Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

χωρισμος


rallou

Recommended Posts

καλημερα.εχω αρχισει και ειμαι καλυτερα και αυτο γιατι τελικα ειμαι εγκυος....αποφασισα αφου μιλησα μαζι του και δεν το θελει να το κρατησω μονη μου.συμφωνισαν και οι γονεις μου.ξερω θα ειναι δυσκολο αλλα δεν μπορω να το σκοτωσω.η αρχη θα ειναι πολυ δυσκολη γιατι δεν εχω την οικονομικη ανεση να του αγορασω ουτε κουνια ουτε καροτσακι αλλα θα δω...θελω να πιστευω πως θα τα καταφερω....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα.εχω αρχισει και ειμαι καλυτερα και αυτο γιατι τελικα ειμαι εγκυος....αποφασισα αφου μιλησα μαζι του και δεν το θελει να το κρατησω μονη μου.συμφωνισαν και οι γονεις μου.ξερω θα ειναι δυσκολο αλλα δεν μπορω να το σκοτωσω.η αρχη θα ειναι πολυ δυσκολη γιατι δεν εχω την οικονομικη ανεση να του αγορασω ουτε κουνια ουτε καροτσακι αλλα θα δω...θελω να πιστευω πως θα τα καταφερω....

Καλημερα!

Καταρχην... θα σου πω μπραβο γτ αναλαμβανεις τις ευθηνες σου με οτι κοστος και αν συνεπαγεται!Φυσικα.. ειναι δυσκολος ο δρομος.. αλλα στο τελος της διαδρομης θα εχεις το παιδακι σου που θα σε ανταμειψει!Μην ανυσηχεις για καροτσια και κουνιες.Ειναι πλεον ετσι τα πραγματα που ολοι δυσκολευονται.. και αυτα πανε απο τον εναν στον αλλον.Δεν φανταζεσαι τι μου εχουν δωσει απο τοτε που γεννησα και χωρις ουσιαστικα να ζητησω!Μονο να σου πω.. οτι εχω 2 καροτσια..(το ενα το κρατησα για μεσα στο σπιτι.. 3 καθισματα αυτοκινητου ρουχα μεχρι 6 χρονων που δεν ξερω που να τα βαλω κλπ κλπ.Αν χρειαζεσαι βοηθεια.. χωρις να ντρεπεσαι στειλε μου πμ αν ζεις αθηνα.. γτ προσφερω εθελοντικη εργασια σε ενα ιδρυμα που βηθαει πολυ κοσμο!Τωρα οσον αφορα του πατερα του παιδιου.. θελει δεν θελει .. δεν προσεξε.. ειναι και παντρεμενος.. ειναι δικο του προβλημα.Αμα θελει να ζει με το βαρος οτι εχει ενα παιδι αλλα την κανει με ελαφρα..κακο στην ψυχη του θα κανει.Εσυ φροντισε μονο να προστατεψεις και να θωρακισεις το παιδι σου απο ολα αυτα!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου καλη τυχη!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...