Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια

Ο σκοπός να ανοιχτεί ένα νέο θέμα με αυτό το όνομα είναι πρώτον, για να καταφέρουμε να διατηρήσουμε την επικοινωνία που είχαμε στο προηγούμενο side

στο θέμα "ποιες έμειναν έγκυες με κλομιφαίνη και σεπραφάρ" και δεύτερον για να έχει την δυνατότητα οποιαδήποτε κοπέλα να αντλήσει κάποιες πληροφορίες από τις δικές μας εμπειρίες. Βέβαια είναι αυτονόητο πώς στο πέρασμα του χρόνου οι δημοσιεύεις στο θέμα μας δεν περιορίστηκαν μόνο στον τίτλο καθαυτό. Σιγά- σιγά το θέμα έγινε η μυστική μας παρεούλα, και η παρηγοριά μας στις αγωνίες και τις απογοητεύσεις μας. Ελπίζω το νέο θέμα να είναι το τυχερό μας μακρινές μου φίλες και με τη βοήθεια της Παναγίας να γίνουμε όλες μανούλες με γερά μωρά στην αγκαλιά μας.

11/2012 edit admin αλλαγή τίτλου μετα απο παρακληση του μέλους

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org

t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ σε βρήκα, νενα μου! Είμαι εδώ με όλα τα προβλήματα κα ιτις στενοχώριες μου. Ελπίζω γρήγορα το θέμα να πάρει άλλη τρόπη και να μιλάμε επιτέλους για τις εγκυμοσύνες μας!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια

Ο σκοπός να ανοιχτεί ένα νέο θέμα με αυτό το όνομα είναι πρώτον, για να καταφέρουμε να διατηρήσουμε την επικοινωνία που είχαμε στο προηγούμενο side

στο θέμα "ποιες έμειναν έγκυες με κλομιφαίνη και σεπραφάρ" και δεύτερον για να έχει την δυνατότητα οποιαδήποτε κοπέλα να αντλήσει κάποιες πληροφορίες από τις δικές μας εμπειρίες. Βέβαια είναι αυτονόητο πώς στο πέρασμα του χρόνου οι δημοσιεύεις στο θέμα μας δεν περιορίστηκαν μόνο στον τίτλο καθαυτό. Σιγά- σιγά το θέμα έγινε η μυστική μας παρεούλα, και η παρηγοριά μας στις αγωνίες και τις απογοητεύσεις μας. Ελπίζω το νέο θέμα να είναι το τυχερό μας μακρινές μου φίλες και με τη βοήθεια της Παναγίας να γίνουμε όλες μανούλες με γερά μωρά στην αγκαλιά μας.

Αμήν Νένα μου! Άς κάνουμε όλες μια προσευχή στην Παναγιά μας να μας βοηθήσει! Και γω μόλις γύρισα από σπερματέγχυση δεύτερος μήνας με κλομιφέν πρώτη σπερματέγχυση το κακό είναι ότι είχα τρία ωάρια αλλά από αριστερά που η σάλπιγγα δεν είναι καλή και τα δύο ήταν αρκετά μεγάλα (25εκατοστά) και μάλλον κύστες είπε η γυναικολόγος μου αλλά επέμενε να κάνω σπερματέγχυση οπότε ειδικά αυτό το μήνα χρειάζομαι ένα μεγάλο θαύμα!Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια. Κι εγώ κάπου Κ. Δευτέρα περιμένω να αδιαθετήσω. Καλή επιτυχία σε όλες μας.


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να'μαι και εγώ κορίτσια.....νέα σελίδα ελπίζω και πιο γουρλίδικη για όλες μας.....Εγώ πήγα γιατρό έσπασαν τα αυγουλάκια μου επαφές είχαμε κανονικότατα και τώρα το δυσκολότερο μέρος της διαδικασίας ΑΝΑΜΟΝΗ.........


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κούκλες. Εγώ σήμερα το βράδυ θα επιστρέψω σπίτι οπότε αργά το απογευματάκι ελάτε να πούμε τα νέα μας.

Πρώτον δεν έκλεισε η προηγούμενη σελίδα αλλά δεν γνωρίζει κανείς αν θα κλείσει τελικά οπότε μπορούμε ακόμη να επικοινωνούμε και εκεί αποφασίστε που θέλετε.

Δεύτερον mαrmin καλή μας επιτυχία με την σπερματέγχυση νομίζω ότι σε όλα είμαστε το ίδιο και περιμένουμε αποτελέσματα μαζί συγκεκριμένα εγώ περιμένω Κυριακή 26/2. Margi, lilitaki καλή επιτυχία και σε σας. Είμαστε 4 στην αναμονή και περίπου τις ίδιες μέρες.

pepsi ρώτα τον γιατρό σου αλλά και στο ταμείο που είσαι ασφαλισμένη. Πες σε ποιο ταμείο είσαι μήπως ξέρει κάποια κοπέλα. Κορίτσια τα λέμε το βραδάκι υπολογίζω γύρω στις 9 αν έχετε χρόνο.


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ΟΓΑ και πλέον ταμείο ΕΟΠΥΥ. Αυτό που μου λένε από την υπηρεσία είναι ότι μπορώ να τα προμηθευτώ απο το φαρμακειο του νοσοκομειου δωρεαν. Παίρνω σε φαρμακειο νοσοκομειου μου λένε ότι δεν είναι μέσα στις λιστες των φαρμακων που προμηθευονται. Αλλιώς με 25% απο ιδιωτικό φαρμακείο. Όσον αφορά με τις επιτροπές περνάμε μόνο οι ασφαλισμενοι του ΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια εδω ολες μαζι!!!!!!!!!εγω περναω ολες τις ιωσεις που κυκλοφορουν φετος αλλα το παλευω η καημενη....επαφες δεν εχουμε αυτο το μηνα αφου κανουμε ακομα θεραπεια για τα μικροβια!!!!και να μην καναμε θεραπεια εγω ημουν τοσο χαλια στις γονιμες που και παλι δεν θα ειχαμε:twisted:

σημερα νιωθω καλυτερα:Dαυτο το μηνα καταλαβα πολυ εντονα την ωορρηξια μου ειχα ολα τα συμπτωματα πονο και βλεννα:lol: αχ μακαρι να φτιαξει και το σπερμα και να πετυχουμε το στοχο μας φυσιολογικα:!::!::!:αυτα κι απο μενα φιλακια σε ολες


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...