Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , linaa είπε:

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

      Έβαλα airbnb και μου βγάζει πάνω από 1000/ μήνα ενώ για ενοίκιο βρήκα και με 750€....

Η ΤΥΧΕΡΗ ΛΙΣΤΑ


nena38

Recommended Posts

Καλημέρα και απο μένα κορίτσια!!!Και εγώ 26 ''ΔΕΝ'' περιμένω και στις 27 έχω γεννεθλιάκια ελπίζω να είναι το δώρο μου μια ωραιότατη καθυστέρηση και μετά μια χοριακή στα ΥΨΗΗΗΗΗ!!!

Στο εύχομαι ολόψυχα!:-P


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    6320

  • cherry09

    4052

  • margi

    3818

  • καντυ

    3499

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια ας ξαναγυρίσουμε στο παλιο site. Αφού δεν μας σβησανε..... Έτσι για να μην χαλασουμε την σειρά μας και την λίστα μας. Τι λέτε? Απο συνηθεια πρωτα εκει πάω και μετά θυμαμαι ότι είμαστε εδώ.

ότι θέλετε, εγώ μπαινω και στα δύο αλλά ψηφίστε εσείς κοριτσάκια

Η pepsi ψηφιζει παλιό


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites

Που ειστε κοριτσια???Σας εντοπισα.....!!και εγω θα μπαινω και στα δυο....Οτι προτιμα η πλειοψηφια!Πειτε μου τωρα τη γνωμη σας γιατι τα νευρα μου χτυπανε παλαμακια!!!!!!!! Ακομα να αδιαθετησω περνω λοιπον τηλ. το γιατρο μου δυο μερες και δεν μπορω να του μιλησω να μου πει τι να κανω, να παρω χαπια ή να παω για υπερηχο.....Προχθες ειχε επεμβαση, μετα ειχε μεσα μια στο μηνα της και δεν μπορουσε η γραμματεας να διακοψει ,μετα εξεταζε μια απο προσφατη γεννα..Το πρωι ειχε γεννα μετα τα γνωστα!Η γραμματεας λεει ασε μου το τηλεφωνο και θα σε παρω εγω μολις τελειωσει να του πω να μιλησετε...Οπως καταλαβατε δεν με πηρε και εγω τα πηρα ομως!Οι εγκυμονουσες εχουν λεφτα τι να ασχοληθει με μενα που παιρνει ψιλα απο μενα και ισως δεν τα παρει ποτε τα χοντρα αν δεν μεινω εγκυος...Σας λεω με πηρε το παραπονο!Τους τελευταιους μηνες που παω μονο για υπερηχο κτλ...πληρωνω κανονικοτατα και δεν τον εχω ενοχλησει ποτε εκτος του ραντεβου μου!!Ελεος δηλαδη ....Ο αντρας μου λεει κλεισε ραντεβου το οποιο ομως μπορει να ειναι μετα απο 1 βδομαδα και αν .....και ο χρονος για μενα πλεον ειναι πολυτιμος!!Παντως αποφασισα στο εξης θα παω σε ενα κεντρο γονιμοτητας που εχουμε θα πληρωνω κατι παραπανω αλλα τουλαχιστον να παιρνω τις απαντησεις που θελω αμμεσα!


fHaOp2.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ψηφιζω παλιο!!!αλλα ρε κοριτσια μου την εχει δωσει παρα πολυ ολη αυτη η ιστορια με τοσυγγεκριμενο φορουμ εχω σπαστει πααααρα πολυ...μηπως να φευγαμε κι απ τα 2????


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

deppa θα συμφωνησω γιατι και εγω σπαστικα με το να μας αναγκαζουν να μπουμε εδω..αλλα αργα ή γρηγορα θα μας το κλεισουν στο αλλο γιατι ετσι γινετε οταν ξεφευγουμε απο το θεμα το αρχικο δυστυχως...


fHaOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που ειστε κοριτσια???Σας εντοπισα.....!!και εγω θα μπαινω και στα δυο....Οτι προτιμα η πλειοψηφια!Πειτε μου τωρα τη γνωμη σας γιατι τα νευρα μου χτυπανε παλαμακια!!!!!!!! Ακομα να αδιαθετησω περνω λοιπον τηλ. το γιατρο μου δυο μερες και δεν μπορω να του μιλησω να μου πει τι να κανω, να παρω χαπια ή να παω για υπερηχο.....Προχθες ειχε επεμβαση, μετα ειχε μεσα μια στο μηνα της και δεν μπορουσε η γραμματεας να διακοψει ,μετα εξεταζε μια απο προσφατη γεννα..Το πρωι ειχε γεννα μετα τα γνωστα!Η γραμματεας λεει ασε μου το τηλεφωνο και θα σε παρω εγω μολις τελειωσει να του πω να μιλησετε...Οπως καταλαβατε δεν με πηρε και εγω τα πηρα ομως!Οι εγκυμονουσες εχουν λεφτα τι να ασχοληθει με μενα που παιρνει ψιλα απο μενα και ισως δεν τα παρει ποτε τα χοντρα αν δεν μεινω εγκυος...Σας λεω με πηρε το παραπονο!Τους τελευταιους μηνες που παω μονο για υπερηχο κτλ...πληρωνω κανονικοτατα και δεν τον εχω ενοχλησει ποτε εκτος του ραντεβου μου!!Ελεος δηλαδη ....Ο αντρας μου λεει κλεισε ραντεβου το οποιο ομως μπορει να ειναι μετα απο 1 βδομαδα και αν .....και ο χρονος για μενα πλεον ειναι πολυτιμος!!Παντως αποφασισα στο εξης θα παω σε ενα κεντρο υπογονιμοτητας που εχουμε θα πληρωνω κατι παραπανω αλλα τουλαχιστον να παιρνω τις απαντησεις που θελω αμμεσα!

να σου πω την αληθεια κ εγω θα τσαντιζομουν δεν θα με επαιρνε καθολου το παραπονο γιατι δεν πληρωνεις την επισκεψη σου και τους υπερυχους???ααα δεν το καταλαβα αυτο...εγω παντως που μου ετυχε κατι αναλογο τα Χριστουγεννα,εγω δεν τον επαιρνα τηλ ημουν στο ιατρειο απο τις 8 το πρωι αυτος ηταν διακοπες αργησε να επιστρεψει και η γραμματεας του εβαζε πρωτες ολες τις εγκυουσες και εφτασε 2 το μεσημερι κι εγω ακομα περιμενα και φυσικα αλλαξα γιατρο χωρις δευτερη σκεψη.αλλα σιγουρα πολυ καλυτερα θα ηταν σε ενα κεντρο υπογονιμοτητας πιστευω πως ειναι πιο ειδικοι για τις δικες μας περιπτωσεις.αν υπηρχε και στην περιοχη μου σιγουρα θα πηγαινα κι εγω


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

deppa θα συμφωνησω γιατι και εγω σπαστικα με το να μας αναγκαζουν να μπουμε εδω..αλλα αργα ή γρηγορα θα μας το κλεισουν στο αλλο γιατι ετσι γινετε οταν ξεφευγουμε απο το θεμα το αρχικο δυστυχως...

θα συμφωνήσω μαζί σου.

όσο για το γιατρό σου και εγώ θα νευρίαζα αλλά οι περισσότεροι έτσι κάνουν.θέλει τσαμπουκά και επιμονή.


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Εκει νευριαζω γιατι εννοειτε οτι πληρωνω κανονικοτατα επισκεψη και υπερηχο....Απλα απο αυτη που εγκυμονει ξερει οτι θα παρει 2000 μεσα σε μια μερα μολις περασουν 9μηνες ενω απο μενα τι να του κανουν τα 100 το μηνα που τα παιρνει ετσι κι αλλιως και απο οσες εγκυμονουν καθε μηνα....Τεσπαν τωρα αναγκαστικα κανω υπομονη μπας και αδιαθετησω μονη μου γιατι εχω νευριασει και δεν θελω να ξαναπαω σε αυτον ...Απο τον επομενο κυκλο θα πληρωσω κατι παραπανω στο κεντρο αλλα θα μπορω να εξυπηρετηθω σαν ανθρωπος ...ελπιζω......!


fHaOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εκει νευριαζω γιατι εννοειτε οτι πληρωνω κανονικοτατα επισκεψη και υπερηχο....Απλα απο αυτη που εγκυμονει ξερει οτι θα παρει 2000 μεσα σε μια μερα μολις περασουν 9μηνες ενω απο μενα τι να του κανουν τα 100 το μηνα που τα παιρνει ετσι κι αλλιως και απο οσες εγκυμονουν καθε μηνα....Τεσπαν τωρα αναγκαστικα κανω υπομονη μπας και αδιαθετησω μονη μου γιατι εχω νευριασει και δεν θελω να ξαναπαω σε αυτον ...Απο τον επομενο κυκλο θα πληρωσω κατι παραπανω στο κεντρο αλλα θα μπορω να εξυπηρετηθω σαν ανθρωπος ...ελπιζω......!

εχεις κανει τεστ?


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εκει νευριαζω γιατι εννοειτε οτι πληρωνω κανονικοτατα επισκεψη και υπερηχο....Απλα απο αυτη που εγκυμονει ξερει οτι θα παρει 2000 μεσα σε μια μερα μολις περασουν 9μηνες ενω απο μενα τι να του κανουν τα 100 το μηνα που τα παιρνει ετσι κι αλλιως και απο οσες εγκυμονουν καθε μηνα....Τεσπαν τωρα αναγκαστικα κανω υπομονη μπας και αδιαθετησω μονη μου γιατι εχω νευριασει και δεν θελω να ξαναπαω σε αυτον ...Απο τον επομενο κυκλο θα πληρωσω κατι παραπανω στο κεντρο αλλα θα μπορω να εξυπηρετηθω σαν ανθρωπος ...ελπιζω......!

Καταρχήν εγώ θα σου πρότεινα να αλλάξεις γιατρό. Εγώ παλιότερα πήγαινα σε μια γυναικα και ο λόγος που έφυγα ήταν γιατί μία φορά για να καταφέρω να τη μιλήσω πέρασαν 4 μέρες. Ασε που για ραντεβού έπρεπε να περιμένω εβδομάδες και για τεστ ΠΑΠ μέχρι και 3 μήνες. Αν είναι δυνατόν. Καταρχήν θα σου πρότεινα να βρείς ένα γιατρό που θα μπορείς να μιλήσεις ανα πάσα στιγμή μαζί του. Και να σου δώσει και το κινητό του. Εγώ νιώθω μεγαλη ασφάλεια που μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του μέσω κινητού. Και αυτό ίσχυε και στον προηγούμενο που πήγαινα. Επίσης ουτε αυτός που έχω τώρα ούτε ο προηγούμενος μου χρέωσαν ποτέ τους υπέρηχους.


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εκανα χοριακη στις 6 του μηνα και ηταν αρνητικη..σημερα ειμαι στην ημερα 42 του κυκλου παρακαλω!!

είναι πολλες μέρες... πήγαινε παιδί μου στο κεντρο γονιμότητας στο κατω κατω κι εκεί μια επίσκεψη θα πληρώσεις και μπορεί να τύχεις και σε κάποιον σοβαρό γιατρό και να ηρεμήσεις κι εσύ.


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ψηφιζω παλιο!!!αλλα ρε κοριτσια μου την εχει δωσει παρα πολυ ολη αυτη η ιστορια με τοσυγγεκριμενο φορουμ εχω σπαστει πααααρα πολυ...μηπως να φευγαμε κι απ τα 2????

δεν είναι ωραίο που κόβουνε τα θέματα αν και κορίτσια νομίζω πως δεν θα μας κόψουν γιατί λογικά θα το είχαν κάνει είδη . Εκτός αυτού δεν λέμε μόνο τον πόνο μας, οι περισσότερες από μας σχετίζονται με τον ένα ή αλλο τροπο με τον τίτλο του θέματος. Αν είναι να ακούσουμε 2-3 γνώμες ακόμη και να αποφασίσουμε που θα τα λέμε. Αν και δεν συμφωνω να φύγουμε και από τα 2 side εγω δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να σταματήσω να επικοινωνώ μαζί σας.


t1jTp2.png?Ehc7Q4PQ

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν εγώ θα σου πρότεινα να αλλάξεις γιατρό. Εγώ παλιότερα πήγαινα σε μιαγυναικα και ο λόγος που έφυγα ήτα γιατί μία φορά για να καταφέρω να τη μιλήσω πέρασαν 4 μέρες. Ασε που για ραντεβού έπρεπε να περιμένω εβδομάδες και για τεστ ΠΑΠ μέχρι και 3 μήνες. Αν είναι δυνατόν. Καταρχήν θα σου πρότεινα να βρείς ένα γιατρό που θα μπορείς να μιλήσεις ανα πάσα στιγμή μαζί του. Και να σου δώσει και το κινητό του. Εγώ νιώθω μεγαλη ασφάλεια που μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του μέσω κινητού. Και αυτό ίσχυε και στον προηγούμενο που πήγαινα. Επίσης ουτε αυτός που έχω τώρα ούτε ο προηούμενος μου χρέωσαν ποτέ τους υπέρηχους.

θα συμφωνήσω με τη νένα.ούτε εμένα μου χρεώνει τους υπερήχους.


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι ωραίο που κόβουνε τα θέματα αν και κορίτσια νομίζω πως δεν θα μας κόψουν γιατί λογικά θα το είχαν κάνει είδη . Εκτός αυτού δεν λέμε μόνο τον πόνο μας, οι περισσότερες από μας σχετίζονται με τον ένα ή αλλο τροπο με τον τίτλο του θέματος. Αν είναι να ακούσουμε 2-3 γνώμες ακόμη και να αποφασίσουμε που θα τα λέμε. Αν και δεν συμφωνω να φύγουμε και από τα 2 side εγω δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση να σταματήσω να επικοινωνώ μαζί σας.

δεν εννοω να σταματησουμε να μιλαμε μεταξυ μας!!!!!!απλα με πειραξε που μας κανουν μπαλακια.......υπαρχουν κι αλλα φορουμ :wink:


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...