Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Μανούλες βοήθεια ...


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες ,

θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας παρακαλώ...

Έχω πολ/κες ωοθήκες και ο κύκλος μου μέχρι να αρχίσω θεραπεία ήταν πολύ μικρός.. Κάθε 20 μέρες περίπου είχα δυστυχώς περίοδο.

Απο τον Οκτώβριο και μετά ξεκίνησα θεραπεία με duphaston, serpafar & cyclacur και έκτοτε η περίοδος μου είναι κάθε 28 - 29 μέρες εκτός απο αυτή του Ιανουαρίου που ήρθε στις 33 ημέρες...

Το θέμα μου είναι το εξής...

Η τελευταία μου περίοδος ήταν 05/02/2012 και ήρθα σε επαφή με το σύζυγο μου 14 και 17 του μήνα ( απο τις υποτιθέμενες γόνιμες ημέρες μου ) ...

Βάσει λογικής έπρεπε να έχω περίοδο 3/03 έως 5/03 το αργότερο αν υποθέσουμε το ο Φλεβάρης είναι '' κουτσός '' ................ Ένω λοιπόν έχω όλα τα συμπτώματα, με πονάει η κοιλία μου, η μέση μου παρά πολύ, έχω συνέχεια την αίσθηση οτι κατεβαίνει το αίμα, έχω βγάλει το κλασικό σπυράκι στο πρόσωπο μου, ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ!

Έχω παρατηρήσει και κάποια δέκατα τα βράδια μέχρι 37.0 , όχι παραπάνω και πονάει το στήθος μου αλλά δεν είναι σκούρες οι θηλές μου...

Υπάρχει περίπτωση επιτέλους να είμαι έγκυος ... Φοβάμαι να πάρω τεστ μήπως απογοητευτώ...

Λέτε να συμβαίνει πάλι το ίδιο με τον Ιανουάριο και να δω αίμα αύριο που είναι η 33η ημέρα ;;;

Παρακαλώ βοηθήστε με .. θα τρελαθώ ... :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες ,

θέλω να μου πείτε τη γνώμη σας παρακαλώ...

Έχω πολ/κες ωοθήκες και ο κύκλος μου μέχρι να αρχίσω θεραπεία ήταν πολύ μικρός.. Κάθε 20 μέρες περίπου είχα δυστυχώς περίοδο.

Απο τον Οκτώβριο και μετά ξεκίνησα θεραπεία με duphaston, serpafar & cyclacur και έκτοτε η περίοδος μου είναι κάθε 28 - 29 μέρες εκτός απο αυτή του Ιανουαρίου που ήρθε στις 33 ημέρες...

Το θέμα μου είναι το εξής...

Η τελευταία μου περίοδος ήταν 05/02/2012 και ήρθα σε επαφή με το σύζυγο μου 14 και 17 του μήνα ( απο τις υποτιθέμενες γόνιμες ημέρες μου ) ...

Βάσει λογικής έπρεπε να έχω περίοδο 3/03 έως 5/03 το αργότερο αν υποθέσουμε το ο Φλεβάρης είναι '' κουτσός '' ................ Ένω λοιπόν έχω όλα τα συμπτώματα, με πονάει η κοιλία μου, η μέση μου παρά πολύ, έχω συνέχεια την αίσθηση οτι κατεβαίνει το αίμα, έχω βγάλει το κλασικό σπυράκι στο πρόσωπο μου, ΠΕΡΙΟΔΟ ΔΕΝ ΕΧΩ!

Έχω παρατηρήσει και κάποια δέκατα τα βράδια μέχρι 37.0 , όχι παραπάνω και πονάει το στήθος μου αλλά δεν είναι σκούρες οι θηλές μου...

Υπάρχει περίπτωση επιτέλους να είμαι έγκυος ... Φοβάμαι να πάρω τεστ μήπως απογοητευτώ...

Λέτε να συμβαίνει πάλι το ίδιο με τον Ιανουάριο και να δω αίμα αύριο που είναι η 33η ημέρα ;;;

Παρακαλώ βοηθήστε με .. θα τρελαθώ ... :-(

μαρσια μου γεια σου..οσο αφορα για τα συμπτωματα που εχεις η αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να ξερω γτ διαφερουν απο γυναικα σε γυναικα..οσο για την περιοδο σου που δεν εχροταν ισως οφειλεται στις πολυκυστικες σου.αλλα τωρα πουσου γραφω σιγουρα θα εμαθες αν εισαι εγκυουλα η οχι..ελπιζω τα αποτελεσματα να σε ανταμειψαν!στειλε μου νεα σου φιλια πολλα
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...