Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Σήμερα είχαμε εμβόλιο το πρωι..λοιπόν η μικρή 8200 kgr,και πήρε 3πόντους έφτασε πια στους 70!!Ολόκληρη κοπέλα!Το "κακό" είναι πως θυμήθηκε και με το που την ξάπλωσε η γιατρός να την εξετάσει,πάτησε κάτι κλάματα...αλλο πράγμα!

Όλα καλά μας είπε και να συνεχίσουμε ως έχει (με τον θηλασμό) και σιγά-σιγά να βάζουμε και φρούτα εποχής.

Μαρκέλλα μου πότε έκλεισες βαφτιση;;άντε με το καλό!εγω θα είμαι η τελευταία και καταϊδρωμένη;

Λοιπόν με το αντιηλιακό της έχω βάλει κι ευτυχώς δεν μου έκανε αλλεργία.Το έδειξα και στη γιατρό και μου είπε,οκ!Καλά έκανες και το είπες λογικό είναι,πάντα πρέπει να τα δοκιμάζουμε πριν τα χρησιμοποιήσουμε.

Το αβοκάντο κι εγω στις ίδιες τιμές με εσένα το έχω δει.Εν τω μεταξύ δεν έχω φάει και ποτέ βρε κορίτσια,τι γεύση έχει;;

Σωτηρία μου σε κυνηγάει η συννυφάδα;;;αχ βρε έρμη που να ήξερες κι εσυ να έβαζες το μέσον να τη στείλει κάνα Έβρο;;;;Πάντως μη νομίζεις,και την πεθερά πάλι θα την εκμεταλλεύεται.Φταίει κι εκείνη η έρμη (η πεθερά) ..αν ενω συμφώνησε να σε βοηθήσει με τη μικρή μετά απο πιέσεις της Τρόικας αναίρεσε,ε σκέψου τί θα σου κάνει που θα είναι συνέχεια εκεί.Θα έχεις πολλά παρατράγουδα!

By the way η φωτό που έβαλες προφιλ τέλεια!!!είσαι μια κούκλα!!!!φτου-φτου!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ρηνιώ! Κοτζαμ κοπέλες!!!! Είστε σούπερ!

Τρώτε όλο το φαϊ σας και μεγαλώνετε ενώ εμείς.... σε 10 μέρες δεν περιμένω θαύματα!

Θα ακούσω φοβάμαι και κανένα "Ας φάει ρυζάλευρο να παχύνει" και θα συγχιστώ!!!

Κελλα φωτιά το βιολογικάδικο.... έλεος!

Δένεεεεε δέεεενεεεεεεε!!!!!! Και καλά κουράγια κορίτσι!


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια δν προλαβα να διαβασω λιγα ειδα!

ρινιω μου μπραβο στην μικρη ολοκληρη γυναικα εγινε!

καραμελ αν στο πει για ρυζαλευρο τι θα κανεις?θα δωσεις?

κουκλακια ολα τα μωρακια τα ειδα στο φβ! ειμαι κ γω στην ομαδα μεσα?για να τα βλεπω λογικα ειμαι ε???χαμπαρι δεν πηρα ποτε την δημιουργησατε?

καλε η ριτα ποια ειναι με το πανεμορφο κοριτσακι?δεν με εχει φιλη στο φβ κ δν ξερω ποια ειναι?:(


83tdp2.pngcWE4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλημέρα!καλό μήνα!

εγω πάλι έτρεχα με τη συννυφάδα για το γαμό(ω)-βαφτίσι...μπομπονιέρες κλ.π.

απίστευτο το τι τρέξιμο χρειάζεται..Έμπαινα σας διάβαζα κλεφτά.

ναι Κατερίνα για πες καλύτερα εκεί που πήγατε;το άλλο που μου είπες σε π.μ. τι έγινε;εντάξει όλα;

κατά τ' άλλα κορίτσια;;που χαθήκατε βρε;;;όλες ξεκινήσατε μπάνια μόνο εγω έμεινα ουραγός;;;;;η κρυουλιάρα;;


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 χρόνια μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...