Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ψαχνω κουρτινες


Recommended Posts

Λογω των δυσκολων οικονομικών,τριων παιδιων,οι φυσικοθεραπειες του μικρου ,η μειωση στον μισθο του αντρα μου αδυνατω να παρω κουρτινες σε αποχρωση χρυσαφι η προς το καφε η ακομη και σε πορτοκαλί τονους που ταιριαζει με το σαλονι μου.

Αν καποια κοπελα εχει σε καλή τιμη και φωτο η θελει να ανταλλαξουμε με πραγματακια που πουλάω παιδικά κυρίως.Ας μου στειλει π.μ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
Είναι 3 μετρα το κουρτινοξυλο τωρα που μετρησα.

Αν το κουρτινόξυλο είναι 3 μέτρα, τότε θέλεις 6 μέτρα φάρδος κουρτίνα.

Αν σε ενδιαφερει μπορω να σου ράψω, αρκεί να μου βρεις το ύφασμα που σου αρέσει.

Στην οδό Νικίου 22, στο κεντρο της Αθήνας, καθετη στην Αιόλου, κοντά στην εκκλησία της Χρυσοσπηλιώτισσας, υπάρχει ένα διόροφο κατάστημα με ό,τι ύφασμα θέλεις εσύ, τεράστια ποικιλία, με 2ευρω το μέτρο. Επειδή ράβω αρκετά, ψωνίζω από εκεί τα πάντα.

Να τους πεις πως θέλεις διπλόφαρδο ύφασμα, δηλαδή 3 μετρα φάρδος, και να σου κόψουν 2 κομμάτια.

Μπορώ να σου τα ράψω με όση φαρδιά κορδέλα θέλεις.

Απλά αν θέλεις να έχει πολύ πλούσιες πτυχές, τότε διαλέγεις παραπάνω φάρδος από 6 μέτρα.

Λογικά θα σου στοιχίσει κάπου 20-30 ευρω για 12 μέτρα ύφασμα.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά. :P

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...