Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι η γιατρός δίνει στην γυναίκα μου σαλοσπιρ 100 mg η κουμπάρα μου μου λέει ότι σε μια από τις εγκυμοσύνες είχε θρομβοφιλια και το βρήκε από εξετάσεις. Το είπα στην γιατρό και μου λέει όχι όχι δεν υπάρχει λόγος και απλά της έγραψε εξετάσεις αίματος τα συχνά γενική αίματος ούρων και κάτι άλλα . Κα μετά από τόσα χρόνια ήρθε ένα μωρό δεν θα έπρεπε να κάνει ξανά και για θρομβοφιλια είχε κάνει αλλά πριν 2 χρόνια. Διαβάζω για την αποκόλληση και λέει ότι μπορεί να γίνει από μικρόβια από θρομβοφιλια. Δεν ξέρω αλήθεια. Της είπε την άλλη φορά να κάνει και τέστ Παπ μπορεί να κάνει έγκυος τέστ Παπ;;; Υπάρχει κίνδυνος;;;

      Κάτι δε. Μου πάει καλά με την αποκόλληση γιατί να γίνει αφού δύο εβδομάδες δεν είχαμε σχολείο την έβγαλε στο κρεβάτι όλα εγώ τα κάνω μέχρι και φαγητό στο κρεβάτι αποκόλληση δεν ξέρω φοβάμαι μην υπάρχει κάτι άλλο συγνώμη κορίτσια απλά το συζητάμε και έχουμε λίγο άγχος μέχρι τς 30 Μαίου που έχουμε ραντεβού 

καπετανιος βασιλης


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!μολις ηρθα στην παρεα σας και θα ηθελα να με βοηθησετε!εγω και ο αντρας μου προσπαθουμε εδωκαι 2 χρονια για παιδακι αλλα τιποτα μεχρι τωρα!ετσι αποφασισα να παω στον κ.Καπετανιο Βασιλη στο locus medicus για να μας βαλει σε μια σειρα εξετασεων για να δουμε τι συμβαινει!αν καποια γνωριζει τον συγκεκριμενο γιατρο ας να μου δωσει οτι πληροφοριες εχει γιατι καπως εχω αγχωθει και δεν ξερω που παν τα τεσσερα!σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα. Εγω έχοντας γυρίσει αρκετούς κατέληξα στον καπετάνιο, μου τον σύστησε φίλος ιατρός. Ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ, μέθοδικος, εξαιρετικός επιστήμονας, δεν κυνηγάει τα λεφτά. Έκανα παιδάκι χωρίς να το καταλάβω! Τον συστήσω ανεπιφύλακτα.


http://lilypie.com]IaRgp2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

melpomeni σε ευχαριστω πολυ!και εμενα μια φιλη με συστησε γιατι πρεπει να ειχε παει τουλαχιστον σε δεκα γιατρους και τελικα κατεληξε στον κ.καπετανιο και μου ελεγε τα καλυτερα!αλλα δεν ειχα ακουσει απο καμια αλλη το ονομα του και ημουν λιγο δυσπιστη.οπως ξερεις οταν ψαχνεις για γιατρο ακους χιλιαδες ονοματα....και κατι αλλο θα ηθελα να σε ρωτησω χωρις να σε κουραζω!που ξεγενναει ο κ.καπετανιος?σε δημοσιο?ξερεις για οταν ερθει το χαρμοσυνο νεο..σε ευχαριστω παρα παρα πολυ και παλι

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!!!μπορειτε να δωσετε περισσοτερες πληροφοριες που βρισκεται κ αν περνει πολλα σε επισκεψη?

κοριτσια εγω εμεινα 2 φορες εγκυος κ της 2 απεβαλα κ την δευτερη φορα εμεινα εγκυος μετα απο 3 χρονια...αμα ειναι τοσο καλος σας παρακαλω δωστε μου στοιχεια


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

melpomeni σε ευχαριστω πολυ!και εμενα μια φιλη με συστησε γιατι πρεπει να ειχε παει τουλαχιστον σε δεκα γιατρους και τελικα κατεληξε στον κ.καπετανιο και μου ελεγε τα καλυτερα!αλλα δεν ειχα ακουσει απο καμια αλλη το ονομα του και ημουν λιγο δυσπιστη.οπως ξερεις οταν ψαχνεις για γιατρο ακους χιλιαδες ονοματα....και κατι αλλο θα ηθελα να σε ρωτησω χωρις να σε κουραζω!που ξεγενναει ο κ.καπετανιος?σε δημοσιο?ξερεις για οταν ερθει το χαρμοσυνο νεο..σε ευχαριστω παρα παρα πολυ και παλι

Στο λητω. Αλλα ας έρθει το μωρακι με το καλο και αν ειναι το συζητας για δημόσιο.


http://lilypie.com]IaRgp2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...