Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

καψιμο και τσουξιμο στις θηλες


Recommended Posts

γεια σας και απο εδω κοριτσια...

εχω εντονο τσουξιμο σαν καψιμο στις θηλες,φουσκωμα με αρκετα αερια(σορρυυυυ) και πονος χαμηλα στην κοιλια(αρχισε σημερα) ειμαι στην 23η μερα με κυκλο 24 (οχι πολλες φορες)-28 μερες

τι λετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καπου σου απαντησα αλλα μαλλον αλλου.anyway

ενιωσα τσουξιμο και καψιμο μαζι μια μερα μετα την σπερματεγχυση.

ετσι ακριβως οπως το περιγραφεις.μηπως αυτο ήταν συλληψη δεν ξερω.

παντως δεν καταφερα να το κρατησω.

ελπιζω να εισαι εσυ πιο τυχερουλα και χαλαλι και το καψιμο.χιχι

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εδω κοριτσια...

εχω εντονο τσουξιμο σαν καψιμο στις θηλες,φουσκωμα με αρκετα αερια(σορρυυυυ) και πονος χαμηλα στην κοιλια(αρχισε σημερα) ειμαι στην 23η μερα με κυκλο 24 (οχι πολλες φορες)-28 μερες

τι λετε?

Καλημερα!

Εγω θα ελεγα να περιμενεις να εχεις καθυστερηση κ να κανεις ενα τεστακι να δεις. Δυστυχως τα συμπτωματα πολλες φορες ειναι παραπλανητικα, τα δημιουργει κ το μυαλο μας απο την επιθυμια μας για μωρακι!;)

Καλη επιτυχια!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

το πιστευω οτι μπορει και να τα δημιουργει και το μυαλο...ειναι η μονη φορα που δεν το σκεφτομαι και τοσο πολυ...αν ειναι να ερθει ας ερθει...

θα περιμενω και θα δω...ειμαι στην 24η μερα...αναμενωωω :o

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το πιστευω οτι μπορει και να τα δημιουργει και το μυαλο...ειναι η μονη φορα που δεν το σκεφτομαι και τοσο πολυ...αν ειναι να ερθει ας ερθει...

θα περιμενω και θα δω...ειμαι στην 24η μερα...αναμενωωω :o

θα συμφωνήσω κ γω margi μου με την evio..καλυτερα να περιμένεις τη καθυστέρηση!!!μακάρι όμως να μη σου έρθει και να είσαι εγκυούλα!!!!!!;)


ttc.png

W6Qpp3.png

A3Prp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι θα περιμενω δεν κανω τπτ νωριτερα...ειναι μαθημα αυτο!!!

ειμαι στην 24η μερα.το στηθος μς ποναει και οι θηλες αμα παω να τις ακουμπησω,

ποναω κατω χαμηλα στην κοιλια οπως περιοδου αλλα πολυ ελαφρια και το στομαχι μου μια περιεργη αισθηση...δεν ξερω πως να το εξηγησω,

Link to comment
Share on other sites

τελικα αδιαθετησα 1/4 δλδ την 25η μερα με πολυ χαμηλη ροη δυο μερες μονο αιμα ελαχιστο ομως και 2 μερες καφε!

σημερα ειμαι στην 9η μερα μετα την περιοδο και εχω αναγουλα-ανακατωσσουρα και εχω επισεις δυο μερες που εχω ζαλαδα,λετε να ειναι ωορηξια τα συμπτωματα αυτα?αα!θερμοκρασια 37 και ισως εχω και συχνοουρια(λεω ισως γιατι σκεφτομαι μηπως απο τον καφε που ηπια το πρωι)!!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα αδιαθετησα 1/4 δλδ την 25η μερα με πολυ χαμηλη ροη δυο μερες μονο αιμα ελαχιστο ομως και 2 μερες καφε!

σημερα ειμαι στην 9η μερα μετα την περιοδο και εχω αναγουλα-ανακατωσσουρα και εχω επισεις δυο μερες που εχω ζαλαδα,λετε να ειναι ωορηξια τα συμπτωματα αυτα?αα!θερμοκρασια 37 και ισως εχω και συχνοουρια(λεω ισως γιατι σκεφτομαι μηπως απο τον καφε που ηπια το πρωι)!!!

Ρε κοπέλα μου μήπως είσαι εγκυούλα αφού λες είχες μικρή ροή και 2 μέρες αίμα?????


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερααα...δεν ξερω λεω να περιμενω λιγο ακομα...θα δω λιγες μερες ακομα και θα κανω...σκεφτομαι την απογοητευση του τεστ..

ξυπνησα με ανακατωσουρα και σημερα και θερμοκρασια 36,9.

να ρωτησω κατι αλλο,η θερμοκρασια ανεβαινει μετα την ωορηξια?

ειναι δυνατον να εχω ωορηξια πριν την ενατη μερα?

Link to comment
Share on other sites

καλημερααα...δεν ξερω λεω να περιμενω λιγο ακομα...θα δω λιγες μερες ακομα και θα κανω...σκεφτομαι την απογοητευση του τεστ..

ξυπνησα με ανακατωσουρα και σημερα και θερμοκρασια 36,9.

να ρωτησω κατι αλλο,η θερμοκρασια ανεβαινει μετα την ωορηξια?

ειναι δυνατον να εχω ωορηξια πριν την ενατη μερα?

Εμένα μου έχει τύχει και ωορηξία και την 7 μέρα και το ειχα ανακαλύψει γιατί τότε είχα πάει στο γιατρό μου για το καθιερομένο τεστ ΠΑΠ και στον υπέρυχο μου το είπε.


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...