Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Τα κορίτσια της Καθαράς Δευτέρας είναι.Πάντως αν θες να πας στον δικό μου στείλε μου ενα πμ είναι πολύ καλός και συζητήσιμος.Φαντάσου όταν είχα την παλίνδομο κύηση μιλάγαμε κάθε μέρα στο τλ.και ένα απόγευμα το ξέχασε να με πάρει τλ και με πήρε στις 11 το βράδυ να με ρωτήσει για τα αποτελέσματα μιας εξέτασης που είχα κάνει.

τα καταφερα κ μπηκα κ γω στο καφε!!!!μονικα σε παρακαλω μπορεισ να στειλεισ και σε μενα τα στοιχεια του γυναικολογου σου??ειμαστε κ οι 14 σε παρομοια φαση ειχα κ γω μια παληνδρομη κ ειμαι ακο μη στη προσπαθεια!ευχαριστω κουκλα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τα καταφερα κ μπηκα κ γω στο καφε!!!!μονικα σε παρακαλω μπορεισ να στειλεισ και σε μενα τα στοιχεια του γυναικολογου σου??ειμαστε κ οι 2 σε παρομοια φαση ειχα κ γω μια παληνδρομη κ ειμαι ακο μη στη προσπαθεια!ευχαριστω κουκλα!!

ΥΓ αυτα παθαινω οταν γραφω μεταμεσονυκτιεσ ωρεσ!!χιχι

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω καταμπερδευτεί γιατί πρίν από λίγο μπήκα στο παλιό και νόμιζα ότι συνεχίζουμε εκεί και έτσι έγραψα εκεί αλλά τώρα μπαίνω και εδώ και βλέπω ότι συνεχίζουμε δεν γίνεται να γράφουμε μόνο σε ένα γιατί έτσι μπερδεύομαι;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν κορίτσια δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω καταμπερδευτεί γιατί πρίν από λίγο μπήκα στο παλιό και νόμιζα ότι συνεχίζουμε εκεί και έτσι έγραψα εκεί αλλά τώρα μπαίνω και εδώ και βλέπω ότι συνεχίζουμε δεν γίνεται να γράφουμε μόνο σε ένα γιατί έτσι μπερδεύομαι;

Στο άλλο βασικα αλλά όποιος θέλει γραφει και εδώ


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Σας βρήκα! Pepsi,θυμόμουν ότι κάτι ειχαμε ανοίξει κι ευτυχώς το βρήκα! Οι άλλες θα το βρουν; Θα στείλω κάποια πμ. Στείλε κι εσύ!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδ'ω θα τα λέμε καλύτερα. Τη λίστα θα τη φέρει η Μαριούλα!!! Εστειλα πμ και σε κάποιες άλλες ( λούνα, μουσίτσα, αγγελικάκι, τσέρυ)


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...