Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Κατα φαντασίαν έγκυος;


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια!

Έχω μια μερα καθυστέρηση,κ έχω όλα τα συμπτωματα όπως κ στο πρώτο μου παιδάκι,ζαλαδες,ανακατοσουρα μετά απο φαγητό,υπνηλια, πόνους στην κοιλιά (αυτουσ τησ μητρασ που ανοιγει σαν τσιμπιματακια)πρησμενο στήθος με πόνο αλλα τεστ αρνητικό!

Υπαρχει περίπτωση λέτε να ειναι λάθος ή νωρις?

Πριν απο δυο μήνες ειχα αποβολή στο τέλος της Πέμπτης εβδομάδας κ πάλι τα τεστ στην αρχή έδειχναν αρνητικά που σημαίνει ότι ήταν αδύναμη εγκυμοσύνη εξαρχής!εχω αγωνία μήπως ειναι πάλι τα ίδια. Ειχα υποσχεθεί ότι θα έκανα τεστ μετά απο μα εβδομάδα καθυστέρησης αλλα δεν κρατήθηκα,ήμουνα τόσο σίγουρη που η απογοήτευση μου ειναι μεγάλη!λετε να είμαι κατα φαντασίαν έγκυος;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου gem!τι μαρκα ηταν το τεστ σου?Το εκανες το πρωι?

Αφου σου εχει ξανατυχει να εισαι εγκυος κ να μη δειχνει το τεστ μηπως να εκανες μια εξεταση χωριακης σε ενα μικροβιολογικο για σιγουρα?

Σου ευχομαι οτι καλυτερο!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Evio που μου εγγραφές.το τεστ ήταν clear blue k φοβάμαι να κανω χοριακη, την προηγούμενη φορά έγραφε weak pregnancy κ μετα απεβαλα.μαλλον να περιμένω;υπάρχουν ομως πιθανότητες να είμαι κ απλά το τεστ να μην το διαβάζει παρόλα αυτά τα ισχυρά συμπτωματα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι φυσικα μπορει να εισαι κ να μην το πιανει το τεστ ειδικα αν το εκανες με ουρα που δεν ειχαν μεγαλη συγκεντρωση της ορμονης.Κανε αλλο ενα τωρα το πρωι αλλιως να το σκεφτεις να κανεις τη χωριακη μηπως χρειαζεσαι καμια βοηθεια απο χαπια που θα σου πει ο γιατρος σου!

Οπως κ να εχει σου ευχομαι να ξεμπερδευτεις συντομα κ γρηγορα με ενα γερο μπεμπε!


8sqJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Έχω μια μερα καθυστέρηση,κ έχω όλα τα συμπτωματα όπως κ στο πρώτο μου παιδάκι,ζαλαδες,ανακατοσουρα μετά απο φαγητό,υπνηλια, πόνους στην κοιλιά (αυτουσ τησ μητρασ που ανοιγει σαν τσιμπιματακια)πρησμενο στήθος με πόνο αλλα τεστ αρνητικό!

Υπαρχει περίπτωση λέτε να ειναι λάθος ή νωρις?

Πριν απο δυο μήνες ειχα αποβολή στο τέλος της Πέμπτης εβδομάδας κ πάλι τα τεστ στην αρχή έδειχναν αρνητικά που σημαίνει ότι ήταν αδύναμη εγκυμοσύνη εξαρχής!εχω αγωνία μήπως ειναι πάλι τα ίδια. Ειχα υποσχεθεί ότι θα έκανα τεστ μετά απο μα εβδομάδα καθυστέρησης αλλα δεν κρατήθηκα,ήμουνα τόσο σίγουρη που η απογοήτευση μου ειναι μεγάλη!λετε να είμαι κατα φαντασίαν έγκυος;;

Τι να σου πω γλυκιά μου; εγώ δεν εμπιστεύομαι καθόλου τα τεστ. Θα σου πρότεινα να περίμενες 3-4 μέρες και μετά να πας για β χοριακή. Εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...