Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

δεν εννοω να σταματησουμε να μιλαμε μεταξυ μας!!!!!!απλα με πειραξε που μας κανουν μπαλακια.......υπαρχουν κι αλλα φορουμ :wink:

Να πάμε σε άλλο forum δεν με πειραζει καθόλου αλλά δεν ξέρω κάποιο άλλο

καντε μια ερευνα και αν κατι σας φανει καποιο καλό ειδοποιήστε!!!

Τωρα που μπηκα στο άλλο είδα ότι μολις κλειδωσανε 2 με τιτλους π.χ ειμαι έγκυος" κ.τ.λ.

Θέλει κάποια να αναλαβει να μας συντονίσει? Να δούμε αν θα πάμε στο παλιό, εδώ ή αλλού?

Lyna deppa θελει κάποια από σας?


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να πάμε σε άλλο forum δεν με πειραζει καθόλου αλλά δεν ξέρω κάποιο άλλο

καντε μια ερευνα και αν κατι σας φανει καποιο καλό ειδοποιήστε!!!

Τωρα που μπηκα στο άλλο είδα ότι μολις κλειδωσανε 2 με τιτλους π.χ ειμαι έγκυος" κ.τ.λ.

Θέλει κάποια να αναλαβει να μας συντονίσει? Να δούμε αν θα πάμε στο παλιό, εδώ ή αλλού?

Lyna deppa θελει κάποια από σας?

κορίτσια μπορούμε απλά να ανοίγουμε τα θέματα που κλείνουν απο το parents να τα ανοίγουμε εδώ.όπως έκανες εσύ με το συγκεκριμένο topic όπως άνοιξα και εγώ το topic "αυτα που θελω να φωναξω και δεν μπορω" Που το κλεισανε και αυτο.


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Να πάμε σε άλλο forum δεν με πειραζει καθόλου αλλά δεν ξέρω κάποιο άλλο

καντε μια ερευνα και αν κατι σας φανει καποιο καλό ειδοποιήστε!!!

Τωρα που μπηκα στο άλλο είδα ότι μολις κλειδωσανε 2 με τιτλους π.χ ειμαι έγκυος" κ.τ.λ.

Θέλει κάποια να αναλαβει να μας συντονίσει? Να δούμε αν θα πάμε στο παλιό, εδώ ή αλλού?

Lyna deppa θελει κάποια από σας?

εχεις πμ


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε τις αποφασεις σας κοριτσια!!Να ξερω που να μπαινω δηλαδη και εννοειτε οτι δεν θελω να χαθουμε ουτε εγω!Παντως κοριτσια μπραβο που εχετε γιατρους που δεν χρεωνουν υπερηχο!Εδω οι περισσοτεροι ειναι φραγκοφονιαδες..!!Αυριο θα παρω τηλ για ραντεβου να δουμε τι γινετε πλεον με μενα και την καθυστερηση και να μπουμε σε προγραμμα για σπερματεγχυση.


fHaOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οσον αφορά την ψηφοφορία εγώ ψηφίζω παλιό. Δεν μας κλείσανε ούτε θα μας κλείσουν.

Luna εγώ πιστευω να κάνεος υπομονή. Τον γιατρό τον κρίνουμε από διαφορα πραματα. Σε όλα τα υπόλοιπα είσαι ευχαριστημένη? Εμενα κοριτσια ο γιατρός μου δεν εχει γραμματεα και γίνεται από εξω πανικός.Εχουμε αναμονή παντα 1 ωρα τουλαχιστον. Εγώ στην αρχή τον επαιρνα στο σταθερό του και φυσικά δεν το σηκωνε ποτέ. Όταν του εκανα παρατηρηση για αυτό μουυ ειπε θα με παιρνεις πάντα στο κινητο. Σταθερο δεν σηκώνω ποτέ. Και οσες φορες τον εχω παρει και δεν το σηκώνει το κινητό μετα με παίρνει πίσω αυτός. Αυτο που με χαλαει είναι οτι παίρνει το 60αρι σε καθε επισκεψη για υπερηχο και χωρίς απόδειξη. Όπως αποδειξη δεν μου δωσε και για την επεμβαση. Αυτο με χαλασε αλλα συνεχιζω και πάω σε αυτόν γιατί με καλυπτει σε ολα τα άλλα και στις αποριες που έχω έστω και χαζές.

Τωρα για την τοσο καθυστέρηση που έχεις μηπως εχει δημιουργηθεί καμια κυστη. Θα τον παρεις και θα τον ξαναπάρεις. Μην ντρεπεσαι!!!!!

Φιλακια και καλά να περασετε σήμερα.

Link to comment
Share on other sites

Κ ΓΩ ΨΗΦΙΖΩ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ Κ ΜΠΑΙΝΩ ΕΚΕΙ ΠΡΩΤΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ..ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΑ..ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΕΙΔΗ!!! ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ ΓΙΑ ΟΣΟ ΥΠΑΡΧΕΙ Κ ΑΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ ΤΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΟΥΜΕ ΕΔΩ... ΤΙ ΛΕΤΕ????????


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Που ειστε κοριτσια???Σας εντοπισα.....!!και εγω θα μπαινω και στα δυο....Οτι προτιμα η πλειοψηφια!Πειτε μου τωρα τη γνωμη σας γιατι τα νευρα μου χτυπανε παλαμακια!!!!!!!! Ακομα να αδιαθετησω περνω λοιπον τηλ. το γιατρο μου δυο μερες και δεν μπορω να του μιλησω να μου πει τι να κανω, να παρω χαπια ή να παω για υπερηχο.....Προχθες ειχε επεμβαση, μετα ειχε μεσα μια στο μηνα της και δεν μπορουσε η γραμματεας να διακοψει ,μετα εξεταζε μια απο προσφατη γεννα..Το πρωι ειχε γεννα μετα τα γνωστα!Η γραμματεας λεει ασε μου το τηλεφωνο και θα σε παρω εγω μολις τελειωσει να του πω να μιλησετε...Οπως καταλαβατε δεν με πηρε και εγω τα πηρα ομως!Οι εγκυμονουσες εχουν λεφτα τι να ασχοληθει με μενα που παιρνει ψιλα απο μενα και ισως δεν τα παρει ποτε τα χοντρα αν δεν μεινω εγκυος...Σας λεω με πηρε το παραπονο!Τους τελευταιους μηνες που παω μονο για υπερηχο κτλ...πληρωνω κανονικοτατα και δεν τον εχω ενοχλησει ποτε εκτος του ραντεβου μου!!Ελεος δηλαδη ....Ο αντρας μου λεει κλεισε ραντεβου το οποιο ομως μπορει να ειναι μετα απο 1 βδομαδα και αν .....και ο χρονος για μενα πλεον ειναι πολυτιμος!!Παντως αποφασισα στο εξης θα παω σε ενα κεντρο γονιμοτητας που εχουμε θα πληρωνω κατι παραπανω αλλα τουλαχιστον να παιρνω τις απαντησεις που θελω αμμεσα!

Καλημέρα luna μου είναι απαράδεκτος ο γιατρός ούτε ο δικός μου χρεώνει για τους υπερήχους και τον ενοχλώ για ότι βλακεία μπορείς να φανταστείς πάντα στο κινητό ραντεβού δέν κλείνω ποτέ πάω και με βάζει αμέσως γιατί καταλαβένει οτι δέν είναι οτι καλύτερο να περιμένω με καμιά 10αρια εγκύους που συζητάνε για τα μωράκια τους....και άν έχει δουλειά με πέρνει εκείνος και φαντάσου ότι πάω απο μέσα Ιουνίου που ''έφυγε'' ο γιατρός που με παρακολουθούσε 12 χρόνια....Εγώ θα άλλαζα γιατρό ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ!!! Όσο για την καθυστέρηση μάλλον κύστη είναι το είχα πάθει και εγώ παλιότερα....μου έδωσε χάπια και όλα καλά....


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites

Περιμενουμε τις αποφασεις σας κοριτσια!!Να ξερω που να μπαινω δηλαδη και εννοειτε οτι δεν θελω να χαθουμε ουτε εγω!Παντως κοριτσια μπραβο που εχετε γιατρους που δεν χρεωνουν υπερηχο!Εδω οι περισσοτεροι ειναι φραγκοφονιαδες..!!Αυριο θα παρω τηλ για ραντεβου να δουμε τι γινετε πλεον με μενα και την καθυστερηση και να μπουμε σε προγραμμα για σπερματεγχυση.

ΛΟΥΝΑ Μ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ Ο ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΔΩ Κ ΣΕ ΕΝΑΝΜΟΝΑΔΙΚΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ 80 ΕΥΡΩ ΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΣΕ ΑΓΝΩΕΙ


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ευχαριστω για τη συμπαρασταση...Εκανα σημερα μια τελευταια προσπαθεια και τον βρηκα!Μου ειπε αν μεχρι Δευτερα δεν...να κανω χοριακη (που τσαμπα θα την κανω παλι αλλα τεσπαν)να παρω το αποτελεσμα και να παω απο κει...Παντως θα ειναι και το τελευταιο ραντεβου μαζι του γιατι απο οτι μου λετε οι δικοι σας γιατροι ειναι κλασης ανωτεροι..Εχουμε που εχουμε ψυχολογια σκ...τα να μην μπορουμε να βρουμε και τον γιατρο παει πολυ!

Παντως για το φορουμ συμφωνω με τη μαριουλα!!

Εχουμε καμια να περιμενει τωρα κοντα αποτελεσματα ή τα κοριτσια τις καθ.Δευτερας ειναι τα επομενα??


fHaOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ευχαριστω για τη συμπαρασταση...Εκανα σημερα μια τελευταια προσπαθεια και τον βρηκα!Μου ειπε αν μεχρι Δευτερα δεν...να κανω χοριακη (που τσαμπα θα την κανω παλι αλλα τεσπαν)να παρω το αποτελεσμα και να παω απο κει...Παντως θα ειναι και το τελευταιο ραντεβου μαζι του γιατι απο οτι μου λετε οι δικοι σας γιατροι ειναι κλασης ανωτεροι..Εχουμε που εχουμε ψυχολογια σκ...τα να μην μπορουμε να βρουμε και τον γιατρο παει πολυ!

Παντως για το φορουμ συμφωνω με τη μαριουλα!!

Εχουμε καμια να περιμενει τωρα κοντα αποτελεσματα ή τα κοριτσια τις καθ.Δευτερας ειναι τα επομενα??

Τα κορίτσια της Καθαράς Δευτέρας είναι.Πάντως αν θες να πας στον δικό μου στείλε μου ενα πμ είναι πολύ καλός και συζητήσιμος.Φαντάσου όταν είχα την παλίνδομο κύηση μιλάγαμε κάθε μέρα στο τλ.και ένα απόγευμα το ξέχασε να με πάρει τλ και με πήρε στις 11 το βράδυ να με ρωτήσει για τα αποτελέσματα μιας εξέτασης που είχα κάνει.


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Monica σε ευχαριστω αλλα το κακο ειναι οτι μενω κρητη.......!Φανταζομαι οτι μιλας για Αθηνα ε?

H cherry ρε παιδια δεν μετακομισε μαλλον εδω??Τη χασαμε!

Ναι για Αθήνα σου μιλάω:confused:


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

αντε να σας συντονίσω εγώ λοιπόν απο τώρα γυρνάμε στο παλιό και αν συμβεί κάτι επιστρεφουμε εδώ. Η cherry αν δεν κάνω λάθος έγραψε τελευταίο μηνυμα στο παλίο.


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια, γιατί κάνετε έτσι με το παλιό και το καινούργιο;;;Οπως μιλούσαμε εκεί, έτσι θα μιλάμε κι εδώ. Πού το πρόβλημα; Αφού μαζευτήκαμε. Επειδή άλλαξε η σελίδα; Σιγά το πράγμα.....Πήραμε την απόφαση μέχρι και φόρουμ να αλλάξουμε!!! Εγώ δεν το άλλάζω το parents. Μου αρέσει πολύ. Ας αρχίσουμε την κουβεντούλα μας εδω..... Θα πούμε κι ένα δυο πράγματα παραπάνω, βρε αδελφέ!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...