Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Lila ki είπε:

      Βασικά να σταματήσεις τε τεστ … να κανείς την ημέρα που σου εχπυν πει.. εγώ αυτό θα κάνω 

      Έχεις δίκιο,αυτο είχα κάνει στις προηγούμενες εμβρυομεταφορες..είπα αυτή τη φορά να κάνω και τεστ στο σπίτι και έχω τρελαθεί απ' το άγχος 

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες. Εγώ σήμερα το βράδυ θα επιστρέψω σπίτι οπότε αργά το απογευματάκι ελάτε να πούμε τα νέα μας.

Πρώτον δεν έκλεισε η προηγούμενη σελίδα αλλά δεν γνωρίζει κανείς αν θα κλείσει τελικά οπότε μπορούμε ακόμη να επικοινωνούμε και εκεί αποφασίστε που θέλετε.

Δεύτερον mαrmin καλή μας επιτυχία με την σπερματέγχυση νομίζω ότι σε όλα είμαστε το ίδιο και περιμένουμε αποτελέσματα μαζί συγκεκριμένα εγώ περιμένω Κυριακή 26/2. Margi, lilitaki καλή επιτυχία και σε σας. Είμαστε 4 στην αναμονή και περίπου τις ίδιες μέρες.

pepsi ρώτα τον γιατρό σου αλλά και στο ταμείο που είσαι ασφαλισμένη. Πες σε ποιο ταμείο είσαι μήπως ξέρει κάποια κοπέλα. Κορίτσια τα λέμε το βραδάκι υπολογίζω γύρω στις 9 αν έχετε χρόνο.

Καλημέρα κορίτσια ή μάλλον καλησπέρα. Νενα εγώ περιμένω σε 14μέρες απο χθες που έκανα τη σπερματέγχυση οπότε μάλλον Κ. Δευτέρα (27/02). Ελπίζω να μας έχεις πρώτη εσύ καλά νέα και μετά να ακολουθήσω κι εγώ και όσες ακόμη περιμένουμε (έχασα το μέτρημα). Άντε όσο περισσότερες τόσο το καλύτερο, περισσότερη θετική ενέργεια. Τι να κάνουμε υπομονή όπως πάντα. Καλή μας Επιτυχία.


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια

Ο σκοπός να ανοιχτεί ένα νέο θέμα με αυτό το όνομα είναι πρώτον, για να καταφέρουμε να διατηρήσουμε την επικοινωνία που είχαμε στο προηγούμενο side

στο θέμα "ποιες έμειναν έγκυες με κλομιφαίνη και σεπραφάρ" και δεύτερον για να έχει την δυνατότητα οποιαδήποτε κοπέλα να αντλήσει κάποιες πληροφορίες από τις δικές μας εμπειρίες. Βέβαια είναι αυτονόητο πώς στο πέρασμα του χρόνου οι δημοσιεύεις στο θέμα μας δεν περιορίστηκαν μόνο στον τίτλο καθαυτό. Σιγά- σιγά το θέμα έγινε η μυστική μας παρεούλα, και η παρηγοριά μας στις αγωνίες και τις απογοητεύσεις μας. Ελπίζω το νέο θέμα να είναι το τυχερό μας μακρινές μου φίλες και με τη βοήθεια της Παναγίας να γίνουμε όλες μανούλες με γερά μωρά στην αγκαλιά μας.

Νένα μου σε βρήκα, εύχομαι όλες μας φέτος να μιλάμε για τα σποράκια μας!!!!;););)


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ΟΓΑ και πλέον ταμείο ΕΟΠΥΥ. Αυτό που μου λένε από την υπηρεσία είναι ότι μπορώ να τα προμηθευτώ απο το φαρμακειο του νοσοκομειου δωρεαν. Παίρνω σε φαρμακειο νοσοκομειου μου λένε ότι δεν είναι μέσα στις λιστες των φαρμακων που προμηθευονται. Αλλιώς με 25% απο ιδιωτικό φαρμακείο. Όσον αφορά με τις επιτροπές περνάμε μόνο οι ασφαλισμενοι του ΙΚΑ

pepsi και εγώ που είμαι στο ΙΚΑ αν δεν μεσολαβούσε η φαρμακοποιός μου (μέσο και εκει - γεια σου ρε Ελλαδάρα) ακόμα θα περίμενα να περάσω απο την επιτροπή και αν θα μου εγκρινανε τις ενέσεις, διότι ουσιαστικό προβλημα δεν έχουμε.Κάλο στον εγκέφαλο μάλλον έχω και πολύ άνχος!!!!


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ γύρω στην Καθαρά Δευτέρα περιμένω....Ε, ρε κορίτσια, και να τα καταφέρναμε!

εγώ για αυτό το μήνα απέτυχα, το σάββατο μου φύγανε οι ρώσοι.δεν ήθελε να μου το κάνει δώρο για τα γενέθλια μου.δεν πειράζει....έκλαψα πόνεσα και τώρα συνεχίζω δυνατή την καινούρια μου προσπάθεια!!!;)


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια

Μετά από 2 εβδομάδες πηγαινε -έλα επιτέλους σπίτι χωρίς να πρέπει να ξαναφύγω σύντομα.

Μonicaa, deppa καλως ήρθατε.

Όσο αφορά τη σελίδα μας ναι δεν την έχουν κλείσει και υποθέτω πως δεν θα την κλείσουν. Κι εγώ ξεκίνησα χθες την σελίδα γιατί δεν ήθελα να μας κόψουν ξαφνικά. Μπορούμε να επικοινωνούμε όπου θέλεται εσείς ας ακουστούν κάποιες γνώμες για να αποφασίσουμε.

Ρε παιδιά η Lyna που είναι? Είχε και καθυστέρηση αν θυμάμαι καλά.


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


marioula τωρα έχεις δυο αν δεν θέλεις κάποιο μπες επεξεργασια υπογραφής και κάνε δεξί κλικ και αποκοπη σε αυτο που δεν θες.

α!!! δεν σας είπα και την αμαρτία μου....αγόρασα από το internet 4 ευαισθητα τεστ εγκυμοσύνης. Θεώρησα ότι ήταν οικονομικά και τα πήρα, 4 και ένα απλό που είχα... τωρα έχω 5 στο σπίτι φτάνουν για σουπα?????


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites

marioula τωρα έχεις δυο αν δεν θέλεις κάποιο μπες επεξεργασια υπογραφής και κάνε δεξί κλικ και αποκοπη σε αυτο που δεν θες.

α!!! δεν σας είπα και την αμαρτία μου....αγόρασα από το internet 4 ευαισθητα τεστ εγκυμοσύνης. Θεώρησα ότι ήταν οικονομικά και τα πήρα, 4 και ένα απλό που είχα... τωρα έχω 5 στο σπίτι φτάνουν για σουπα?????

φτάνουν και περισσεύουν.....:Dεύχομαι να μην σου χρειαστούν και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα.....:-P


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ας ξαναγυρίσουμε στο παλιο site. Αφού δεν μας σβησανε..... Έτσι για να μην χαλασουμε την σειρά μας και την λίστα μας. Τι λέτε? Απο συνηθεια πρωτα εκει πάω και μετά θυμαμαι ότι είμαστε εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!!Και εγώ 26 ''ΔΕΝ'' περιμένω και στις 27 έχω γεννεθλιάκια ελπίζω να είναι το δώρο μου μια ωραιότατη καθυστέρηση και μετά μια χοριακή στα ΥΨΗΗΗΗΗ!!!


hnNfp2.png

QBMLp2.png

Καψουράκι μου σε ευχαριστώ που ήρθες στη ζωή μας και την έκανες ομορφότερη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...