεν ηξερα αν ανοιγουν πρωι τεταρτης..

στο ασσος οδεον τσιμισκη παντως εκλεισε ..ηταν ακριβουτσικος αλλα' ειχε ωραιο χωρο κ παιχνιδια κ γιγαντοοθονες να βλεπεις τα παιδια μεσα...


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !!! Ειρηνάκι μου καλό ελπιζω να εισαι καλύτερα!! :)

Κοριτσάκια χτες αυτα και με αυτα με πηρε η νύχτα ξάπλωσα στις 01,00 αφου μάζεψα και έφτιαξα μια λαμπάδα που την σκεφτομουνα απο το πρωι...

:) Θα σας βάλω φωτο να δειτε!!!

Ξυπνησα στις 06,15 μάζεψα, ετοιμάσα τσάντες έστρωσα κρεββάτια, άπλωσα, ο Γιωργος ετοιμασε τον μικρο και 07,30 φυγάμε για τις δουλειες μας...

Ευτυχως ειμαι καλυτερα απο μέση σας φιλώ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...